520 Views

Відкрий для себе стародавнє місто Лева!

Екскурсійний англомовний курс у Львові: Lions’Legend – 2015

Відкрий для себе стародавнє місто Лева!

 

Львів дуже старовинне місто і наповнене воно безліччю досі ніким нерозгаданих таємниць. Цьогоріч воно готове відкрити всі секрети. І його житель Левик запрошує діток до свого рідного міста з 7 по 11 травня провести незабутні весняні вихідні, вивчаючи англійську за методикою Хелен Дорон і просто цікаво та пізнавально провести час.

 

До навчальної програми курсу входять: пізнавальні англомовні екскурсії-забавлянки, тривалістю до 2 годин, під час яких діти одержать знання по різноманітних тематиках, які підібрані у відповідності до віку учасників. В межах ігрових екскурсій учасники табору зможуть поспілкуватися англійською і поговорити про все, що їх оточує, а також відвідати стародавні закутки міста Лева. Це сприятиме ефективному закріпленню на практиці набутих знань в межах основних програм.

 

Програмою табору передбачено проведення занять вечірньої арт-студії для дітей з батьками тривалістю до однієї години. Під час цього інтерактиву малюки матимуть можливість в ігровій формі закріпити вивчений протягом року матеріал.

 

Екскурсійна програма курсу передбачає:

 

  • 1 день – Кавово – шоколадний тур містом Лева;
  • 2 день – Подорож старовинними мурами міста навколо Площі Ринок;
  • 3 день – Похід – екскурсія на найвищу гору Львова – “Високий Замок”;
  • 4 день – Слідами лицарів – тур замками «Золотої Підкови»;
  • 5 день – Урочисте закриття та пікнік на березі озера.

Учасниками табору можуть стати: діти від 2 – 15 років, обов’язкова присутність одного дорослого (батьки дитини чи відповідальна особа) на період проведення курсу.

 

Запрошує всіх діточок та їх батьків Еко готель”Акваріус”, який розташований у екологічно чистій парковій зоні, 8 км. від центру міста Львова (смт. Брюховичі). Тут ви зможете поринути у комфортний сімейний відпочинок серед мальовничої природи соснового лісу. Вас очікують затишні номери, кожен з яких має власний санвузол (умивальник, душ/вану, WC), TV, WiFi Internet. www. aquarius.lviv.ua

 

Вартість курсу від 5365 грн.: У вартість включено проживання та 3 – разове харчування, що побудоване на гнучкому меню (для одного дорослого та дитини), а також щоденний безкоштовний трансфер, комплекс занять, екскурсій та подарунків для Вас та Вашого малюка.

 

Цей екскурсійний англомовний курс розроблений виключно по методичних напрацюваннях Англійська Хелен Дорон.

 

Саме так день за днем, за допомогою інтенсивних занять та постійному спілкуванні англійською, дітки зуміють добре закріпити знання отримані у навчальному центрі Англійська Хелен Дорон та потрапити у вир справжніх пригод, яке приготувало всім старовинне місто Лева.