Курси англійської мови Виноградар

Курси англійської мови Виноградар

Відкриття школи англійської мови Англійська Хелен Дорон у ЖК “Крістер Град” за
адресою Сергія Данченка, 3 в 2019 році стало подією для батьків та дітей. Це ще один центр міжнародної мережі Helen Doron, яка є лідером дитячої освiти у 38 країнах світу вже понад 35 років.

Курси англійської мови орієнтовані на дітей від 3-х місяців до 19-ти років, та враховують всі фізичні та психологічні особливості, а також інтереси кожного віку.

Чекаємо дітей та підлітків з ЖК “Ліпінка”, “Варшавський”, “Новомостицько-Замковецький”, “5й квартал” та інших прилеглих районів.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Вивчення англійської мови для дітей у центрі Helen Doron це:

? цікаві та різноманітні уроки для дітей від 3-х місяців до 18-ти років виключно англійською мовою;
? чітка та перевірена система занять, яка дає результат;
? навчальні матеріали, які відповідають рівню та інтересам різних вікових груп;
? професійні викладачі, які люблять своїх студентів та знають як їх навчати;
? турбота про дітей, мам і тат з будь-якими потребами;
? комфортний та затишний простір;
? мобільні додатки, які сприяють вивченню мови легко та невимушено поза навчальним центром.

Наші студенти з шести років успішно здають незалежні іспити Cambridge Tests (YLE, Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools).

Курси англійської мови

Англійська для малюків 

Малюки від 3-х місяців до 3-х років не просто вивчають англійську разом з Хелен Дорон. Програми направлені на всебічний розвиток дитини через музику та пісні різних країн, пізнання різних форм, смаків та звуків, самостійне дослідження навколишнього світу. У цьому їм допомагають добрі герої курсів, викладач, та звичайно батьки, які переважно присутні на уроці для комфортного навчання дитини. До того ж, найкращим прикладом для дітей цього віку є саме батьки.

Англійська для дітей

Курси для дітей 3-6 років спрямовані на максимальне розширення словникового запасу та розвитку розмовної англійської. Кожна програма побудована на яскравих епізодах, де герої курсу навчають бути щирими, справжніми та любити навколишні світ. Цікаві та різноманітні навчальні матеріали допомагають дітям не втрачати інтерес та легко сприймати англійську без перекладу.

Англійська для школярів

Студенти 6-12 років всебічно вивчають англійську, та розвивають навички читання та письма, вивчають граматику та дуже багато спілкуються. Книги з доповненою реальністю, розроблені Helen Doron для дітей цього віку захоплюють та зацікавлюють дітей не лише у навчальному центрі, а й поза ним. З 6 років студенти можуть здавати міжнародні тести YLE від Cambridge English.

Англійська для підлітків

Студенти 12-19 років вивчають англійську у невимушеній та дружній атмосфері. Книги для підлітків допомагають розкрити потенціал студентів, спілкуватись на актуальні теми та глибоко вивчати усну і письмову мову, розуміти граматику. Курси відповідать міжнародній шкалі CEFR рівні A2 - B2 і дозволяють здавати міжнародні іспити.

Весела англійська для дітей

Окрім навчання на дітей у нашому центрі чекають сезонні активності, тематичні свята, піжамні вечірки, наукові вечори та багато іншого. Практикувати мову можна легко та невимушено, а результати не змушують чекати довго.

Кожного дня ми з нетерпінням чекаємо дітей та підлітків з ЖК “Ліпінка”, “Варшавський”, “Новомостицько-Замковецький”, “5й квартал” та інших прилеглих районів. Давайте подорожувати яскравим світом англійської мови разом!

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття!

blank

Наші новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запишіться на безкоштовний урок!