Англійська мова для дітей Виноградар

Курси англійської мови Виноградар

Відкриття школи англійської мови Хелен Дорон на Виноградарі у ЖК “Крістер Град”  за
адресою Сергія Данченка, 3 в 2019 році стало подією для батьків та дітей. Це ще один центр міжнародної мережі Helen Doron, яка є лідером дитячої освіти у 38 країнах світу вже понад 35 років.

Курси англійської мови для дітей на Виноградарі орієнтовані на студентів від 3-х місяців до 19-ти років, та враховують всі фізичні та психологічні особливості, а також інтереси кожного віку.

Чекаємо дітей та підлітків з ЖК “Ліпінка”, “Варшавський”, “Новомостицько-Замковецький”, “5й квартал” та інших прилеглих районів.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Вивчення англійської мови для дітей у центрі Helen Doron це:

blank

  • цікаві та різноманітні уроки для дітей від 3-х місяців до 18-ти років виключно англійською мовою; чітка та перевірена система занять, яка дає результат;
  • навчальні матеріали, які відповідають рівню та інтересам різних вікових груп;
  • професійні викладачі, які люблять своїх студентів та знають як їх навчати;
  • турбота про дітей, мам і тат з будь-якими потребами;
  • комфортний та затишний простір;
  • мобільні додатки, які сприяють вивченню мови легко та невимушено поза навчальним центром

Наші студенти з шести років успішно складати незалежні іспити Cambridge Tests (YLE, Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools).

 

Курси англійської мови

Англійська для малюків 

Малюки від 3-х місяців до 3-х років не просто вивчають англійську разом з Хелен Дорон. Програми направлені на всебічний розвиток дитини через музику та пісні різних країн, пізнання різних форм, смаків та звуків, самостійне дослідження навколишнього світу. У цьому їм допомагають добрі герої курсів, викладач, та звичайно батьки, які переважно присутні на уроці для комфортного навчання дитини. До того ж, найкращим прикладом для дітей цього віку є саме батьки.

Англійська для дітей

Курси для дітей 3-6 років спрямовані на максимальне розширення словникового запасу та розвитку розмовної англійської. Кожна програма побудована на яскравих епізодах, де герої курсу навчають бути щирими, справжніми та любити навколишній світ. Цікаві та різноманітні навчальні матеріали допомагають дітям не втрачати інтерес та легко сприймати англійську без перекладу.

Англійська для школярів

Студенти 6-12 років всебічно вивчають англійську, та розвивають навички читання та письма, вивчають граматику та дуже багато спілкуються. Книги з доповненою реальністю, розроблені Helen Doron для дітей цього віку захоплюють та зацікавлюють дітей не лише у навчальному центрі, а й поза ним. З 6 років студенти можуть складати міжнародні тести YLE від Cambridge English.

Англійська для підлітків

Студенти 12-19 років на курсах англійської мови для дітей на Виноградарі займаються у невимушеній та дружній атмосфері. Книги для підлітків допомагають розкрити потенціал студентів, спілкуватись на актуальні теми та глибоко вивчати усну і письмову мову, розуміти граматику. Курси відповідають міжнародній шкалі CEFR рівні A2 - B2 і дозволяють складати міжнародні іспити.

Весела англійська для дітей

Окрім навчання на дітей у нашому центрі чекають сезонні активності, тематичні свята, піжамні вечірки, наукові вечори та багато іншого. Практикувати мову можна легко та невимушено, а результати не змушують чекати довго.

Кожного дня ми з нетерпінням чекаємо дітей та підлітків з ЖК “Ліпінка”, “Варшавський”, “Новомостицько-Замковецький”, “5 квартал” та інших прилеглих районів. Подорожуймо яскравим світом англійської мови разом!

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття!

blank blank blank blank

Наші новини

Підсумки незалежного тестування від Cambridge Assessment English

Навчальні центри Англійська Хелен Дорон – є авторизованими центрами підготовки до міжнародних іспитів Cambridge Assessment English. Програми для учнів від семи років відповідають CEFR – Common European Framework of Reference / Загальноєвропейським рекомендаціям з мовної освіти. Це дозволяє студентам Helen Doron успішно

Запишіться на безкоштовний урок!