Онлайн-вебінар «Франшиза Helen Doron English. Більше ніж БІЗНЕС»

Запрошуємо на Онлайн-вебінар «Франшиза Helen Doron English. Більше ніж БІЗНЕС»

онлайн-вебінар "франшиза англійська хелен дорон"

Франчайзинг –  одна з найбільш зручних моделей для розвитку малого та середнього бізнесу, що дозволяє мінімізувати ризики для підприємців-початківців. Власнику бізнесу, що працює за франшизою не потрібно створювати бренд з нуля, адже за нього це вже зробив франчезер.

  • Мрієте про створення власного бізнесу?
  • Зацікавлені в тому, щоб стати частиною глобальної франчайзингової мережі з успішним досвідом роботи?
  • Любите дітей і хочете зробити позитивний внесок в їхнє майбутнє?

Якщо Ви відповіли «ТАК» на ці питання, то Онлайн-вебінар «Франшиза Helen Doron English. Більше ніж БІЗНЕС», який відбудеться 30 липня о 19:00 саме для ВАС.

Helen Doron English – це успішна франшиза з викладання англійської мови за унікальною методикою для немовлят, дітей та підлітків, що працює вже 35 років у 40 країнах світу.

За роки існування франшизи, англійську разом з компанією Helen Doron English вивчили більше ніж 3 мільйони дітей. Щороку по всьому світу відкриваються нові навчальні центри. Мережа Англійська Хелен Дорон налічує понад 1000 навчальних центрів  на 4 континентах, де щодня учні вивчають безліч слів, пісень та виразів, природно, без перекладу, так само, як вони вивчають рідну мову.

Основні питання вебінару:

  1. Історія успіху компанії, досвід роботи та основні переваги.
  2.  Франчайзинг –  успішна модель бізнесу.
  3. Переваги франшизи міжнародної компанії.
  4. Маркетингова підтримка франчайзі.
  5. Шлях до успіху. Як стати франчайзі компанії Helen Doron English.

А допоможуть Вам розібратись в темі вебінару наші спікери:

Наталія П’єц – майстер-франчайзі компанії Англійська Хелен Дорон вже понад 10 років. За освітою філолог та перекладач, за покликанням бізнес-вумен, яка вносить якісні зміни у процес навчання дітей та підлітків у всій Україні. У 2012 році нагороджена подякою від міського голови м. Львова.
Анна Случак – національний маркетинг- менеджер мережі навчальних центрів Helen Doron English, мама дитини, яка вивчає англійську з 5 місяців.

Участь у вебінарі безкоштовна, для реєстрації заповніть форму нижче.

Зареєструйтесь на вебінар