100 Views

Як визначити свій рівень англійської?

Для того, щоб обрати найкращий курс для дитини, дуже важливо правильно визначити її рівень володіння англійською.

✅Якщо ми говоримо, про дітей молодшого віку, в цьому Вам допоможе викладач Хелен Дорон. Все, що потрібно зробити, записатися на демонстраційне заняття, на якому викладач познайомить Вашу дитину з нашою методикою, а під час ігр та активностей разом з іншими студентами групи, поспілкується англійською, задасть базові питання та зверне увагу на володіння лексикою. В кінці заняття Ви отримаєте фідбек та рекомендації щодо курсу та навчальної програми для Вашої дитини.

✅Для наших старших студентів є онлайн-тест, який допоможе визначити рівень володіння англійської та попередньо визначити курс для Вашої дитини, а викладач проведе розмовну співбесіду у неформальній атмосфері під час демонстраційного заняття та порекомендує відповідну навчальну програму. Під час першого демонстраційного заняття, підлітки поспілкуються на актуальні теми, вивчать та відпрацюють граматичні та лексичні структури, пограють в ігри та інтерактивні вікторини.

Пройти тест можна за посиланням👇👇👇

TEST YOUR LEVEL OF ENGLISH

✏️Хочете відчути переваги навчання за методикою Англійська Хелен Дорон? Записуйтеся на безкоштовне демонстраційне заняття вже сьогодні. Просто заповніть форму у нас на сайті.