157 Views

Чому заняття в центрах краще ніж онлайн?

 У сучасному світі перед кожним, мабуть, поставало питання: онлайн чи наживо? Придбати річ онлайн чи приміряти в магазині? Повечеряти в ресторані чи замовити доставку? Подивитися фільм вдома чи піти в кіно? Вивчати англійську мову в центрі чи онлайн?

Звісно, у кожної людини власний підхід до вирішення таких запитань  і порівнювати магазин та центр неможливо. Тому, ми вам пропонуємо дізнатися про переваги навчання в центрі , зокрема, Helen Doron English.

  • По-перше, це англомовне середовище.  Заняття проводяться іноземною мовою, де вивчається не тілька мова, але й свята,  традиції носіїв англійської мови. Проводяться тематичні вечірки та різні дискусії. Завдяки цьому, дитина максимально занурена у процес вивчення англійської мови.
  • По-друге, індивідуальний підхід викладача до кожного учня. Це створює найбільш сприятливі умови для досягнення високого результату навчання. Тут відіграє роль і зоровий контакт, і взаєморозуміння  між вчителем та учнем, і знання психофізіологічних особливостей кожного учня. Реалізація цього підходу неможлива без базових знань вікових особливостей учнів,  особистісних відмінностей дітей. Таким чином, вчитель розвиває ці особливості та докладає великі зусилля, щоб навчання було не тільки корисним, але й цікавим. 
  • По-третє, соціалізація дітей. Навчання мови  в центрі передбачає спілкування не тільки учня та вчителя, але й дітей. Це чудовий спосіб завести друзів та позбутись сором’язливості. В нашому центрі завжди панує дружня атмосфера. Адже ми хочемо, щоб дитина почувалась максимально комфортно та природньо на уроках. Відчувши себе в безпеці, дитина сама розкривається та йде на зустріч викладачу. Саме тому спілкування відіграє важливу роль не тільки у житті, але й у вивченні іноземної мови.
  • Неможливо не згадати про креативні та цікаві уроки. У Helen Doron English діти не знають що таке нудні та одноманітні уроки. Кожен урок насичений різними видами діяльності, починаючи від вивчення нових слів та закінчуючи мультфільмами з піснями. Дитина не сидить на місці, а постійно змінює своє положення. Вона сконцентрована саме на процесі, який виконує з захватом. Крім того, навчальні матеріали завжди у гарному стані та в привабливій формі(яскраві, різнокольорові, якісні). Це все забеспечує новітній підхід у навчанні дітей англійської мови.
  • Як бонус, поки дитина на занятті, батьки можуть знайти більше  вільного часу для себе та використати його з користю. Вони більше ніж впевнені, що їхня дитина в надійних руках.

Отже, навчання в центрі – це чудова можливість всебічного розвитку дитини та її здібностей. Ми, Helen Doron English, раді допомагати їй у цьому та створювати найбільш комфорні умови для ефективного вивчення англійської мови .