3586 Views

Студенти з Києва перемогли у міжнародному конкурсі Make Some Noise

Компанія Хелен Дорон щороку проводить міжнародний конкурс Make Some Noise, де завданням наших студентів є розповісти або показати за що саме вони люблять навчання за методикою Хелен Дорон, поділитися своєю історією вивчення англійської та чому саме їм потрібно знати цю мову. Після цього усі конкурсанти відсилають відео, а міжнародне журі обирає переможця за декількома критеріями (володіння англійською, креативність).

Цього року переможцями серед більш ніж 100 конкурсантів Make Some Noise стали студенти центру Англійська Хелен Дорон на проспекті Героїв Сталінграду 24-А з Києва. Вони здобули перемогу не лише для своєї школи, але й для всієї України! Пишаємось нашими учнями.

Анна Кахановська, Ілля Ярмілко та Олексій Балабанов поділилися своїми враженнями від навчання за методикою Хелен Дорон. Вони є нашими студентами вже близько 6 років, а Олексій – майже 3! Усі вони відзначають, що:

  • навчання в Хелен Дорон дуже цікаве і веселе;
  • процес повністю відрізняється від традиційної школи, адже навіть граматика вивчається легко і в неформальній атмосфері;
  • студенти багато спілкуються та готуються до міжнародних іспитів.

Перемога студентів з Києва в Міжнародному конкурсі – доказ того, що українські діти по справжньому талановиті та розумні.

Варто сказати, що це вже не перша відзнака студентів Херен Дорон з України на міжнародній арені.
Так, в 2018 році учні в Києва зайняли друге місце, реалізувавши соціальний проект з популяризації читання серед дітей і виграли 2500 евро. Кошти були перераховані на благодійність.

Постійні досягнення студентів школи Англійська Хелен Дорон свідчать про високий рівень підготовки та якість унікальної методики викладання.

В 2017 році юні герої допомагали дітям сиротам, саджали дерева, піклувались про тварин та інше. Ми ставимо перед собою ціль не тільки дати учням знання з англійської мови, а й залучити до соціальних та благодійних активностей.

Долучайтесь до спільноти Helen Doron English – вчіть англійську з нами легко та весело! Запис на демонстраційне заняття – за посиланням.