33 дитячі англомовні книги про зиму

blank

Читати взимку – ні на що не схоже заняття. Адже так добре і тепло вдома, так затишно. Пухнастий сніг за вікном, затишне крісло, гарячий чай і книги стають ще цікавішими. Пропонуємо вам книги, які допоможуть поринути в зимову атмосферу і полюбити цю пору року ще більше.

ТОП-30 різдвяних книжок

1). The Christmas Wish by Lori Evert
2). A Charlie Brown Christmas by Charles M. Schulz
3). The Nutcracker in Harlem by T. E. McMorrow and James Ransome
4). How the Grinch Stole Christmas! by Dr. Seuss
8). The Legend of the Poinsettia by Tomie dePaola
9). Little Blue Truck’s Christmas by Alice Schertle
10). Tree of Cranes by Allen Say
11). Merry Christmas, Mouse! (If You Give…) by Laura Numeroff and Felicia Bond
12). The All-I’ll-Ever-Want Christmas Doll by Patricia C. McKissack and Jerry Pinkney
13). The Wild Christmas Reindeer by Jan Brett
14). Auntie Claus by Elise Primavera
15). Pete the Cat Saves Christmas by James Dean and Eric Litwin
16). The Little Match Girl by Hans Christian Andersen and Jerry Pinkney
17). The Snowman by Raymond Briggs
18). A Piñata in a Pine Tree by Pat Mora and Magaly Morales
19). Great Joy by Kate DiCamillo and Bagram Ibatoulline
20). Rudolph the Red-Nosed Reindeer by Rick Bunsen
21). The Polar Express by Chris Van Allsburg
22). The Nutcracker by Susan Jeffers
23). The Elf on the Shelf by Carol V. Aebersold, Chanda A. Bell, and Coë Steinwart
24). The Night Before Christmas by Clement C. Moore and Charles Santore
25). Christmas in the Manger by Nola Buck and Felicia Bond
26). An Angel Just Like Me by Mary Hoffman, Ying-Hwa Hu,‎ and Cornelius Van Wright
27). Bear Stays Up for Christmas by Karma Wilson and Jane Chapman
28). Too Many Tamales by Gary Soto and ‎Ed Martinez
29). The Best Christmas Pageant Ever by Barbara Robinson
30). Jingle Bells, Batman Smells! (P.S. So Does May) by Barbara Park and Denise Brunkus
31). The Year of the Perfect Christmas Tree by Gloria Houston and‎ Barbara Cooney
32). Dream Snow by Eric Carle
33). If You Ever Want to Bring a Pirate to Meet Santa, Don’t! by Elke Porsley

Читаємо в голос

Ніл Гейман, “Одд і Крижані Велетні”

 Захоплююча казка для дітей і підлітків (яка неодмінно сподобається і дорослим) від відомого письменника Ніла Геймана, автора «Кораліни», «Синів Ананси» і «Зоряний пил».

Якщо вам подобається блукати світами, так схожими на наш, але в яких зберіглась стародавня магія і де юний герой, виходячи за поріг будинку, потрапляє прямо в Пригоду – ця книга для вас.

У ній є захоплюючий сюжет, скандинавські легенди, глибина, тонкість, гумор, зле чаклунство і добрі чари, звірі, що вміють говорити, і світ, який чекає весни. Малюка Одда чекає дуже незвичайна подорож в Асгард, місто північних богів, який ось-ось впаде під ударами крижаних гігантів. За легендою саме цей симпатичний малюк здатний зупинити крах звичного світу.

Філіп Пулман, «Північне сяйво»

Ліра – маленька, але смілива дівчинка. Відправившись на пошуки зниклого друга, головна героїня потрапить на північ, де все не так, як в звичайному житті. Ліра підозрювала, що існують і інші світи, а цей вимір таки інший, адже в ньому літають відьми і ходять броньовані ведмеді. Виявляється, тут вчені проводять страшні експерименти, керує якими дядько Ліри. Але дівчинку не лякає зло, тому що саме вона повинна його подолати.

«Північне сяйво» – перша книга з фантастичної трилогії «Темні матерії». Роман екранізований в 2007 році під назвою «Золотий компас». Ось вам і ідея фільму для перегляду зимовим вечором.

Клайв Льюїс, «Лев, чаклунка і платтяна шафа»

Цю книгу не варто випускати з рук протягом усіх новорічних канікул. Відома, атмосферна, екранізована і чарівна, ця книга подобається всім.

У казковій країні Нарнії вічна зима і не буває Різдва. Відправившись разом з маленькою Люсі за двері шафи, ви познайомитеся з фантастичними персонажами, подружитеся з самим добрим левом на світі – Асланом і врятуєте Нарнію від підступів злої Білої Чаклунки. Ця книжка – прекрасне свідчення того, що диво може статися навіть тоді, коли немає ніякої надії. Вона вчить довіряти рідним і близьким, вірити в добро і прощати дорогих людей, якщо вони помилилися.

Джон Рональд Руел Толкін, «Листи Різдвяного Діда»

Серія казкових творів Дж. Р. Р. Толкіна, написаних ним для своїх дітей в формі листів від Різдвяного Діда. Різдвяний дід – основний оповідач, веселий старий чарівник. За його власними словами, весною та літом він відпочиває, а готує різдвяні подарунки дітям в листопаді-грудні за допомогою численних помічників – печерних і білих ведмедів, ельфів, гномів і сніговичків. Листи Толкін писав протягом 23 років. Кожен лист було доставлено в конверті, з намальованими Толкіном марками і штемпелями. Листи приходили щороку, і в них Дід розповідав про своє життя і про події, часом забавні, а часом тривожні, які траплялися на Північному полюсі. Завдяки цьому збірнику, автор «Хоббіта» і «Володаря кілець» Толкін постає перед нами не тільки як великий письменник, а й як великий батько.

Джек Лондон «Біле Ікло»

Один з найвідоміших пригодницьких романів Джека Лондона. Його головний герой – вовк по кличці Біле Ікло, приручений людьми на Алясці за часів золотої лихоманки. Це повна драматизму розповідь від імені вовка про людей. Про різних людей. Про жорстоких і злих, про боягузливих і зрадливих, добрих і жалісливих, благородних і вдячних. Про всіх, з ким довелося зіткнутися Білому Іклу на своєму нелегкому життєвому шляху.

Ця книга навчить вас іншими очима поглянути як на братів наших менших, так і на самих себе. Вона несе в собі заряд немислимої сили, змушує плакати, то від безсилля, то від радості. Вона вчить залишатися справжніми людьми навіть в нелюдських умовах.

Читачів вражає те, що читаючи книгу ви буквально перенесетеся в атмосферу холодної, лісової Аляски. Адже автор не з чуток знав про неї і описав її з усіма подробицями. У віці 21 року, Джек Лондон піддався золотій лихоманці і відправився на марні пошуки багатств. Так що автор сам випробував на собі всі принади північної зими. Замість золота доля обдарувала Джека Лондона ідеями для книг, розповідями напарників і знайомствами з героями його майбутніх книг.

Туве Янссон «Чарівна зима»

Для любителів історій про яскравих Мумі-тролів, це книга особлива, адже це єдина зимова книга. Справа в тому, що зазвичай Мумі-тролі впадають в сплячку з листопада по квітень, так було споконвіків. Але сталося непередбачене: Мумі-троль прокинувся в січні і не зміг заснути. Він став першим Мумі-тролем, який побачив цей сніжно-крижаний світ під назвою зима. Він намагається розбудити Мумі-маму, але марно. Малюк переляканий і самотній, але виявилося, що зимовий світ сповнений чудес і сюрпризів. Можна скотитися з гірки на срібній таці Мумі-мами, можна зліпити снігову бабу, можна знайти безліч таємничого та чудесного. Виявилося, багато друзів не сплять взимку, і готові розділити цей чудовий час з маленьким Мумі-тролем, адже щоб подолати самотність, достатньо просто простягнути лапу ближньому.

Беремо м’який плед, робимо тепле какао і беремо книгу, яка точно допоможе Вам повірити в казку.

icon-1
Scroll to Top