1028 Views

Час для зимової казки

Ось і відлетіло осіннє листя, відгомоніли співи птахів та жовто-червона краса вулиць змінилася на біле полотно. Настав час для Володарки-Зими, яка розмалювала на вікнах казкові узори, прикрасила землю снігом та принесла в кожну оселю очікування дива.
Адже зима – період чудес та казкового настрою. А скільки взимку свят? І кожне з них неперевершене.

Новорічна казка

Особливо важливим та чарівним цей період є для дітей, коли оживає казка та знайомить дитину з казковими героями, коли кожна сніжинка здається магічною, а в затишному домі стоїть красуня – ялинка. Саме тому створити казкову атмосферу для дітей дуже важливо не лише вдома, але і в школі. Крім того, підготовка до новорічних свят може бути приємною та корисною.

Почати, звичайно, потрібно із знайомства зі святом. “Запросіть” новорічних героїв на свій урок, пограйте з ними в ігри, познайомте особисто з кожною дитиною. Створіть в класі казкову атмосферу, залучаючи дітей до прикраси приміщення. Таким чином кожна дитина відчує себе частинкою казки, а захоплення в їхніх очах стане для вчителя найбільшим подарунком. Розучуйте з малюками новорічні пісні та вірші, водіть хороводи навколо ялинки та дивіться новорічні мультфільми. Це завжди цікаво, весело, а головне – діти запам’ятають все нове з легкістю. Напишіть лист Діду Морозу та зробіть новорічний подарунок, адже малеча обожнює не лише отримувати, але і дарувати їх. З якою гордістю вони несуть мамі зроблену власноруч листівку, і з якою любов’ю мама зберігає цю листівку ще довгі роки.

Даруйте діткам радість, казку та чарівний настрій. Це, можливо, і є те найяскравіше свято дитинства — з ялинкою, іграшками, веселими перетвореннями, Дідом Морозом, Снігуркою, танцями, піснями і подарунками! Свято, яке приносить тепло, незважаючи на холод за вікном.

Міщенко Аліна,
викладач центру Англійська Хелен Дорон