1310 Views

Як не потрібно вчити англійську мову?

Дуже багато порад є про те, як треба вчити англійську мову. А ми розповімо вам як вчити англійську мову не треба і яких помилок допускати не можна.

 Якщо ж з дорослими студентами більш-менш зрозуміло, що найголовнішою основою вивчення англійської мови повинна бути наявність усвідомленої мотивації, то для вивчення англійської мови дітьми все  дещо складніше. Тож розкриємо питання детальніше як не потрібно вчити англійську з дітьми:

  •  Немотивоване навчання. Дуже важко змусити дитину робити те, чого вона не хоче і в чому вона дійсно не зацікавлена. Поговоріть з малюком відверто і зацікавте подорожами, англомовними мультфільмами та книгами і успішним майбутнім. Саме тому за методикою Хелен Дорон заняття максимально підлаштовані під інтереси дітей, їх вікові особливості та позитивну мотивацію для кожного учня.
  •   Переклад кожного слова на рідну мову. Вивчення англійської мови в дитячому віці дає прекрасну можливість засвоїти її як другу мову, нарівні з рідною. Але це аж ніяк неможливо при умові постійного перекладу. Якщо занурити дитину в світ англійської мови якісно, то вона вчиться навіть думати англійською. Вміння перекладати з’явиться вже у старшому віці. Адже процеси засвоєння мови не завжди відбуваються в мозку дитини паралельно. Перекладати (а точніше пояснювати)  можна лише ті поняття, яких дитина ще не зустрічала рідною мовою.
  • Запам’ятовувати лише слова, без контексту. Не допускайте того, щоб вивчення англійської полягало в називанні всіх предметів довкола. Обов’язково вживайте слова у складі словосполучень, зв’язних фраз і речень.
  • Навчання без гри. Важко уявити дитячу англійську без ігор. Всі заняття в Helen Doron English включають провідну дитячу діяльність – ігрову для молодшого віку, а вже згодом і навчальну – для школярів. З кожної вправи наші викладачі можуть створити ігрове шоу, під час якого діти навіть не помічають, що навчаються.
  • Страх помилок.  Обов’язково давайте дитині можливість помилятися. Це нормальна частина процесу навчання. Виправляючи помилки, пояснюйте, що саме невірно. Завжди дякуйте дитині за те, що звернулась до Вас, коли вона чогось не знає.
  • Несистемне навчання. Будь-яке навчання з бажаним результатом має бути регулярним та якісним. Всі навчальні програми Англійська Хелен Дорон побудовані за принципом повторення та накопичення активного словникового запасу. Намагайтеся не робити довгі паузи у вивченні англійською, адже дитячий мозок дуже швидко розвивається і як швидко засвоює новий матеріал, так швидко його і забуває.

Уникайте помилкових прийомів вивчення англійської мови для дітей, а за результативним і систематичним навчанням звертайся до найближчого центру англійська Хелен Дорон.