1104 Views

Як не забути англійську влітку разом із Helen Doron English

Літо – період відпусток, відпочинку на морі чи в горах, виїзду в дитячі табори. Природно, що на час релаксації діти та батьки забувають про навчальний розклад та дісциплину. Проте чи означає це, що літо так само є і періодом «забування» усього, що встигли вивчити з англійської мови протягом навчального року?

Насправді, це зовсім не так. Нижче ми даємо кілька корисних порад, як не лише на забути англійську влітку, але навпаки, закріпити вивчене на практиці та поглибити знання разом із літніми програмами від “Англійська Хелен Дорон”.

Професійний супровід англійською

Перше в списку наших порад – це те, що протягом літа викладачі “Англійська Хелен Дорон” так само залишаються з Вами. Йдеться про літні курси в наших навчальних центрах, а також літні табори на Чорному морі, в Карпатах і за кордоном, організовані працівниками нашої школи.

anglijska,vlitku

Отже, англійська з Хелен Дорон нікуди не зникає влітку, а просто переходить в інший формат.

Йдеться вже не просто про уроки англійської, а цікаву і насичену організацію усього дня з непересічними подіями та спілкуванням у дружньому колі. В нашій програмі на Вас чекають майстер-класи з прикладного мистецтва, приготування смачних страв, перегляд кінофільмів і мультиків, квести і святкування, знайомство зі звичаями інших країн, прогулянки на природі, відвідування культурних та розважальних закладів. І все це – “смачною” англійською мовою, повною гумору, ігор і гарного настрою протягом усього дня!

Програма на літній час розроблена таким чином, що включає лексику та матеріал, вивчений протягом року в залежності від віку дітей та пройдених ними курсів. Це чудова можливість зануритися у живе англомовне середовище зі своїми друзями, зробити англійську справжньою частиною свого дитячого чи підліткового світу.

Англійська 24/7

Якщо Ви плануєте свій літній відпочинок самостійно, в межах нашої країни чи за кордоном, не варто забувати про постійний зв’язок із нами завдяки мобільним додаткам, а також друкованим матеріалам, які завжди є під рукою.

Як учасники Kangi Club, Ви можете переглядати відео та пісні англійською мовою разом із дітьми, і потім обговорювати побачене. Відпочинок на пляжі або на природі чудово поєднується з інтерактивним читанням тематичних книжок від “Англійська Хелен Дорон” і набору алфавітних карток ABC Cards. Герої на сторінках оживають прямо на очах і починають говорити та співати разом із Вами! Тож Ви ніколи не залишитесь без друзів та улюблених персонажів із наших мультиків.

Таким чином, англійська від Хелен Дорон залишається з Вами протягом усього літнього часу. Відвідуючи наші літні курси, користуючись нашими додатками, слухаючи Helen Doron Radio в режимі онлайн, Ви продовжуєте перебувати в повноцінному англомовному середовищі. Так що, повертаючись до школи восени, Ви можете бути впевнені, що Ваша дитина не лише не відвикла від англійської мови за літо, але навпаки, закріпила і розширила отримані знання на практиці.

Анастасія Дьягольченко,
Викладач навчального центру “Англійська Хелен Дорон”.