1111 Views

Як не забути англійську під час канікул?

англійська для дітей під час канікул

Настала улюблена дитяча пора –  літні канікули. Час коли книги здаються назад до бібліотеки, зошити та ручки ховаються до наступного року і починаються три місяці веселощів. Але англійську  неможливо відправити на канікули, адже запорука успіху вивчення іноземної мови – регулярність. 

Що робити під час  перерви у навчанні, аби не забути англійську та примножити знання? 

Оточіть дитину англійською мовою. 

Спробуйте разом наклеїти красиві стікери по кімнаті для вивчення назв предметів. Попросіть дитину, наприклад, принести tablet, знайти собі одяг у wardrobe, або дістати йогурт з fridge.Ваша фантазія не обмежена! Маленькими кроками дитина вивчає назви предметів, а потім складає ці слова у речення. І повірте, діти обожнюють все яскраве, тому стікери не залишаться без уваги!

Для дошкільнят –  мультфільми англійською.

Дозволяйте дітям по 20 хвилин кожного дня  дивитись захопливі мультфільми англійською мовою, слухати пісеньки або грати в ігри, які ви можете знайти на KangiClub і через три місяці таких регулярних «занять», ви будете приємно здивовані рівнем володіння англійською мовою малюків

Для школярів та підлітків – серіали англійською. 

Школярі та підлітки можуть вивчати англійську за переглядом серіалів, слухати інтерв’ю улюблених зірок, слідкувати за YouTube каналами англомовних блогерів,  слухати та співати пісні, які вони обожнюють на TeenBuzz Radio.

Спілкування – головний чинник покращення знань з англійської.

Існують різноманітні англомовні табори, де діти весело проводять час, грають, обговорюють цікаві теми, беру участь у змаганнях, майстеркласах. Такі розвиваючі табори є і в школі англійської мови Хелен Дорон. І найголовніше –  це все виключно англійською мовою! Подібний вид відпочинку допоможе дитині налагодити контакт зі своїми однолітками, знайти нових друзів і подолати мовний бар’єр. 

Слідуйте нашим рекомендаціям і будь яка перерва у вивченні англійської мови, буде лише новою можливістю збагачення своїх знань!