Як зацікавити дитину вчити англійську?

blank

Мабуть всі батьки рано чи пізно зіштовхуються з даним питанням – як зацікавити дитину вчити англійську. І головне завдання – підібрати способи як це зробити легко, не вимушено і не примусово. 

Перша порада – оточуйте дитину англійською літературою, яка буде цікава саме для неї. Наприклад, якщо дитина любить пригоди, захоплюючі історії про вигаданих героїв – оберіть фантастичну літературу, якщо ж її цікавлять розповіді про тварин, рослин, всесвіт, зупиніться на науковій. Спробуйте прив’язати любов до читання із самого малечку: читайте дитині вголос казки, ставте запитання. Пам’ятайте, що вивчати англійську з яскравими ілюстраціями, малюнками що оживають набагато захоплююче, ніж звичайне запам’ятовування і зазубрювання правил.

Порада друга – розвиваючі цікаві ігри. Ваша малеча точно любить гратися – це звичний і вже зрозумілий для неї процес. Використовуйте пазли зі словами та картинками, конструктор із частинами речення, флешкартки для гри в меморі на різні теми. Кожного разу додавайте навантаження.  Он-лайн чи оф-лайн обирати Вам! Заохочуйте дитину приємними подарунками, смаколиками чи іграшками в кінці гри. Відшукуйте та називайте предмети та події довкола, ховаючи навчальні картки чи іграшки дитини.

Третє – відвідуйте мовні курси, за допомогою яких дитина буде пізнавати світ, розвиватися і матиме змогу не лише знайти нових друзів, а ще й тренувати і практикувати свої знання, навички комунікації та вміння в мовному середовищі. Станьте гарним прикладом для своєї дитини. Розділяйте її діяльність, хобі та не забувайте про систематичність. Активуйте всі сфери життєдіяльності, щоб погрузити дитину в мовний процес. Нехай ваша дитина з радістю вивчає англійську.

Успіхів Вам!

icon-1
Scroll to Top