1421 Views

Хелен Дорон запускає кампанію Young Heroes 2021 – Be Kind. Pass it On!

Міжнародна кампанія дає можливість дітям у всьому світі показати свою доброту, проявляючи щедрість, увагу та турботу про інших в своїй спільноті.

Головне завдання кампанії Young Heroes 2021 —спонукати дітей та підлітків робити прості вчинки доброти та надихати інших робити те саме.

Команди студентів та викладачів Хелен Дорон з усього світу в 38 країнах зайняті мозковим штурмом, концептуалізацією та реалізацією локальних проектів, які будуть зняті на відео та поширюватися на веб-сайті Young Heroes. Ідеї для проектів включають боротьбу з булінгом, подяку тим людям, які щодня прибирають безлад та сміття, які інші люди залишили після себе; підтримку людей, які постраждали від Covid-19, допомогу літнім людям тощо.

Проекти можуть мати національний або місцевий масштаб і включати будь-які заходи, акти доброти, збір коштів або будь-яку іншу діяльність, яка надихне дітей та батьків робити добро та змінювати світ на краще. Це можуть бути як онлайн, так і офлайн проекти.

Тож ми активно починаємо наші добрі справи та запрошуємо всіх приєнатися до нашої крутої кампанії Young Heroes 2021 – Be Kind. Pass it On!

Як взяти участь:

  1. Разом зі своєю командою (група/навчальний центр/місто) оберіть, яку саме добру справу Ви хотіли б зробити
  2. Розповідайте про кампанію Young Heroes 2021 – Be Kind. Pass it On! в соцмережах та відмічайте нас @helendoron_ukraine @helendoronglobal
  3. Зніміть свій проект на відео та заватажте відео на сайт до кінця грудня 2021 https://www.helendoron.com/youngheroes2021/

Перед завантаженням переконайтеся, що Ви:

  • прочитали та дотримуєтеся положень та умов участі на веб-сайті Young Heroes

  • ваше відео зняте англійською мовою

  • максимальна тривалість відео – 2 хвилини

  • відео відповідає брендуванню Helen Doron English (детальна інформація у адміністрації Вашого навчального центру та викладачів)

  • Ваше відео має гарну якість

  • максимальний розмір 200 МБ

Важливо. Відео, які не відповідають наведеним вище критеріям, не підлягають перегляду суддів. 

1-15 березня – судді з головного офісу Англійська Хелен Дорон в Ізраілі оберуть фіналістів

Вже в квітні будуть оголошені переможці, які отримають призи від компанії!