686 Views

Свято читання англійською на Позняках

Більшість сучасних дітей не хочуть читати. І щоб змінити цю сумну статистику, Helen Doron English проводить соціальну кампанію “Young Heroes“, в рамках якої кожний навчальний центр реалізує свій проект для популяризації читання.

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” на Позняках підтримав проект зі створення в Києві першої дитячої велобібліотеки B.Book.Bike.

На початку квітня проводився збір книжок для майбутньої велобібліотеки, а 21 квітня всі зібрані книжки були передані до фонду велобібліотеки на Святі читання у парку “Позняки”

Викладачі “Англійська Хелен Дорон” читали книжки англійською мовою та грали за сюжетом книг. Наприклад, послухавши англійською мовою культову книгу “Дуже голодна гусениця” Еріка Карла, діти взяли участь у фруктовій естафеті. Під час веселої гри діти повторити англійською лічбу, назви фруктів і днів тижня.

Естафета Київ Позняки

Далі діти зробили власну яскраву закладку для книг.

Свято англійської мови для дітей Позняки Київ

Також діти малювали ілюстрації до улюблених книжок та отримали розмальовки у подарунок.

Улюблені книжки англійською мовою

Розмальовка. Вивчаємо кольори англійською

Старші діти взяли участь у читацьких перегонах. Вони ще раз переконались, що англійська для школярів може бути справді цікавою. Найспритніші читачі отримали настільні ігри та кросворди у подарунок.

Подарунки. Настільна гра англійською

Приєднуйтеся до соціальної ініціативи і Ви!

Читайте більше з дітьми!