705 Views

Свято читання від Юних Героїв

У Львові відбулась щорічна соціальна компанія в рамках проекту “Young Heroes”. Команда дітей з навчальних центрів Чорновола, Переяславська, Рясне, Вашингтона, Левандівка та м. Новояворівськ Англійська Хелен Дорон провели соціальну кампанію “Young Heroes. Readers are leaders” для популяризації читання серед молоді у Львові.

Учасники акції “Young Heroes. Readers are leaders” організували свято та збір книг, подарунків для дітей з Львівського Дитячого будинку №2 та фільмування соціального ролика для заохочення дітей та молоді до читання.

Книга – найкращий дарунок

Студенти організували акцію в навчальних центрах “Подаруй книгу дитині з Львівського Дитячого Будинку”. Впродовж 2 місяців учні навчальних центрів приносили улюблені книги, канцтовари, солодощі та заохочували батьків, друзів та знайомих долучитись до акції.

соціальна акція Юні Геро 2018

Крок за кроком до поставленої мети

Під час занять в навчальних центрах Англійська Хелен Дорон, викладачі знайомили учнів із соціальною акцією «Young Heroes. Readers are leaders», а також розказували наскільки важливе читання для пізнання світу. Після одного із таких  занять діти вирішили організувати свято для популяризації читання. Склали план дій: відвідали Управління Освіти, отримали дозвіл на організацію свята, погодили дату та час з директором дитячого будинку та склали список подарунків для дітей.

Young Heroes 2018

Свято читання

5 березня – учні Хелен Дорон організували свято читання для дітей з Львівського Дитячого Будинку №2, яке відбулось в Дитячій Планеті. Команда юних героїв поставила захоплюючу англомовну виставу про Попелюшку, до якої готувались впродовж місяця: обирали костюми, вчили слова, пакували подарунки. По завершенню свята, наші герої та діти із Львівського Дитячого Будинку №2 провели весело час у Дитячій Планеті.

Young Heroes. Readers are leaders

Тільки початок

Учні навчальних закладів  Хелен Дорон планують і надалі продовжувати заохочувати всіх мешканців міста до читання. Дітям неймовірно приємно, що завдяки акції  «Young Heroes. Readers are leaders» сотні дітей будуть читати цікаві і захоплюючі книжки, що книга вчасно потрапить людині до рук, зможе змінити її життя.  Креативність, чуйність і доброта наших героїв змінюють світ на краще. Завдяки соціальній кампанії “Young Heroes. Readers are leaders” діти почати більше читати, повірити в свої сили, розкрити в собі героя і надихнули інших читати. Адже книги відкривають неймовірні можливості, читання – це суперсила, а читання для задоволення – фантастичне дозвілля.

соціальна акція Young Heroes 2018