1063 Views

Юні герої розпочинають зміни в Україні

Нова кампанія “Young Heroes” Освітньої Групи Хелен Дорон об’єднує дітей та підлітків для впровадження позитивних змін у своїх спільнотах.

3 квітня стартує всесвітня соціальна кампанія “Young Heroes”. Її мета – надихнути дітей розкрити в собі героя та зрозуміти наскільки впливові вони насправді. “Герой –  це той, хто використовує свої здібності, щоб зробити життя кращим для інших. Кожна дитина має потенціал, щоб стати героєм”, – говорить Хелен Дорон, засновник і генеральний директор компанії.

Впродовж квітня в навчальних центрах “Англійська Хелен Дорон” пройдуть два тематичні заняття. На першому занятті діти об’єднаються в команди та будуть обговорювати, що потребує змін в їхньому кварталі, районі чи місті. На другому занятті команди запропонують ідеї, як саме вони можуть допомогти в конкретній ситуації. Далі команди реалізують свої ідеї та знімуть відео про те, як вони покращили світ. Відео завантажується на сайт Young Heroes.

[videoembed url=”https://www.youtube.com/watch?v=NZ8r_VOs-mg” width=”388″ height=”237″]

Запрошуємо приєднатися до студентів «Англійська Хелен Дорон» їх батьків та інших соціально-відповідальних дорослих; бізнес, державні та громадські організації; ЗМІ. Для цього є багато способів:

  • взяти участь у розробці проекту;
  • приділити час чи допомогти матеріалами проекту, який вже реалізується у вашій місцевості;
  • поширити інформацію про проект у соціальних мережах;
  • голосувати за кращі проекти на сайті Young Heroes.

5 червня 2017 року серед 20 найбільш популярних проектів, відео яких отримають найбільшу кількість голосів на сайті Young Heroes, журі у складі представників головного офісу “Англійська Хелен Дорон” обере 3 переможця:

  • 1 місце – 6 000 євро,
  • 2 місце – 4 000 євро,
  • 3 місце – 3 000 євро.

Грошові призи будуть вручені наступним чином:

  • 50% на підтримку розвитку проекту-переможця (організація/фонд, куди будуть перераховані кошти, визначається командою-переможцем).
  • 50% навчальному центру “Англійська Хелен Дорон”.

“Заохочення дітей стати кращими громадянами світу є однією з цінностей компанії, – підкреслює Віра Чуб, Національний координатор “Англійська Хелен Дорон” в Україні. – Тому ми виходимо за межі викладання англійської мови і звертаємо увагу на важливість піклування про інших людей, про свою місцеву громаду, про всіх тварин і навколишній світ взагалі. Ми прагнемо надихнути дітей та підлітків повірити у свої сили, що саме вони можуть очолити процес змін у своєму районі чи місті”.

Партнери “Young Heroes”: журнал “Твій Малюк”, ресторан “Mister Twister”, ресторан “Pesto Cafe”, музей “Експериментаніум” .

Офіційні правила та умови “Young Heroes”

Приєднуйтеся до кампанії “Young Heroes”, щоб відкрити в собі героя та покращити життя навколо!

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте http://www.helendoron.com/youngheroes.