874 Views

Англійська Хелен Дорон – сертифікований центр підготовки до Кембриджських іспитів

Вчитися за кордоном, читати класиків у оригіналі, спілкуватися з цікавими людьми їх рідною мовою, а, можливо, у майбутньому й працювати за кордоном – усе це і набагато більше можливо з володінням іноземною мовою, досконалим її знанням.

Багато батьків та дітей мріють про освіту за кордоном, зокрема в загальновідомому Кембриджському університеті у Великій Британії. Але будь яка освіта за кордоном передбачає досконале володіння іноземною мовою, більшою мірою – англійською.

Cambridge Assessment English: Young Learners tests

Кембриджські іспити для дітей (YLE Tests)  – це тестування, яке дає можливість перевірити рівень володіння англійської мови для дітей та підлітків від 7 років. YLE Tests – іспити, які складаються з трьох рівнів Starters, Movers і Flyers, кожен з яких містить три частини: читання та письмо, сприйняття на слух і усне мовлення. Всі студенти, незалежно від результату, після здачі іспиту отримують сертифікат, що відображає їх успіхи в кожній складовій.

Підлітки складають іспити KET (Key for Schools) — рівень А2,  PET (Preliminary for Schools) — рівень В1, FCE (First for Schools) — рівень В2.

Тестування проходить в спеціально облаштованому приміщенні, в легкій, невимушеній атмосфері. Викладачі допомагають учням налаштуватись на потрібний лад, знімають нервове напруження. Кембриджське тестування щорічно складають 5 млн. осіб, більше ніж в 130 країнах світу. Сертифікати тестування визнають в європейських країнах та США.

Cambridge Assessment English: Young Learners tests

Школи Англійська Хелен Дорон є сертифікованими центрами по підготовці студентів до складання Кембриджських іспитів. Усі навчальні програми від Англійська Хелен Дорон включають матеріал для підготовки до проходження Кембриджського тестування усіх рівнів.

Зокрема, весною 2018 року 60 студентів навчальних центрів Англійська Хелен Дорон в м. Києві успішно склали іспити YLE Tests, KET та PET.

Всі студенти, які складали іспит, залишились задоволенні високими результатами та отриманим досвідом. Всі вони підтвердили високий рівень підготовки та володіння англійською мовою.