1594 Views

Як з користю дивитися мультики англійською

Програми усіх курсів “Англійська Хелен Дорон” включають відеоматеріали, призначені для перегляду на уроках і вдома. Студентам подобається дивитися мультфільми, де їхні улюблені персонажі потрапляють у різні пригоди. Насправді, цей процес не є просто пасивним “сидінням перед екраном”, а є одним із продуктивних складових навчального процесу.

Особливості мультфільмів від “Англійська Хелен Дорон”

Кожен мультфільм структуровано певним чином:

  • По-перше, він включає картинки зі словами, обов’язковими для вивчення у даному епізоді.
  • По-друге, це певний набір дій та подій, що відбуваються з персонажами мультфільму, які так само програються на уроках.
  • По-третє, в мультфільмах завжди співаються пісні, які студенти вивчають протягом цілого місяця.

1

Як отримати користь від перегляду відеосюжетів?

Для того, щоб перегляд відео не відбувався пасивно, можна застосовувати активні техніки перегляду мультфільмів:

  • повторювати слова;
  • підспівувати пісні;
  • акцентувати увагу на ключових фразах.

Після перегляду слід обов’язково обговорити з дитиною сюжет мультфільму: що їй найбільше запам’яталося в мультику? Що відбувалося загалом? Чи може вона пригадати окремі слова?

Також важливо запам’ятати імена персонажів. Як правило, вони стосуються теми епізоду і римуються з відповідною лексикою. Ще одне завдання – відтворити напам’ять послідовність сюжету: з чого все почалося? В чому полягала проблема? Чи вдалося її розв’язати? Яким чином? Чим все завершилося?

2

Якщо в результаті кількох переглядів дитині вдалося запам’ятати слова і переказати мультфільм – навчальна задача виконана. Переглядаючи відео, дитина емоційно занурюється у сюжет і співпереживає героям. Подальше запам’ятовування  і переказ дозволяють їй тренувати мовну пам’ять і формувати логічні зв’язки, що буде сприяти розвитку зв’язного мовлення.

Отже, дивіться мультики із задоволенням і користю для своєї англійської!

Нагадуємо, що завантажити відеосюжети до своєї навчальної програми Ви можете на порталі Kangi Club, або дивитись їх в онлайн-режимі за допомогою мобільного додатку Helen Doron Stream.