520 Views

Зимовий англомовний курс в Карпатах

Кому набридло гамірне міське життя, хто прагне спокою в затишку карпатських гір – це саме для Вас.

Для того, щоб закріпити знання дитини, отримані у нашому навчальному центрі, пропонуємо до Вашої уваги захоплюючий і пізнавальний зимовий курс, який складений виключно по методичних напрацюваннях Англійська Хелен Дорон.
До програми англомовного курсу в Карпатах входить:

заняття з акторської майстерності англійською мовою “English through drama”, які сприятимуть ефективному закріпленню на практиці набутих знань в межах основних програм. Взявши участь у театралізованих постановках та костюмованих виставах, Ваша дитина зможе проявити себе, розвинути свою впевненість та індивідуальність.

 

Програмою табору передбачено проведення обідньої забавлянки для дітей з батьками тривалістю до однієї години, з розподілом діток у різні вікові групи. Під час цього інтерактиву малюки зможуть в ігровій формі закріпити вивчений протягом року матеріал. Частина уроку відбуватиметься надворі: сніжки та санчата, справжні снігові вежі та фортеці – весь процес гри тільки англійською мовою. У природному середовищі, діти запам’ятовуватимуть все легко і невимушено, а чудові краєвиди Карпат надовго залишать приємні спогади в серцях батьків та дітей.

Цікавими і корисними для діточок і батьків будуть заняття дитячої творчості з декоративно – прикладного мистецтва. Саме тут діти матимуть можливість створити цікаві і яскраві речі своїми руками. А завершальним етапом дня буде перегляд та обговорення пізнавальних та мультиплікаційних роликів у відповідності до вікової категорії дітей. Для малюків за програмою навчального курсу “Didi the Dragon, для старших діток – “Botty The Robot”, Teen Talent.

Ми пропонуємо вам обрати 7 – ми денний або 9 – ти денний курс

протягом 7 днів на Вас чекають:

  • пригодницьке відкриття табору;
  • незабутнє свято для всіх учасників. Саме після відкриття ми запросимо всіх учасників табору в затишну атмосферу свята в стилі справжнього українського Різдва з кутею та колядками;
  • захоплююча мандрівка на гірськолижний комплекс «Плай»;       
  • розважальна шоу- вечірка;
  • детективний квест – «Розгадай загадку Колі на прізвисько Полі»;            
  • театралізоване свято «Останнього дня».

а також, лише для учасників 9 – ти денного курсу

  • додаткова екскурсія-подорож мальовничими закутками зимових гір.
  • сімейний кінофестиваль «В гостях у Дракончика Діді       

Учасниками табору можуть стати: учні навчального центру, обов’язкова присутність одного дорослого (батьки дитини чи відповідальна особа) на період проведення курсу.

Бази відпочинку «Дзвінка», «Калина», «Карпатський затишок» розташовані на околиці селища Славське, в лісі, на схилі гори Кремінь (гірськолижний курорт “Політех-ФМІ”). Вас очікують комфортні номери, кожен з яких має власний санвузол (умивальник, душ, WC) і TV з супутниковим телебаченням. До Ваших  послуг: ресторан – їдальня, конференц – зал  на 50-60ос., сауна з контрастним басейном і кімнатою відпочинку з TV, альтанки, дитячий майданчик із гіркою та гойдалками, ігрова кімната.

Вартість курсу:

 

Дзвінка

Калина

Карпатський затишок

7 – ми денний курс

5725 грн.

6250 грн.

6330 грн.

9 – ти денний курс

7030 грн.

7700 грн.

7805 грн.

 У вартість включено: проживання та 3 – разове  харчування, заняття з англійської, навчальні матеріали та подарунки для малюка. Страхування дитини на період курсу може бути здійсненне за окрему плату.

Заплановані заїзди:

  • 7 – ми денний – 9 – 15 січня;
  • 9 – ти денний – 9 – 17 січня.