kaniginaОлександра Канігіна, викладач “Англійська Хелен Дорон” у Вишневому

Закінчила з відзнакою спеціалізовану гімназію поглибленого вивчення англійської мови. Постійно мала можливість спілкуватися з носіями мови. Проходила стажування в Лондоні. Здобула кваліфікацію філолога перської та англійської мов на факультеті лінгвістики Київського міжнародного університета. Проходила практику в посольстві та викладачем в лінгвістичній гімназії. Працювала в міжнародному туристичному агентстві.

З 2012 року працюю в Хелен Дорон. Люблю і ціную свою роботу за те, що працюю з дітьми, в колі однодумців, можу застосувати творчій підхід та життєвий досвід, маю змогу постійно удосконалювати викладацькі навички.

Тетяна Єрохіна, викладач англійської мови ВишневеТетяна Єрохіна, викладач “Англійська Хелен Дорон” у Вишневому

Люблю і вивчаю англійську мову з дитинства. Також дуже люблю спілкування з дітьми, адже ніхто так не наповнить своєю радістю, оптимізмом, здатністю щиро дивуватися новому. Тому викладання англійської мови обрала своєю професією та закінчила Київський національний лінгвістичний університет.

Дуже вдячна своїй роботі за можливість постійного інтелектуального і творчого розвитку, і безперечно — за радість спілкування з дітьми. Діти — це люди, які завтра будуть змінювати наш світ, тож свою роботу я сприймаю як можливість сьогодні позитивно вплинути на майбутнє.

Ольга Романюк, викладач англійської мови ВишневеОльга Романюк, викладач “Англійська Хелен Дорон” у Вишневому

Англійську мову я полюбила ще зі школи, коли вперше почала її вивчати. Це був дивовижний та незнайомий мені світ таємничих слів, правил та граматичних конструкцій. Цей світ настільки захоплював, що лишитись байдужим до його вивчення було неможливо.

З часом, до захоплення мовою додалась практична необхідність її вдосконалення. Так, я стала перекладачем англійської мови. Неодноразово мала можливість спілкуватись з носіями мови в Україні та за її межами. Згодом, я закінчила НПУ ім. М.П. Драгоманова з метою отримання кваліфікації викладача англійської мови. Викладати англійську мову я почала з 2009 року, працювала у різних школах, центрах, ліцеях.

Мати можливість навчати дітей та підлітків тому, що викликає захоплення в тебе самого, бачити, як вони прагнуть пізнати щось нове та, поки що, не дуже зрозуміле через спілкування, ігри, оточуюче середовище – це та робота, про яку можна тільки мріяти.

Викладання у центрі Хелен Дорон дозволяє підійти до процесу навчання творчо, мотивує до постійного самовдосконалення та самоорганізації, а сам процес пізнання англійської мови перетворюється у захопливу, цікаву і дуже веселу гру.

Ольга Громова, викладач англійської мови ВишневеОльга Громова, викладач “Англійська Хелен Дорон” у Вишневому

Дарувати унікальне почуття пізнання дітям – мій свідомий вибір. А англійська мова є універсальною та ідеальною для вивчення як друга рідна мова.

Отримала міжнародний сертифікат та успішно дарую свої знання і любов малюкам.

Викладання англійської мови дітям для мене – це щастя знову опинитися дитиною з її відкритою безпосередністю і спрагою до всього нового. Коли ти разом з юним студентом пізнаєш захоплюючий справжній світ з усіма його недосконалостями і сюрпризами, ти відчуваєш себе вільним.

Я вірю, що щасливі діти виростають чудовими дорослими, і для мене честь стати частиною цього процесу. Я радію кожному успіху, кожному новому слову своїх учнів, підтримую їх в починаннях і творчості. Моя мета – утворення сучасних і успішних білінгвів. Приєднуйся до нас!