UA | RU
 
Україна
 • English learning for childrenEnglish learning for children
  Запрошуємо на заняття

  Переконайтесь у якості та стандартах навчання міжнародного рівня на безкоштовному пробному уроці.

  Записатися зараз
 • English teacherskids learn English
  Найкращі вчителі

  Приєднуйтесь до всесвітньої еліти сертифікованих викладачів англійської мови!

  Відправити заявку
 

Про нас

“Англійська Хелен Дорон” – світовий лідер у галузі викладання англійської як другої мови

Лінгвіст та викладач Хелен Дорон докорінно змінила викладання англійської мови для маленьких дітей, розробивши понад 30 років тому методику, яка імітує принцип освоєння малюками своєї рідної мови. Сьогодні “Англійська Хелен Дорон” є міжнародною франчайзинговою мережею, представленою в більш ніж 35 країнах.
В Україні перший навчальний центр відкрився в Одесі у 2004 році. Зараз мережа в Україні налічує 70 навчальних центрів у 27 містах, де щороку понад 10 000 студентів вивчають англійську за авторською методикою Хелен Дорон.

Комплексна система занурення у мовне середовище

Наше головне завдання полягає у створенні ідеальних умов для вивчення англійської мови. Особлива роль в досягненні цієї мети відводиться заохоченню та позитивній мотивації студентів.
Процес навчання не обмежується цікавими уроками англійської мови у навчальному центрі. Додатково ми організовуємо тематичні вечірки, майстер-класи, табори під час шкільних канікул та екскурсії.
За допомогою інноваційних мультимедійних розробок Освітньої Групи Хелен Дорон студенти можуть у будь-якому місці у зручний для них час поглиблювати знання англійської мови:
 • Helen Doron Stream – онлайн-додаток з аудіо- та відеоматеріалами до навчальних програм.
 • Kangi Club – портал онлайн-ігор і розвиваючих завдань.
 • Helen Doron Radio – власна радіостанція, яка об’єднує підлітків у всьому світі.
 • Helen Doron Song Club – пісенний клуб на YouTube з авторськими піснями та відеороликами.
 • Helen Doron Read– мобільний додаток для формування та вдосконалення навичок читання та письма.
 • Fun With Flupe English Words – мобільний додаток для вивчення нових слів наймолодшими студентами.

Як проходить навчання англійській мові

Немовля вивчає свою рідну мову природно, коли оточуючі постійно розмовляють з дитиною; чітко називають предмети, показуючи на них; розповідають казки, співають пісні, читають вірші та книжки.

Так само і ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Під керівництвом професійного викладача діти та підлітки знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри, музику.

Гра є невід’ємною складовою навчального процесу, адже дитина активно пізнає світ через гру. При цьому ми враховуємо вік дитини, оскільки він впливає на характер гри, її темп, складність та направленість. У кожної дитини свій темп розвитку та сприйняття інформації, тому ми практикуємо індивідуальний підхід на заняттях.

Методикою передбачено повторення лексики протягом уроку та цілого курсу з необхідною для запам’ятовування періодичністю та цікавою подачею навчального матеріалу. На заняттях ми створюємо сприятливу атмосферу, що допомагає студентам відчути себе впевнено, саме тому діти активні на уроках  та із задоволенням і легкістю спілкуються англійською.

Навчальні програми “Англійська Хелен Дорон”

 • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Результати навчання

В середньому за рік дитина освоїть від 500 до 3 000 англійських слів та виразів у залежності від віку та рівня знань. Це активний словниковий запас, яким дитина зможе користуватися під час навчання, подорожей і спілкування за кордоном.

Ефективність підтверджена науковим дослідженням

В 2012 році було проведене  дослідження “Академічний нагляд і емпірична оцінка професора Хайнера Бьоттгера Департаменту викладання англійської мови Католицького університету Айхштетт-Інгольштадт, Німеччина для мережі “Англійська Хелен Дорон”.
Загальний рівень задоволеності програмами “Англійська  Хелен Дорон” становить більше 97%. Батьки і діти зазначають, що курси “Англійська Хелен Дорон” сприяють розвитку впевненості в собі, покращують мовні навички (аудіювання, читання, усне мовлення, письмо) і допомагають завоювати авторитет на уроках англійської мови у школі.
В опитуванні взяли участь 1 038 клієнтів мережі “Англійська Хелен Дорон”, з  яких:
 • 94% вважають курси “Англійська Хелен Дорон” цікавими, і це є сильним мотивуючим фактором у навчанні.
 • 91% комфортно почуваються в англомовному середовищі.
 • 82% переконані, що навчання в “Англійська Хелен Дорон” дало їм більше впевненості в їх лінгвістичних уміннях.
 • 74% зазначають, що завдяки курсам “Англійська Хелен Дорон” вони краще навчаються в школі.

Дізнайтесь більше про методику та навчальні програми.
Запишіться на безкоштовне демонстраційне заняття!

Відгуки:

 • У першому класі моєму сину було важко робити уроки з англійської мови. Потім Марк почав займатися в Хелен Дорон. Йому там цікаво. А домашнє завдання у школі тепер не проблема.

  Ольга, м.Луцьк
 • Як тільки переступила поріг, мене вразив міжнародний рівень оформлення центру та спілкування адміністратора. На заняттях вчителька створює атмосферу, в якій легко вивчати англійську.

  Марія, м.Пустомити
 • Після того, як син почав навчатися в Хелен Дорон, я став помічати, як багато на вулиці зелених рюкзаків з логотипом школи. Це дуже приємно – зустрічати людей, які розділяють твій вибір.

  Володимир, м.Київ
 

 

Там, де діти понад усе!

Як компанія створювалась

Урок для дітей 4-5 років

Helen Doron Song Club

Переваги білінгвізму

Музика – ключ до вивчення мови

Helen Doron Radio

Соціальна кампанія “Hello My World!”

Дослідження професора Бьоттгера

Більше 2 000 000 дітей вільно розмовляють англійською мовою завдяки методиці Хелен Дорон

Все почалося з уроку гри на скрипці. Майже 30 років тому Хелен Дорон записала свою 4-річну доньку на заняття скрипкою до вчителя, який працював за методом Сузукі. Діти вчилися грати на слух, відтворюючи музику, яку почули. Сузукі описав свій метод як “мова музики”. Натхненна принципами цього підходу, лінгвіст і викладач Хелен Дорон у 1985 році розробила власну методику викладання англійської мови у ранньому віці.

В ті часи вчителі у загальноосвітніх школах володіли стандартними методиками навчання іноземної мови через читання та письмо. Інноваційна методика Хелен Дорон дозволила дітям вчитися говорити англійською і розуміти її ще до того, як вони почнуть читати і писати, – так само, як і на їхній рідній мові.

Чотири принципи, прекрасні навчальні програми та віддані вчителі – ось з чого складається методика Хелен Дорон

Всі курси “Англійська Хелен Дорон”, незалежно від віку студентів, побудовані на чотирьох базових принципах, які й забезпечують безумовний успіх методики.

Регулярне прослуховування. Оптимально вдома двічі на день протягом 15-25 хвилин фоново прослуховувати CD або окремі записи, які входять до курсів “Англійська Хелен Дорон”. Це забезпечує постійне занурення учня в англомовне середовище, що надзвичайно важливо для вивчення мови.

Мотивація. Коли Ваш малюк промовив своє перше слово, Ви показали йому, що дуже раді. Завдяки цій позитивній реакції дитина повторювала слово знову і знову, пам’ятаєте? В “Англійська Хелен Дорон” діти вчаться так само, як вони оволодівають рідною мовою, – з постійною позитивною підтримкою від викладачів.

Маленькі групи. Навчання в групах від 4 до 8 учнів надає відразу дві переваги. З одного боку, студенти мають більш широкі можливості практики англійської мови та їм доступні всі плюси роботи в групі, яких немає при індивідуальних заняттях. З іншого боку, в таких маленьких групах викладач приділяє увагу кожній дитині. Дослідження довели, що навчання в маленьких групах дає кращі результати, ніж приватні уроки англійської з репетитором.

Вивчення мови як розвага. Враховуючи особливості сприйняття в дитячому віці, методика Хелен Дорон використовує рухливі ігри, музику та інші види розваг, щоб максимально розвити природню любов дітей до пізнання нового та вивчення мов. Якщо Вашій дитині ще тільки 3 місяці чи вже 18 років, їй сподобаються наші заняття – завжди структуровані, веселі й динамічні.

Талановиті віддані вчителі

“Англійська Хелен Дорон” об’єднує професіоналів, які присвятили себе викладанню. Всі викладачі “Англійська Хелен Дорон” проходять ґрунтовний міжнародний тренінг, на якому детально вивчають авторську методику і практикують використання запатентованих навчальних матеріалів. Оскільки вчителі роблять все можливе, щоб учні отримали максимальну користь та задоволення від занять, то їх ентузіазм передається і дітям, які з нетерпінням чекають наступного уроку.

Ваше серце наповнене пристрастю передати учням любов до англійської мови? Приєднуйтесь до нашої команди-мрії!

Навчальні програми, кращі в своїй галузі

Всі курси “Англійська Хелен Дорон” – від немовлят до підлітків – розроблені під безпосереднім керівництвом  самої Хелен Дорон. До групи розробників також входять експерти з лінгвістики, викладання англійської мови як іноземної(ESL- English as a Second Language) та розвитку дітей. Всі розповіді, пісні та мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм. Аналогічним чином розроблені завдання та ігри, щоб надати студентам цікавий досвід і в той же час спростити запам’ятовування слів.

Найкраща рекомендація – відгуки наших студентів та їх батьків!

Відгуки:

 • Все продумано до найменших дрібниць, тому Назару дуже комфортно на заняттях. Нема мовного бар’єру. Англійська вивчається легко та природньо. Теми цікаві для підлітків.

  Алла, м.Київ
 • Моїй донечці дуже подобається підспівувати в машині, коли я ставлю диск Хелен Дорон. Тому Софійка в свої 4 роки знає багато пісень англійською мовою.

  Світлана, м.Рівне
 • Відчувається, що програма розроблена не лише носієм мови, а і дитячим психологом. На уроці ніби просто пограли, поспівали, потанцювали. А виявляється, що не все так просто. Слова-то запам’ятали.

  Тетяна, м.Дніпро
 

 

Зв’язок мови з музикою

Як методологія сприяє білінгвізму

Ефективність методики

Академічні дослідження двомовності

Нагорода навчати дітей

Друга чи іноземна мова

 
Запишiться на безкоштовний урок