Про Helen Doron English

“Англійська Хелен Дорон” – світовий лідер у галузі викладання англійської як другої мови

Як це розпочиналося

Міжнародна франчайзингова мережа “Англійська Хелен Дорон” представлена у 40 країнах більш ніж 1 000 навчальними центрами.
В Україні перший навчальний центр відкрився в Одесі у 2004 році. Зараз у 26 містах України працюють понад 60 навчальних центрів, де щороку близько 10 000 студентів віком від 3-х місяців до 19 років вивчають англійську за авторською методикою Хелен Дорон

Від натхнення до бізнесу

Більше 40 років тому, коли Хелен Дорон спостерігала, як її донька вивчає гру на скрипці за методом Сузукі, діти вчилися грати на слух, відтворюючи музику, яку почули. Сузукі описав свій метод як “мова музики”. Натхненна принципами цього підходу, Дорон запитала себе: “Якщо Сузукі викладає мову музики, чому ми не викладаємо музику мови?”.

Будучи лінгвістом, Дорон глибоко розуміла механіку мови. А як викладач та мати дітей-білінгвів, вона бачила виклики, пов’язані з навчанням англійської як другої мови. В ті часи вчителі у загальноосвітніх школах використовували стандартні методики навчання іноземної мови через читання та письмо.

В 1985 році Хелен Дорон розробила власну методику викладання англійської мови у ранньому віці. Ця інноваційна методика Хелен Дорон дозволила дітям вчитися говорити англійською і розуміти її ще до того, як вони почнуть читати і писати, – так само, як і їхньою рідною мовою.

blank

Комплексна система занурення у мовне середовище

Хелен Дорон створила унікальну методику навчання дітей у віці від 3 місяців до 19 років, щоб зробити вивчення англійської мови таким же легким і природним, як вивчення рідної мови. Система Хелен Дорон спрямована на створення ідеальних умов для вивчення англійської мови. Особлива роль в досягненні цієї мети відводиться заохоченню та позитивній мотивації студентів.

Процес навчання не обмежується цікавими уроками англійської мови у навчальному центрі. Додатково ми організовуємо тематичні вечірки, майстер-класи, табори під час шкільних канікул та екскурсії. За допомогою інноваційних мультимедійних розробок Освітньої Групи Хелен Дорон студенти можуть у будь-якому місці у зручний для них час поглиблювати знання англійської мови:

  • Helen Doron Stream – онлайн-додаток з аудіо- та відеоматеріалами до навчальних програм.
  • Kangi Club – портал онлайн-ігор і розвиваючих завдань.
  • Helen Doron Radio – власна радіостанція, яка об’єднує підлітків у всьому світі.
  • Helen Doron Song Club – пісенний клуб на YouTube з авторськими піснями та відеороликами.
  • Helen Doron Read – мобільний додаток для формування та вдосконалення навичок читання та письма.
  • Fun With Flupe English Words – мобільний додаток для вивчення нових слів наймолодшими студентами.

Навчальні програми “Англійська Хелен Дорон”

На чолі з Хелен Дорон група експертів з лінгвістики, викладання англійської мови як іноземної (ESL- English as a Second Language) та розвитку дітей розробила курси англійської відповідно до віку та рівня володіння мовою:

Всі розповіді, пісні та мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм. Аналогічним чином розроблені завдання та ігри, щоб надати студентам цікавий досвід і в той же час спростити запам’ятовування слів. Тому, цікаво проводячи час,  студенти навіть не помічають, як вчать англійську.

icon-1
Scroll to Top