Найкращі в усьому світі

Ваша дитина отримає безліч переваг від навчання в міжнародній освітній мережі, якій довіряють по всьому світу та яка десятиліттями залишається лідером в навчанні дітей. Методологія Helen Doron English підтверджена академічними дослідженнями кількох європейських університетів, які довели, що наш спосіб викладання англійської як другої мови з раннього віку сприяє розвитку гнучкого мислення та мультикомпетентності, а також покращує когнітивні та емоційні здібності.

Читати більше >

blank

Helen Doron Education Group також отримала міжнародне визнання та багато світових нагород: найкраща дитяча освітня франшиза від журналу Global Franchise, а також нагороди в інших категоріях, найкраща мовна школа в Німеччині, мовна школа року в Іспанії, нагорода Parent Trust Education Award у Китаї та багато інших у всьому світі, всюди де є навчальні центри Helen Doron English.

Читати більше >

Присутність у ЗМІ

Хелен Дорон часто згадують у міжнародних ЗМІ, включаючи журнали, газети, телебачення та радіо, підкреслюючи передові досягнення в освіті, унікальну методологію, безпрецедентне наставництво та загальне лідерство.

icon-1
Scroll to Top