Helen Doron PLUS

Настав час дати своїй дитині найкраще!

Нова (чотирьох годинна) програма Helen Doron Plus розкриє потенціал Вашої дитини, розвинувши математичні здібності, логічне мислення, фізичний та творчий розвиток. І все це виключно англійською мовою за авторською методикою, яка має успішний досвід викладання вже понад 40 років у 40 країнах світу.

  • для дітей від 3 до 6 років
  • 5 разів на тиждень
  • 4 години на день (перша половина дня)
  • Групи до 15 дітей

 

Наповнення курсу:

blank

English

Оригінальні аудіо- та відеоматеріали, ігри, активності та живе спілкування робить вивчення англійської легким та веселим.

blank

Math

На основі перевіреної методики заохочує дітей розвивати свої природне математичне мислення, впевненість та лідерські якості.
blank

Movement

Поєднання активних рухів та навчання задіює всі органи чуття дитини та покращує розумовий розвиток.
blank

Skills

Всі активності спрямовані на покращення дрібної та крупної моторики вашої дитини, розвиток творчих здібностей та фантазії.
blank

English

Оригінальні аудіо- та відеоматеріали, ігри, активності та живе спілкування робить вивчення англійської легким та веселим.
blank

Maths

На основі перевіреної методики заохочує дітей розвивати свої
природне математичне мислення, впевненість та лідерські якості.

blank

Movement

Поєднання активних рухів та навчання задіює всі органи чуття дитини та покращує розумовий розвиток.
blank

Skills

Всі активності спрямовані на покращення дрібної та крупної моторики вашої дитини, розвиток творчих здібностей та фантазії.

Настав час дати своїй дитині найкраще!

Нова програма Helen Doron Plus розкриє потенціал Вашої дитини, розвинувши математичні навички, логічне мислення, фізичні та творчі здібності. І все це виключно англійською мовою за авторською методикою, яка має успішний досвід викладання вже понад 40 років у 40 країнах світу.

Англомовний садок для дітей 3 років

Дитячий англійський садок – це місце, де малюк вивчає іноземну мову у невимушеній дружній атмосфері за принципом білінгвізму. У розпорядку дня активні ігри, легкий сніданок, творчі завдання, музичні паузи, заняття з точних і природничих наук.

Специфіка англомовного садку

Дитячий садок для дітей 3 років працює за принципом групи неповного дня. Ідеальний варіант для батьків, які не готові розлучитися зі своєю крихіткою на цілий день, при цьому піклуються про всебічний розвиток, а також адаптацію малюка до соціуму.

Під час перебування в англомовному садку педагоги центру Helen Doron English спілкуються з дітьми виключно англійською. Завдяки комунікативній методиці й грамотному підходу діти легко освоюються й не відчувають дискомфорту при спілкуванні.

Англомовний дитячий садок неповного дня: міні-групи

Невелика кількість дітей у групах – до 6 осіб, дозволяє викладачеві приділити увагу кожному. У садку для дітей 3 років педагоги використовують інтерактивні способи подачі нового матеріалу. Кожне іноземне слово або поняття супроводжується жестами, мімікою, діями, картинками, іграшками. Так дитині легше ідентифікувати поки незнайомі йому словосполучення.

Занурення малюка в атмосферу штучно створеного білінгвізму допомагає розкритися для вивчення іноземної. Дитячий садок неповного дня з англійським ухилом передбачає гармонійний розвиток дітей.

Постійне відвідування групи стимулює у дитини формування мовних здібностей. Малюки опановують великий словниковий запас, вимова рідної та англійської мови набагато краща, ніж в однолітків.

Англійський садок: програма раннього розвитку

В англомовних садках “Helen Doron Plus” (Одеса, Харків, Львів, Київ, Вишневе, Софііівська Борщагівка, Вараш, Сарни) з дітьми працюють носії мови й фахівці з раннього розвитку. Крім вивчення іноземної, в англомовному садку величезна увага приділяється особистісному зростанню.

Викладачі виконують з дітьми творчі завдання, ліплять, малюють, співають пісеньки, розучують вірші та потішки. У програмі кожного дня обов’язково присутня прогулянка на свіжому повітрі, музична, літературна або ігрова пауза.

Педагоги проводять півгодинне заняття, присвячене математиці або іншим наукам англійською. Також використовуються аудіо та відеоматеріали, у дитячому садку неповного дня малюки переглядають навчальні програми та мультфільми без перекладу.

Helen Doron Plus: унікальна концепція розвитку

Відвідування англомовного садка допомагає виховати яскраву й впевнену особистість. Турботу про здоров’я, формування інтелекту й навичок спілкування дітей ми об’єднали у гармонійну систему. Програма нашого англійського садка повністю готує вашу дитину до початкової школи.

Кращі викладачі: досконале знання англійської, вища педагогічна освіта, досвід роботи, здатність знайти підхід до дитини.

Безпечне середовище – основа дитячого простору: спеціальні меблі без гострих кутів з екологічних матеріалів, сертифіковані іграшки та наочні матеріали.
Особлива увага приділяється профілактичним заходам: регулярно провітрюються та дезінфікуються приміщення, використовуються гіпоалергенні миючі засоби.

Дитячий садок неповного дня: переваги

У садку для дітей 3 років малюкам легко систематизувати знання з англійської, надалі успішно навчатися у школі.

  • Подолання мовного бар’єра, розвиток впевненості у спілкуванні.
  • Підвищення мотивації при вивченні English.
  • Розвиток розуміння іноземної мови на слух.
  • Опанування навички красивої й правильної англійської вимови.

Програма англомовного садка передбачає не просто навчання англійською, а й формування у дитини ключових особистісних, емоційних і соціальних навичок, які знадобляться у житті.

Навчання у дитячому садку неповного дня – надійна стартова сходинка на шляху до отримання освіти у найкращих вишах і коледжах.

icon-1
Scroll to Top