Для дітей від 3 до 6 р.
5 разів на тиждень
4 години на день
Міні-групи

Настав час дати своїй дитині найкраще!

Нова програма Helen Doron Plus розкриє потенціал Вашої дитини, розвинувши математичні навички, логічне мислення, фізичні та творчі здібності. І все це виключно англійською мовою за авторською методикою, яка має успішний досвід викладання вже понад 35 років у 40 країнах світу.

Програма HDE Plus - англомовний садок

ЯК НАС ЗНАЙТИ?

76 навчальних центрів «Англійська Хелен Дорон» у 32 містах України.  Знайдіть найближчий центр, який працює за програмою Helen Doron Plus.

blank

Відгуки батьків

Хелен Дорон найкращі заняття з англійської мови для малюків. Донька із величезним задоволенням відвідує заняття. Рівень знань помітно підвищується. В щоденному спілкуванні дитина все більше слів вживає англійською мовою. Всі викладачі знаходять підхід до дитини. Від щирого серця рекомендую дані курси для вивчення англійської мови.
blank
Ольга
мама дитини, яка навчається в Англійська Хелен Дорон
Син займається в школі Англійська Хелен Дорон. Нам було важко повірити, що дитина, якій ще немає й двох років, яка і рідною мовою не дуже розмовляє, зможе сприймати інформацію англійською. А насправді вже після місяця занять було видно, що дитя все поглинає, як губка, швидко вчиться, любить заняття і свою вчительку. А вчителька наша – надзвичайна! Я всім рекомендую вірити в дітей, навчатись ніколи не зарано)))
blank
Жанна
мама дитини, яка навчається в Англійська Хелен Дорон
Дуже задоволені результатами навчання у центрі Хелен Дорон наших двох дітей в центрі в Києві. Син займається у центрі вже 8 років, доця – 4. Син вільно читає, сприймає на слух як англійські, так і американські джерела інформації, також може легко висловитись і порозумітись з іноземцями. У школі жодних проблем з предметом, один з найсильніших учнів з англійської, пару раз успішно приймав участь в олімпіадах. У дочки теж чудові знання, величезний словниковий запас, до прикладу, вона ще не зустрічала у шкільному підручнику незнайомих їй слів, чудово читає, сприймає на слух, вже вдаються побутові діалоги.
blank
Олена
мама дитини, яка навчається в Англійська Хелен Дорон

Англомовний садок для дітей 3 років

Дитячий англійський садок – це місце, де малюк вивчає іноземну мову у невимушеній дружній атмосфері за принципом білінгвізму. У розпорядку дня активні ігри, легкий сніданок, творчі завдання, музичні паузи, заняття з точних і природничих наук.

Специфіка англомовного садку

Дитячий садок для дітей 3 років працює за принципом групи неповного дня. Ідеальний варіант для батьків, які не готові розлучитися зі своєю крихіткою на цілий день, при цьому піклуються про всебічний розвиток, а також адаптацію малюка до соціуму. Під час перебування в англомовному садку педагоги центру Helen Doron English спілкуються з дітьми виключно англійською. Завдяки комунікативній методиці й грамотному підходу діти легко освоюються й не відчувають дискомфорту при спілкуванні.

Англомовний дитячий садок неповного дня: міні-групи

Невелика кількість дітей у групах – до 6 осіб, дозволяє викладачеві приділити увагу кожному. У садку для дітей 3 років педагоги використовують інтерактивні способи подачі нового матеріалу. Кожне іноземне слово або поняття супроводжується жестами, мімікою, діями, картинками, іграшками. Так дитині легше ідентифікувати поки незнайомі йому словосполучення.

Занурення малюка в атмосферу штучно створеного білінгвізму допомагає  розкритися для вивчення іноземної. Дитячий садок неповного дня з англійським ухилом передбачає гармонійний розвиток дітей. Постійне відвідування групи стимулює у дитини формування мовних здібностей. Малюки опановують великий словниковий запас, вимова рідної та англійської мови набагато краща, ніж в однолітків.

Англійський садок: програма раннього розвитку

В англомовних садках “Helen Doron Plus” (Одеса, Харків, Львів, Київ, Вишневе, Софііівська Борщагівка, Вараш, Сарни) з дітьми працюють носії мови й фахівці з раннього розвитку. Крім вивчення іноземної, в англомовному садку величезна увага приділяється особистісному зростанню. Викладачі виконують з дітьми творчі завдання, ліплять, малюють, співають пісеньки, розучують вірші та потішки. У програмі кожного дня обов’язково присутня прогулянка на свіжому повітрі, музична, літературна або ігрова пауза.

Педагоги проводять півгодинне заняття, присвячене математиці або іншим наукам англійською. Також використовуються аудіо та відеоматеріали, у дитячому садку неповного дня малюки переглядають навчальні програми та мультфільми без перекладу.

Helen Doron Plus: унікальна концепція розвитку

Відвідування англомовного садка допомагає виховати яскраву й впевнену особистість. Турботу про здоров’я, формування інтелекту й навичок спілкування дітей ми об’єднали у гармонійну систему. Програма нашого англійського садка повністю готує вашу дитину до початкової школи.

  • Кращі викладачі: досконале знання англійської, вища педагогічна освіта, досвід роботи, здатність знайти підхід до дитини.
  • Безпечне середовище – основа дитячого простору: спеціальні меблі без гострих кутів з екологічних матеріалів, сертифіковані іграшки та наочні матеріали.
  • Особлива увага приділяється профілактичним заходам: регулярно провітрюються та дезінфікуються приміщення, використовуються гіпоалергенні миючі засоби.

Дитячий садок неповного дня: переваги

У садку для дітей 3 років малюкам легко систематизувати знання з англійської, надалі успішно навчатися у школі.

  • Подолання мовного бар’єра, розвиток впевненості у спілкуванні.
  • Підвищення мотивації при вивченні English.
  • Розвиток розуміння іноземної мови на слух.
  • Опанування навички красивої й правильної англійської вимови.

Програма англомовного садка передбачає не просто навчання англійською, а й формування у дитини ключових особистісних, емоційних і соціальних навичок, які знадобляться у житті. Навчання у дитячому садку неповного дня – надійна стартова сходинка на шляху до отримання освіти у найкращих вишах і коледжах.

Догори