Для дітей від 3 до 6 років
5 разів на тиждень
4 години на день
Групи до 15 дітей

Настав час дати своїй дитині найкраще!

Нова програма Helen Doron Plus розкриє потенціал Вашої дитини, розвинувши математичні навички, логічне мислення, фізичні та творчі здібності. І все це виключно англійською мовою за авторською методикою, яка має успішний досвід викладання вже понад 35 років у 40 країнах світу.

Програма HDE Plus

ЯК НАС ЗНАЙТИ?

76 навчальних центрів «Англійська Хелен Дорон» у 32 містах України.  Знайдіть найближчий центр, який працює за програмою Helen Doron Plus.

blank

Відгуки батьків

Хелен Дорон найкращі заняття з англійської мови для малюків. Донька із величезним задоволенням відвідує заняття. Рівень знань помітно підвищується. В щоденному спілкуванні дитина все більше слів вживає англійською мовою. Всі викладачі знаходять підхід до дитини. Від щирого серця рекомендую дані курси для вивчення англійської мови.
blank
Ольга
мама дитини, яка навчається в Англійська Хелен Дорон
Син займається в школі Англійська Хелен Дорон. Нам було важко повірити, що дитина, якій ще немає й двох років, яка і рідною мовою не дуже розмовляє, зможе сприймати інформацію англійською. А насправді вже після місяця занять було видно, що дитя все поглинає, як губка, швидко вчиться, любить заняття і свою вчительку. А вчителька наша – надзвичайна! Я всім рекомендую вірити в дітей, навчатись ніколи не зарано)))
blank
Жанна
мама дитини, яка навчається в Англійська Хелен Дорон
Дуже задоволені результатами навчання у центрі Хелен Дорон наших двох дітей в центрі в Києві. Син займається у центрі вже 8 років, доця – 4. Син вільно читає, сприймає на слух як англійські, так і американські джерела інформації, також може легко висловитись і порозумітись з іноземцями. У школі жодних проблем з предметом, один з найсильніших учнів з англійської, пару раз успішно приймав участь в олімпіадах. У дочки теж чудові знання, величезний словниковий запас, до прикладу, вона ще не зустрічала у шкільному підручнику незнайомих їй слів, чудово читає, сприймає на слух, вже вдаються побутові діалоги.
blank
Олена
мама дитини, яка навчається в Англійська Хелен Дорон

Заявка на Helen Doron Plus

    Догори