UA | RU
 
Україна
 • Англійська для дітейАнглійська для дітей
  Англійська як рідна

  У Києві навчатися в "Англійська Хелен Дорон" весело та ефективно. Результати вражають.

  Дізнайся, чому
 

Англійська для дітей та підлітків у Києві на Печерську

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на Печерську, на бульварі Лесі Українки, 23-А   навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років англійській мові. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Ми за легкість і простоту в навчанні. Радість та дитячі очі, які світяться від щастя – це найбільша наша цінність.

Авторська методика

З перших днів ви можете побачити результат ефективності методики Helen Doron. Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику.

Наші викладачі вірять в здібності кожної дитини, намагаються зробити заняття неповторними. Діти із задоволенням демонструють отримані знання, адже це так легко вивчати щось нове, граючись.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Курси англійської мови в Києві

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Ми працюємо для вас 6 днів на тиждень. Наш центр неймовірно комфортний і ми дуже старались, продумуючи усі деталі. Для нас важливий кожен відгук, кожен коментар, ми відкриті до обговорення будь-яких питань, а також готові почути ваші потреби.

Подаруйте своїй дитині радість, приходьте на безкоштовне демонстраційне заняття і ви переконаєтесь, що вивчення англійської мови – це так цікаво і легко!

Англійська від 3 місяців до 18 років


Англійська для малюків у Києві


Школа цікавої англійської для дітей


Веселі курси англійської для школярів


Новини