UA | RU
 
Україна
 • Англійська для дітейАнглійська для дітей
  Англійська як рідна

  В Києві навчатися в "Англійська Хелен Дорон" весело та ефективно. Результати вражають.

  Дізнатися, чому
 

Англійська для дітей та підлітків у Києві на Солом'янці

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на Солом’янці, на вул. Ернста, 16  навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років англійській мові. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Запрошуємо всіх маленьких розумників Солом’янського району вивчати англійську у нашому навчальному центрі в ЖК “Перлина”! Він дуже комфортний і теплий завдяки інтер’єру та атмосфері, яка тут панує.

Відвідайте наше безкоштовне демонстраційне заняття і ви переконаєтесь, що вивчати англійську можливо легко і весело. На наших заняттях діти не зазубрюють слова і вирази, викладачі не перекладають на рідну мову.

Вони потрапляють у світ англійської мови, де викладачі разом із веселими персонажами авторських книжок Хелен Дорон співають з дітьми пісні, вивчають римування і все це у легкій та невимушеній атмосфері. Для того, щоб зацікавити дітей, наші викладачі використовують найулюбленішу активність дітей – гру. Через гру дитина стає більш відкритою, їй легше подолати мовний бар’єр, який так часто стає перешкодою на шляху до успіху.

Наші заняття проходять у групах від 4-х до 8-ми дітей, двічі на тиждень. Домашнім завданням є прослуховування аудіо-матеріалів, на яких записані пісні та історії. Таке щоденне прослуховування допомагає занурити дитину в справжнє англомовне середовище, що і є основною умовою вивчення англійської як рідної.

Наші викладачі — це команда життєрадісних і енергійних людей, які не уявляють роботи без дітей та англійської. Окрім вищої освіти кожен викладач пройшов спеціальний міжнародний тренінг Освітньої Групи Хелен Дорон і отримав сертифікат, який підтверджує право викладання за методикою Хелен Дорон. Головним завданням педагогів є привити любов до вивчення англійської і подарувати неймовірні враження від занять. Тому кожне наступне заняття – це нова пригода, на яку з нетерпінням чекають діти знову і знову.

Новини

 • Англомовний табір Карпати січень 2019

  Зимовий англомовний табір в Карпатах

  Проведіть зимові канікули з користю для своєї дитини та для себе, доєднавшись до унікального Зимового англомовного табору в Карпатах – RainbowLa...

 • Читаємо англійською мовою

  “Англійська Хелен Дорон” не тільки навчає дітей та підлітків спілкуватися англійською мовою, але й вчить важливим цінностям та прагне, щоб наші студен...

 • 2018 Літо Болгарія дитячий табір на морі

  Літній англомовний табір у Болгарії

  Літом 2018 на Вас чекає море англійської у Болгарій. Приєднуйтеся до дитячого англомовного табору на Сонячному Березі! Заїзди 14-25 червня 17-24 червн...

 • Англомовний табір на травневі свята у Львові

  Англомовний табір на травневі свята у Львові

  Команда сімейного відпочинку RainbowLand запрошує всіх 27 квітня-1 травня 2018 року до Львову. Учасниками табору можуть стати: діти від 2 до 15 років,...