UA | RU
 
Україна
 • Робота викладачем англійської мовиРобота викладачем англійської мови
  Навчай разом з нами!

  Станьте сертифікованим викладачем "Англійська Хелен Дорон" та приєднуйтесь до всесвітньої еліти ESL викладачів!

  Дізнатися більше про компанію
 
FAQ Teachers

Робота викладачем англійської мови

Відгуки викладачівКар’єра в “Англійська Хелен Дорон”


 • Любите працювати з дітьми?
 • Прекрасно володієте англійською мовою?

Якщо Ви відповіли ствердно на ці питання, кар’єра викладача “Англійська Хелен Дорон” може стати Вашим найкращим вибором.

Чому “Англійська Хелен Дорон”?

Ми дуже пишаємося нашими викладачами. Вони – серце “Англійська Хелен Дорон”, оскільки втілюють в життя нашу унікальну методику вивчення англійської мови, як рідної.

Будучи викладачем “Англійська Хелен Дорон”, Ви оціните:

uch

Чим особлива робота вчителя “Англійська Хелен Дорон”?

Наші вчителі привносять в уроки англійської дух веселощів, творчості та любові до пізнання, на які діти так природно відгукуються. Під їх чуйним керівництвом, діти та підлітки легко та із задоволенням вивчають англійську мову.

Для найцікавішої подачі матеріалу вчителі використовують інноваційні розробки Освітньої Групи Хелен Дорон:

 • навчальні посібники та детальні плани уроків;
 • міжнародний онлайн-форум для вчителів “Англійська Хелен Дорон” для обговорення питань, обміну думками та забезпечення зворотного зв’язку;
 • веб-портал із матеріалами до уроків, додатковими іграми, активностями та реквізитом.

Центри “Англійська Хелен Дорон” спроектовані для навчання малюків від 3-х місяців та підлітків до 18 років. Навчальні класи обладнані відповідно до віку студентів. Вчителі забезпечуються яскравим наочним матеріалом, проте ми не обмежуємо їх творчий потенціал. В команді однодумців педагоги за покликанням душі створюють справжні шедеври.

Хто може стати викладачем “Англійська Хелен Дорон”?

Ми шукаємо талановитих людей, які прагнуть навчити дітей та підлітків любити англійську мову та мають:

 • відмінні знання розмовної та письмової англійської мови (рівень володіння мовою Upper Intermediate/B2 та вище);
 • профільну освіту (бажана повна вища освіта, але студентів 3-х курсів та вище також розглядаємо).

Після успішної співбесіди з керівником навчального центру, кожен кандидат проходить спеціалізований міжнародний тренінг. Після завершення цього інтенсивного тренінгу викладач отримує диплом міжнародного зразка, який дає право викладати в навчальних центрах мережі Англійська Хелен Дорон у всьому світі.

Заповніть, будь ласка, форму справа зверху, якщо Ви зацікавлені в роботі викладачем “Англійська Хелен Дорон”.

Викладачі “Англійська Хелен Дорон” – найкращі в галузі, оскільки ми приділяємо багато уваги їх постійному професійному розвитку.

Вступний курс підготовки викладачів (Teacher training course)

Пізнавальне середовище. Тренінги для викладачів проводяться так само, як і звичайні заняття в “Англійська Хелен Дорон”:

 • виключно англійською мовою;
 • із захоплюючою подачею матеріалу;
 • в невеликих групах.

Міжнародні тренери. Майбутніх викладачів готують тренери міжнародної кваліфікації з багаторічним досвідом роботи за унікальною методикою “Англійська Хелен Дорон”.

Тривалість. Курс триває п’ять днів. Він розділений на 2 етапи.

Перший етап: дводенне введення і оцінка. Майбутні викладачі знайомляться зі стандартами викладання, методологією, навчальними матеріалами, системою педагогічної підтримки викладачів, особливостями сприйняття інформації дітьми від 2-х до 8-ми років. А тренер у цей час оцінює компетенції та потенціал кандидатів. Після успішного закінчення першого етапу, кандидати переходять до другого етапу.

Другий етап: поглиблене вивчення методології, практичні демонстрації та письмові завдання. На цьому етапі майбутні викладачі на практиці відпрацьовують:

 • підготовку та проведення заняття;
 • прийоми створення веселого, мотивуючого навчального середовища;
 • дитячу мову жестів і рухи, які сприяють кращому засвоєнню навчального матеріалу;
 • принципи розвитку дрібної моторики.

Результат. Всі кандидати, які успішно пройшли тренінг, отримують Міжнародний диплом викладача. Він дозволяє працювати у 900 навчальних центрах мережі “Англійська Хелен Дорон” у всьому світі та викладати 4 програми для дітей віком від 2-х до 8-ми років.

По завершенні тренінгу нові викладачі продовжують переймати наші стандарти викладання через постійну підтримку керівників та беручи участь у різних семінарах і конференціях.

Підвищення кваліфікації

 • Інтенсивні семінари з викладання програм “Англійська Хелен Дорон” для дітей та підлітків.
 • Щорічна конференція, де презентують нові навчальні програми, матеріали та мультимедійні розробки Освітньої Групи Хелен Дорон.

Ваше серце наповнене пристрастю передати учням любов до англійської мови? Приєднуйтесь до нашої команди-мрії!

Хелен Дорон про підготовку викладачів


Відкрите заняття з англійської


Динамічні уроки англійської


Міжнародний диплом
diplomaВисококваліфіковані кадри є однією з найбільших цінностей “Англійська Хелен Дорон”- найкращого роботодавця для більше 4 000 викладачів у всьому світі.

В компанії функціонують прозорі системи оцінки, винагороди і преміювання персоналу, розвитку та управління талантами, переміщення у межах міста, країни та світу.

Кар’єра в нашій міжнародній компанії відкриває перед викладачем англійської мови приголомшливі можливості розвитку своїх здібностей та компетенцій, роботи в команді талановитих колег, які люблять свою справу.

Найкраща рекомендація – відгуки викладачів “Англійська Хелен Дорон”:

Ольга Борецька, викладач “Англійська Хелен Дорон” у м. Львів

“Знайомство з методикою Хелен Дорон повністю перевернуло моє уявлення про викладання. Мати можливість черпати досвід від найкращих тренерів, втілювати всі свої ідеї, навчати дітей весело, бачити їхні посмішки, чути щирі слова подяки батьків – ось що принесла мені робота в Хелен Дорон. Я роблю те, що я люблю, і люблю те, що я роблю!”

Анастасія Дьягольченко, викладач “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ

“Робота в Хелен Дорон – це розвиток не тільки тих, кого ми навчаємо, а і самих викладачів. Перед тобою відкривається величезна кількість дуже цікавої інформації. Але, крім цього ти розвиваєшся в емоційному плані, у вольовій сфері. Адже ти працюєш з дітьми, і під різних дітей ти підлаштовуєшся, поводишся трохи інакше, пробуєш те, що для тебе незвично, і розумієш, що в тебе виходить! Замість звичного багатьом “Я цього не вмію” робота проходить під девізом: нічого собі, я і це можу, і ось це у мене виходить, а такого я взагалі від себе не очікувала. Ти починаєш розкривати багато нового в собі, про що навіть не підозрюєш”.

Ольга Мурин, викладач “Англійська Хелен Дорон” у м. Новояворівськ

“Бути вчителем Хелен Дорон означає проживати дні, сповнені радощів і посмішок. Тут немає місця для нудьги! Виконуючи важливу роботу, ти водночас отримуєш море задоволення від спілкування, часу проведеного з маленькими живчиками, які заряджають тебе позитивом, і від себе самого, бо дивуєшся звідки в тебе береться ще стільки сил і енергії з дня в день. В Англійська Хелен Дорон ми даємо дітям можливість відкривати світ, розмовляючи англійською, і водночас весело проводити час й отримувати задоволення від навчання. Найважливішим є те, що вчителі та батьки завжди спостерігають чудові результати навчання студентів, а діти завжди раді повертатись сюди знову і знову”.

Олена Блажкевич, викладач “Англійська Хелен Дорон” у м. Дрогобич

“Зараз я відчуваю себе щасливою людиною, бо у мене є найкращі учні, в яких я вкладаю частинку своєї душі, з якими я поринаю знову в дитинство, і які так чудово засвоюють уроки, методика яких є просто геніальною, довершеною і направду унікальною”.

Аліна Шпакович , викладач “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ

“Йдучи на співбесіду в  Helen Doron я щиро сподівалася знайти роботу, а знайшла улюблену справу! Методика і справді унікальна, але в той самий час для кожного зрозуміла та захоплююча: як для починаючого викладача, так і для викладача з досвідом! Тепер, працюючи в Helen Doron, я з впевненістю можу сказати, що говорити англійською все заняття, абсолютно не застосовуючи рідної мови, можливо, як з тінейджером, так і з трьохрічним малюком!
Колектив надзвичайно дружній, де кожен з колег завжди радий тобі щось порадити зі свого досвіду чи допомогти! Хоча, думаю, що в Helen Doron інших людей бути й не може, адже тут своя неповторна атмосфера добра і дитячого сміху. Ми вчимо дітей, постійно навчаючись самі, адже сама компанія зацікавлена в нашому особистісному розвитку і професійному зростанні.”

Наталя Федорук, викладач “Англійська Хелен Дорон” у м. Львів

“Хелен Дорон – це друга родина. Дружній колектив, тепла атмосфера довкола тебе. Хелен Дорон змінює ваш спосіб життя, вас самих. Перш ніж щось викинути, ви думаєте чи може з того матеріалу вийти корисна гра або щось цікавеньке для вашого уроку. Ви удосконалюєте свої материнські здібності, адже постійно черпаєте корисні знання, готуючись до занять, у спілкуванні з колегами, матусями та дітьми. А ще результати дітей та їхні посмішки не залишать вас байдужими, адже вони неймовірні”.

Анжела Силкина, викладач “Англійська Хелен Дорон” у м. Дніпро

“Методикою Хелен Дорон зацікавилася відразу, як тільки про неї почула. Мене цікавило навчання маленьких дітей, тим більше що я сама до того моменту вже була мамою. У школі Хелен Дорон я працюю з 2015 року, і мені дуже подобається. Робота творча, цікава і дозволяє розкрити потенціал дитини. Тут дружний колектив і чудова атмосфера. Крім того, я бачу прогрес моїх маленьких студентів і це радує. Я можу особисто засвідчити, що система Хелен Дорон дійсно працює”.

Іванка Залога, викладач “Англійська Хелен Дорон” у м. Львів

“Методика Хелен Дорон базується виключно на позитиві. Я насолоджуюся кожною хвилиною, проведеною на роботі. Я з величезним задоволенням спостерігаю, як діточки не тільки природнім способом успішно опановують англійську мову, а й, затамувавши подих, чекають, яке наступне захоплююче завдання я для них приготувала. Ця робота дає мені шанс проявити свою креативність, дарувати радість дітям і кожного робочого дня занурюватись у дитинство, яке всі згадують з усмішкою на устах”.

Ольга Шумейко, викладач “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ

“Деяким людям дуже важко визначитися зі своєю професією, але це не про мене. З самого дитинства я знала ким я буду. Звичайно ж вчителем. Зараз я можу сказати, що це одна з найпрекрасніших професій. Але потрібно пам’ятати, що цією професією ти повинен жити, кожен день пізнавати щось нове і всю свою любов і тепло віддавати дітям.
Коли я потрапила до навчального центру “Англійська Хелен Дорон”, я ні на хвилину не задумувалася чи це те місце, де я захочу працювати …авжеж це воно….побачивши маленьких діточок, які люблять своїх викладачів, тримають їх і нікуди не відпускають. Як же можна відмовитися від цього? Це дійсно моє покликання! Я хочу і буду працювати в цій школі, адже навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” надає можливість вчитися не тільки діточкам, а й викладачам. Тут панує любов і повага. Можливості для кожного з нас!”.

Ольга Шаран, викладач “Англійська Хелен Дорон” у м. Львів

“Впродовж 4 років роботи в Англійська Хелен Дорон успіхи моїх маленьких учнів у навчанні дарують мені радість та спонукають до ще більшої віддачі на заняттях. Щодня я помічаю, як діти дорослішають та стають все більш самостійними. Заняття приносять моїй малечі позитивні емоції. Вони, як і я, з нетерпінням чекають на кожну нашу наступну зустріч.
Як на мене, Англійська Хелен Дорон – це осередок веселощів, де панує дружня атмосфера, яка є необхідною для успішного вивчення англійської мови. Я пишаюся своєю роботою та своїми учнями, радію їхнім успіхам.
Діти – це майбутнє нашої держави! Їх потрібно любити. Любов до дітей повинна йти через серце і через розуміння цінностей. І саме це роблять вчителі Англійська Хелен Дорон. Ми разом з дітками навчаємось, читаємо та розмовляємо з дітьми, цікавимося їхнім життям. Саме тому я впевнена, що вони виростуть добрими і чуйними, й попереду в них щасливе майбутнє”.

Зоряна Твердохліб, викладач “Англійська Хелен Дорон” у м. Новояворівськ

“Моє знайомство із методикою Хелен Дорон розпочалося 5 років тому в місті Новояворівськ. З цього часу ми стали нерозлучні, оскільки навчання приносить величезне задоволення, радість та прагнення до вдосконалення. Заняття проходять у дружній та теплій атмосфері, тому вільно почуваються і діти, і вчитель. Усмішки на обличчях дітей, які із нетерпінням очікують наступного заняття – це велика нагорода для вчителя і головний ключ до успіху!”.

Оксана Павелко , викладач “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ

“Викладачем у школі Helen Doron я працюю тільки півроку, але за такий короткий час я навчилася більше, ніж в університеті. Я вчуся кожного дня, будучи постійно в русі, співаючи і танцюючи, експериментуючи, вирізаючи і ламінуючи ігри для наших студентів, спілкуючись з батькам, радіючи за маленькі та великі перемоги дітей. Повірте, це таке задоволення, коли дитина на твоїх уроках вперше промовляє слова англійською! Крім того, працювати з маленькими дітьми – це чудова підготовка для материнства. Бажаю всім отримувати задоволення від роботи, як це робимо ми – викладачі нашої школи!”

Вікторія Михалюк, викладач “Англійська Хелен Дорон” у м. Львів

“Хелен Дорон – це не просто школа, а велика сім’я, яка не обмежується колективом навчального центру, але й викладачі з інших міст та країн готові прийти на допомогу та поділитися власним досвідом”.

Алiна Мiщенко , викладач “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ

“День, коли я переступила поріг школи Хелен Дорон, змінив мої стереотипи, думки та вражання про професію вчителя.  Пропрацювавши в школі Хелен Дорон майже 3 роки, я жодного разу не пожалкувала про свій вибір. Я кожного дня бачу вогники зацікавленості в очах діток, кожного заняття відчуваю безмежну гордість за їх успіхи, кожну хвилину отримую неймовірні емоції!  Незалежно від того, чи ти навчаєш 2-х річного малюка, який смішно повторює за тобою слова, чи 15-річного підлітка, який має свою думку стосовно всіх питань, – студенти надихають працювати, надихають жити та насолоджуватися життям!”

Леся Дахно, викладач “Англійська Хелен Дорон” у м. Львів

“Для мене кожен урок в “Англійська Хелен Дорон”– це величезне задоволення, це неймовірний драйв і енергія, які я вкладаю в кожну хвилину заняття, це те, чим я живу. Ця робота для мене стала причиною безлічі ідей, думок, креативу”.

Мар’яна Мичуда викладач “Англійська Хелен Дорон” м. Дрогобич

“Англійська Хелен Дорон – це казка, в яку я потрапляю кожного дня. Тут панує атмосфера радості. Дітки йдуть із задоволенням на заняття, тому що знають, що тут весело”.

 
Запишiться на безкоштовний урок
Запишiться на безкоштовний урок