Олімпіада Helen Doron 2024 – «Young Heroes on the Move!»

blank

Кампанія Young Heroes International, яка розширює можливості дітей по всьому світу, задля реалізації цінностей Helen Doron English у своєму житті та натхненні інших.
Натхненні Олімпійськими та Паралімпійськими іграми 2024 року, які відбудуться цього літа в Парижі, Франція, оголошуємо старт Олімпіади Helen Doron 2024 – «Young Heroes on the Move!»
Кампанія фокусується на важливості регулярних занять спортом, підтримці здоров’я та активного способу життя.
Відповідно до методології Helen Doron English, кампанія спрямована на розширення можливостей дітей та зміцнення їхньої впевненості в собі. Ми заохочуємо дітей через спеціальні тематичні заняття та спортивні заходи, щоб додати більше активності до життя, кожен може займатися спортом і вдосконалювати свої здібності.
Як і в усіх глобальних кампаніях Helen Doron English, метою є створення ефекту ідей та цінностей, які засвоюються та поширюються від студентів до батьків, викладачів та франчайзі, надихаючи всю спільноту.
Проводячи захоплюючі місцеві події на тему Олімпіади в навчальних центрах у кожній із 40 країн, ключовим повідомленням є усвідомлення цінностей, створення реальних змін у житті.
Helen Doron Educational Group є спонсором грошових призів, які передаватимуться до благодійних організацій, пов’язаних зі спортом, які обираються трьома групами-переможців.

Минулі кампанії включали: «Readers are Leaders», яка сприяла грамотності, «Young Heroes» яка зосереджувалась на виявленні та пошуку рішень для місцевих проблем і «Hello My World», яка базувалась на ідеї порятунку орангутангів і тропічного лісу.

«Young Heroes on the Move!» базується на тому, що здоровий і активний організм покращує розумові здібності. Усі наші програми включають рух як важливу частину методики, і ми хочемо заохотити дітей будь-якого віку почуватися комфортно зі своїм тілом» – пояснює Хелен Дорон, генеральний директор Helen Doron Educational Group. «Ґрунтуючись на успіхах наших минулих глобальних кампаній, ми знову закликаємо наших студентів по всьому світу використовувати їхні здібності та допомагати іншим, цього разу для того, аби самим підтягнутись та практикуватися регулярно займатися спортом, розвивати та підтримувати здоровий спосіб життя.»
Усі навчальні центри Helen Doron English забезпечені спеціально розробленою темою для занять англійською мовою та оригінальною «Young Heroes on the Move!» піснею з супроводом хіп-хоп хореографії, яку вивчатимуть та використовуватимуть протягом всієї кампанії.

«Young Heroes on the Move!» не обмежується студентами Helen Doron English. Кожен, хто хоче приєднатися до цієї крутої справи та сприяти просуванню спорту в усьому світі, може приєднатись до кампанії.

icon-1
Scroll to Top