Відгук студентки Гарбузової Софії

blank

Від моменту, коли я вперше розпочала вивчати англійську мову у віці шести років, кожен етап мого навчання став новим кроком у світ англійської. Разом із Helen Doron English в місті Харків з 2010 року, я не лише здобувала мовні навички, а й відкривала для себе безліч можливостей.

Вперше випробувавши свої сили, я успішно складала іспити, такі як Cambridge English: Key (KET), де я досягла високого рівня (passed with merit, overall score 136). Мій успіх продовжився із здачею International ESOL SELT B1 test (passed with merit, overall score 156), а також IELTS test, де мої вміння були оцінені на рівні 7-C1.

blank

Однак, вивчення англійської для мене – це не лише тестові завдання. Я брала участь у заходах, що розширюють моє розуміння культурного контексту англомовного світу. Літні табори й курси в Америці та Канаді, до прикладу Transnational Education Group’s Summer Camp America 2016,2017, English as a Second Language 6-weeks course at GEOS Languages PLUS Vancouver, Canada та 4-weeks Language Study Toronto, Canada, залишили незабутні враження та можливість поглибити свої знання через досвід. Також, вивчаючи англійську на English Language Course at Malvern St James Stafford, United Kingdom, я занурювалася у мовне середовище, насичене традиціями та особливостями британської культури.

Зараз я відчуваю себе комфортно у будь-якому англомовному просторі. Мої знання дозволяють мені отримувати освіту в найкращих світових університетах не потребуючи перекладу, читати книжки мовою оригіналу, а також працювати в англомовних командах. Це не просто мова, а чудова можливість подорожувати світом, спілкуватися з успішними лідерами та власниками компаній – будувати нетфоркінг, вивчати культури різних країн та розширювати свій кругозір.

Моя пригода з англійською мовою – це історія успіху, яка відкрила мені двері до світу можливостей і безмежних перспектив. Безмежно вдячна за свій успішний старт в англійській мові “Англійська Хелен Дорон” в місті Харків.

icon-1
Scroll to Top