Англійська абетка! Як вивчити англійський алфавіт?

blank

Навчання алфавіту є основою для читання і письма. Англійська абетка ще для Вашої дитини незнайома?

Приблизно у віці 3-х років діти починають проявляти інтерес до вивчення букв алфавіту. Деякі діти вивчають літери дуже швидко, інші потребують більше повторень і часу для вивчення.

Сьогодні хочемо поділитися з вами найбільш ефективними способами вивчення англійської абетки.

Англомовні пісні

Зараз існує безліч різноманітних пісень для вивчення алфавіту. Англійська абетка – з якого боку підступитися? Спочатку можна вивчити просто літери по порядку, потім починати співати про звуки та слова. Пісні діти запам`ятовують дуже добре. Ви незчуєтесь, як Ваша дитина почне наспівувати алфавітні пісеньки під час ігор чи прогулянок.

Відчуйте літеру на дотик

Використовуйте у вивченні абетки тактильні матеріали. Фетр, пластилін тощо. Бажано, щоб дитина проводила пальчиком по літері в правильній послідовності, тобто такій, як вона пишеться. Згодом це допоможе почати виводити літери на папері правильно.

Грайте з буквами

Грайте в ігри. Адже так вивчати алфавіт не тільки корисно, а й дуже весело. Для вивчення літер можна підлаштувати навіть ті ігри, які для цього не призначені. Наприклад, наклеїти поверх звичайної настільної гри картки з буквами.

Логічний місточок

Невід`ємною частиною вивчення алфавіту є проведення аналогій між літерами та словами (наприклад: A – apple, ant, G – girl, grass), так дитина водночас запам`ятає і букву, і звук, який вона позначає. Вашим помічником у цій задачі можуть стати Helen Doron ABC Cards, де зв`язані з літерою слова кумедно оживають і озвучуються.

І найважливіше, будь-який навчальний процес не повинен бути нудним. В жодному разі не потрібно сидіти на місці й зубрити абетку. Вивчати алфавіт можна і треба весело й активно! Можна виводити букви на піску, складати з конструктора чи яких завгодно інших іграшок літери, можна навіть показувати алфавіт жестами, робити веселі фото і отримувати задоволення від навчання.

icon-1
Scroll to Top