Англійська для дітей в Борисполі

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” в місті Бориспіль.

blank

Англійська для дітей в Борисполі

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» у м. Бориспіль на вул. Київський шлях, 65-А, навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові з 2016 року. Ми є частиною відомої міжнародної мережі з 40-річним досвідом успішного навчання 3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу. Кожен курс англійської для дітей у Борисполі детально розроблений експертами Helen Doron, авторитет яких цінується по всьому світу.

blank

Вартість навчання на місяць,
2/3 рази на тиждень

становить: 2700 грн

blank

Курси англійської для дітей

Рання англійська для маленьких дітей передбачає інтуїтивне сприйняття іноземної мови, як другої рідної. На заняттях багато музики, пісень, віршів. З їхньою допомогою діти поступово звикають до англійської, навчаються сприймати мову на слух. Чим молодша дитина, тим краще вона запам’ятовує слова та звуки. Це полегшує постановку правильної вимови та адаптацію до англомовного середовища.

Заняття англійською для дітей – Бориспіль

Ігрова форма уроку або різні конкурси та змагання для дошкільнят і молодших школярів допомагають дітям розвивати логічне мислення, увагу та пам’ять. Така форма вивчення англійської для дітей набагато ближча через їхню рухливість і непосидючість. Викладач має змогу визначити, наскільки засвоєний новий матеріал, на чому зробити акцент у майбутніх темах, з ким потрібно ще займатися.

«Англійська Хелен Дорон» Бориспіль

Курси англійської для дітей у Борисполі, розраховані на підлітків 12-19 років, формуються навколо яскравих пригодницьких історій. На заняттях обов’язково багато обговорень і запальних ігор, творчих завдань, проєктів, досліджень. Наш центр розташований у центрі міста, поруч із центральним парком. Просторі й світлі класи, якісні навчальні матеріали, дружня атмосфера – все це сприяє приємному і цікавому вивченню курсу англійської мови для дітей.

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Англійська Хелен Дорон Бориспіль
Average rating:  
 3 reviews
 by Валерія Рафалович

Дуже задоволені, що в Борисполі з‘явилась школа англійської мови Helen Doron! Донечка (3 роки) навчається із задоволенням, а основне одразу помітний результат: рахує, знає багато назв тваринок, частин тіла, предмети побуту і т.д. Часто в розмові вдома самостійно заміняє слова з української на англійську...

 by Віталіна

Моя донечка навчається в Англійська Хелен Дорон в місті Бориспіль протягом трьох місяців, і ми дуже задоволені. Дитина ходить на навчання залюбки, за цей час вона вивчила літери, навчилася читати, з'явився гарний словниковий запас. Все при тім, що дитина до цього англійську не вивчала. Ми дуже задоволені...

 by Альона Логін

Позитивні: Професійність, Спілкування, Якість

icon-1
Scroll to Top