Англійська для дітей Бориспіль

Англійська для дітей Бориспіль

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Бориспіль на вул. Київський шлях, 65-А навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові з 2016 року. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання 3-х мільйонів дітей у 37 країнах світу.

Наш центр іноземних мов розташований у самому серці Борисполя, поруч із центральним парком. Просторі й світлі класи, якісні навчальні матеріали, дружня атмосфера — все це сприяє приємному і цікавому процесу вивчення англійської мови.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Англійська для дітей Бориспіль

Додатковими перевагами нашого центру є зручне розташування, сучасне приміщення, автономне опалення, а також власне подвір’я для паркування автомобілів.

Методика вивчення англійської мови для дітей

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Уроки англійської мови для дітей з Англійською Хелен Дорон - це завжди справдня незабутня пригода.

англійська для дітей Бориспіль

Основні складові методики Хелен Дорон:

 • Чітка та продумана система регулярних занять з врахуванням віку та рівня знань дітей.
 • Cприйняття англійської мови як рідної (заняття проводяться виключно англійською мовою, без перекладу).
 • Навчання у маленьких групах (від 4-х до 8-ми дітей), що дає можливість приділити увагу кожній дитині.
 • Вчителі, які проходять міжнародну підготовку та мають досвід роботи з дітьми від найменшого до підліткового віку.
 • Весела, дружня та невимушена атмосфера гри, що створює позитивну мотивацію у навчанні.
 • Максимальне проведення часу в англомовному середовищі, яке забезпечується за рахунок прослуховування аудіо у фоновому режимі вдома.
 • Тривалість кожного курсу не менше 10-16 місяців, що включає 80 – 130 занять на рік.
 • Індивідуальний підхід до кожного учня.
 • Батьки можуть перебувати на заняттях разом з маленькими дітьми.
 • Зручний графік відвідування та система відпрацювань пропущених занять.

Більш того, система занять розроблена таким чином, щоб діти не лише вивчали англійську мову, але й розвивали моторику, мовний апарат, асоціативне мислення, елементи логіки, математики .

Унікальні здібності кожної людини криються в її генетичних особливостях. Проте вчені довели, що впливати на розвиток інтелектуальних здібностей можна шляхом ранньої стимуляції мозку, котра призводить до утворення нових нейронних шляхів. Однією з таких стимуляцій є раннє вивчення іноземної мови, яке не тільки позитивно впливає на збільшення потенціалу для інтелектуального розвитку дитини, але й значно підвищує шанси до вивчення мов, що доведено неодноразово дослідженнями – діти-білінгви показують набагато кращі результати. Усі навчальні центри Києва та Київської області працюють за цією унікальною авторською методикою.

Інноваційні навчальні матеріали для дітей

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. До речі, всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Курси англійської мови для дітей Бориспіль

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків  складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей складається з 4-х курсів. Англійська мова для дошкільнят (3-6 років) включає розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів складається з 8 курсів. Вивчення англійської мови для дітей
  6-12 років зосереджене на покращенні розмовної мови, читанні та письмі. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Англійська для школярів Бориспіль

Як підсумок, запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Повірте, ми прикладаємо всі зусилля, щоб наш навчальний центр мав гарну репутацію і радував Вас результатами Вашої дитини.

blank blank blank blank

Наші новини

Alf Retro: розмовний клуб у Борисполі

Запрошуємо до англомовного розмовного клубу в Борисполі.   9 лютого 2019 року ми влаштуємо для дітей від 8 років перегляд та обговорення серіалу “Альф” на англійській мові. Запис в адміністратора центра або за телефоном 063 618 90 16, 099 617 28 78

HALLOWEEN PARTY

Захоплюючі ігри та квести, сюрпризи і ласощі, конкурси та пісні – приходьте на нашу страшенно цікаву Halloween Party ? Вже в цю суботу, 27 жовтня, о 16:00 дітей від 6 до 12 років чекає 2 години веселощів та англійської! Тематичні костюми вітаються! Вхід

Щорічна вчительська конференція Helen Doron English

0/5 (0 відгуків)

Яскраве літо-2018 в Борисполі

У липні та серпні 2018 року діти 4 – 8 років чудово провели час у англомовному таборі в Борисполі.   Всі заняття проводилися виключно англійською мовою, в невеликих групах з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00. Денний літній табір від “Англійська Хелен Дорон”

Міжнародна конференція франчайзі

Вітайте, це – Хелен Дорон – засновниця методики викладання англійської мови як рідної. Саме вона 33 роки тому винайшла ідеальний спосіб вивчення англійської дітьми від 3 місяців до 18 років. Унікальна методика, видатні знання, натхнення та любов! А ми щасливі, що маємо

Весела англійська для школярів

Вчити англійську разом з нами ніколи не сумно! Ось як весело і завзято студенти курсу Paul Ward’s World грали в твістер і повторювали лексику. Тепер ми вже точно ніколи не забудемо про парки і кінотеатри, кафе, ресторани і лікарні, а ще знаємо

Запишіться на безкоштовний урок!