Англійська для дітей та підлітків в місті Бровари

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” в місті Бровари.

blank

Англійська для дітей в Броварах – Чорновола

Наш навчальний центр «Англійська Хелен Дорон», що за адресою м. Бровари, вул. Чорновола, 2а навчає англійської мови дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Найважливіший принцип занять у центрах Helen Doron полягає в тому, що діти вчать англійську мову так само, як рідну: слухають і поступово починають говорити самостійно.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(Online / Offline)
становить:

2450 грн для нових студентів

blank

«Англійська Хелен Дорон» для маленьких дітей

Заохочуючи наших маленьких учнів до пізнання та досліджень, ми допомагаємо їм розвиватися, стимулюємо пізнавати навколишній світ, розвивати уяву. Курси англійської мови для дітей (Бровари, Чорновола) стають гарним інструментом розвитку, опанування іноземною мовою, як другою рідно. Ігри, музика, співи, веселощі, зміна активностей – основа вивчення англійської для малят.

Курси англійської для дітей в Броварах

Мовні курси англійської для дітей дошкільного віку та підлітків розроблені з урахуванням їх інтересів, включають живе спілкування, сучасні теми для обговорення, вчать дітей працювати з інформацією. Заняття основані на повсякденній лексиці та містять завдання з граматики. Цей курс англійської для дітей (Бровари, Чорновола) у легкий і природний спосіб знайомить учнів з живою мовою за допомогою відомих висловлювань, скоромовок і жартів, різноманітних комунікацій.

Сучасна англійська для дітей

На курсах англійської для дітей у Броварах (Чорновола) в залежності від віку студентів ми надаємо можливість зрозуміти зміст фраз, здогадатися про значення нових слів, виділити головне, шукати відповіді на запитання та міркувати, ділитися враженнями та емоціями, обґрунтовувати судження. На наших заняттях англійською діти не займаються уявним перекладом, вони навчаються думати та вільно спілкуватися англійською.

Курси англійської мови

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Всі навчальні центри Києва та Київської області працюють за єдиною методикою.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

icon-1
Scroll to Top