Англійська для дітей в Броварах

Англійська для дітей у Броварах

Наш навчальний центр “Англійська Хелен Дорон”, що за адресою м. Бровари, вул. Чорновола, 2а навчає англійській мові дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має 30-річний досвід успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

В 2019 році Helen Doron Educational Group визнана кращою в категорії “Best Children’s & Education Franchise” у міжнародному конкурсі “The Global Franchise Awards”.

Методика вивчення англійської для дітей

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Щоб кожна дитина мала достатньо часу і можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 осіб.

Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Незнайомі слова і поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою спеціально розроблених навчальних матеріалів.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Англійська для дітей. Курси англійської

 

Курси англійської мови в Києві та області

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank

Наші новини

Новий набір на 2019-2020 навчальний рік в Броварах

В “Англійська Хелен Дорон” (м. Бровари, вул. Лагунової, 4-Б) розпочато набір на новий навчальний рік 2019-2020. Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою:  Англійська для малюківскладається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до

Англомовний табір на осінніх канікулах

Запрошуємо дітей до осіннього табору з 29 жовтня по 2 листопада, який буде організовано у навчальному центрі “Англійська Хелен Дорон” в Броварах, вул. Лагунової, 4-Б . У нашому англомовному таборі неповного дня ( з 9.30 до 14.00) буде дуже цікаво, адже на дітей чекають цікаві

Пісенний батл

Раз, два, три… Оголошуємо “Батл серед студентів Helen Doron English Brovary“! Наші студенти створили команди та записали пісні англійською мовою у своєму виконанні. Дивіться відео І тепер змагаються за подарунок, який отримають ті, хто назбирає найбільшу кількість Ваших Like ?? Діліться з

Halloween! Бровари! Boo!

Ви будете вражені! “Англійська Хелен Дорон” Бровари планує одразу 4 страшно-веселі заходи на честь свята Halloween.   Англомовні вечірки в Броварах ? 26 жовтня, 19.00 – 22.00 Тематична костюмована вечірка для дітей від 6 до 7 років. Вартість: 250 грн. ? З 26 жовтня,

Чекаємо на фестивалі “Місто щасливих людей” у Броварах

15 вересня 2018 року чекаємо всіх на фестивалі “Місто щасливих людей” у парку “Перемога – на масштабному святкуванні Дня м. Бровари. На Вас чекають цікаві майстер-класи, активності та ігри від “Англійська Хелен Дорон“.   Do you speak English або чи любите ви битись подушками?

Англомовний осінній табір у Броварах

Запрошуємо дітей від 7 до 14 років до осіннього табору з 30.10-03.11.2017 в Броварах. Англомовний табір працюватиме з 10.00 до 14.00.   0/5 (0 відгуків)

Запишіться на безкоштовний урок!