Курси англійської для дітей Бровари

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” в місті Бровари.

blank

«Англійська Хелен Дорон» Бровари (Москаленка)

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон», що в м. Бровари, вул. Москаленка, 39, з радістю навчає англійської мови дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Наші курси англійської для дітей розвивають одразу кілька мовних навичок: говоріння, аудіювання, читання, письмо та граматику.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(Online / Offline)
становить: 2250 грн

blank

Англійська для дітей у Броварах

Розвивальний курс англійської для маленьких дітей – один з найкращих стартів для початкового навчання найменших дітей. Діти пізнають навколишній світ в ігровій формі через розвивальні завдання, пісні, вірші та мову жестів. Англійська для дітей 4 років та інших близьких вікових груп має важливу особливість – діти вчать іноземну мову так само, як рідну: слухають і поступово починають говорити самі.

Поглиблений курс англійської для дітей у Броварах, Москаленка

Завдяки захопливим історіям, молодші школярі закріплюють мовленнєві навички та отримують посилену попередню підготовку до читання англійською мовою. Наші студенти підлітки продовжують розвивати навички розмовної англійської для дітей через спілкування, позитивне підкріплення, цікаві молодіжні проєкти. Курси англійської для дітей (Бровари, Москаленка) знайомлять з ритмом та інтонацією, розвивають впевнені навички сприйняття англійської мови на слух.

Переваги раннього вивчення англійської для дітей

На відміну від дорослих, на наших курсах англійської для дітей (Бровари, Москаленка) діти не бояться говорити іноземною мовою. З наймолодшого віку мислення розвивається паралельно з мовленням, поняття формуються, і в цьому процесі беруть участь слова будь-якої мови, яку можна почути. Ми не вчимо дітей перекладати слова з однієї мови на іншу, ми вчимо їх думати англійською!

Курси англійської мови

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Всі навчальні центри Києва та Київської області працюють за єдиною методикою.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

icon-1
Scroll to Top