Про центр

Англійська для дітей у Дніпрі

У навчальному центрі “Англійська Хелен Дорон”, що за адресою м. Дніпро, вул. Олеся Гончара, 32, ми пропонує якісні послуги з вивчення англійської мови для дітей та підлітків за міжнародною методикою, яка довела свою ефективність у 37 країнах.

Оскільки на заняттях звучить тільки англійська, Ваша дитина легко зможе зануритися в 100% англомовне середовище. Під керівництвом сертифікованих викладачів міжнародного рівня, діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Ми пропонуємо широкий спектр навчальних програм, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою.

НАША ФІЛОСОФІЯ - БЕЗДОГАННА РЕПУТАЦІЯ, ЗАВДЯКИ ПРОФЕСІЙНОМУ НАДАННЮ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ ТА ОРІЄНТАЦІЇ НА ПОТРЕБИ СТУДЕНТІВ.

Англійська для дітей. Курси англійської

Курси англійської мови на Нагорці

Батьки, які прагнуть бачити свою дитини освіченою, цінують наш творчий підхід та ентузіазм у викладанні. У 2019 році Helen Doron Educational Group визнана кращою в світі в категорії “Best Children’s & Education Franchise” у міжнародному конкурсі “The Global Franchise Awards”.

Школа англійської мови у Соборному районі викладає за всесвітніми стандартами. Ми використовуємо унікальну авторську методику, передові технології та провідне програмне забезпечення Helen Doron English.

Англійська для дітей Дніпро

Курси для дітей 3 - 6 років знайомлять з цікавими героями та з їх допомогою вчать розмовній англійській мові.

Англійська для школярів Дніпро

Курси для дітей від 6 до 12 років націлені на навчання 4 основним напрямкам: читання, письмо, слухання і говоріння. В ігровій формі діти сприймають основи граматики.

Англійська для дітей. Курси англійської мови

Наші переваги

Розташування
Навчальний центр розташований в історичній частині міста, в мікрорайоні "Нагорний", що в декількох хвилинах пішки від ділового центру міста. У дворі знаходиться затишний дитячий майданчик. Там під час денного табору на літніх канікулах наші маленькі студенти можуть бавитись у рухомі ігри. До речі, пам’яткою та прикрасою двора є єдиний в Україні пам’ятник кенгуру. Ця скульптура має цікаву легенду, про яку ми розповили на нашій сторінці у Facebook.

Найвища якість
Все в нашому центрі сприяє досягненню максимального результату:

  • Наша методика працює вже більше 30 років. Наповнення програм регулярно оновлюється, щоб задовольнити потреби сучасних студентів. Наприклад, цього року освітній портал Kangi Club поповнився 50 іграми. Всі пісні, мультфільми, завдання  створюються спеціально для Helen Doron English з урахуванням словникового запасу відповідних програм.
  • Затишні навчальні класи яскраво оформлені та достатньо обладнані.
  • Викладачі проходять спеціальне навчання у міжнародних тренерів по роботі з кожною віковою групою.
  • Домашня атмосфера допомагає дітям швидше адаптуватися та включитися в цікавий навчальний процес.
  • Контроль викладацької діяльності здійснюється завдяки очному моніторингу з боку адміністрації та відео-аудіоспостереженню.

В кімнаті для очікування батьки мають можливість посмакувати запашною кавою або випити горнятко ароматного чаю.

Всесторонній розвиток
Кожна навчальна програма має на меті не лише навчити дитину говорити англійською, але й розвинути пам'ять, увагу, логічне та критичне мислення, виховує дбайливе ставлення до навколишнього світу та наслідування здорового способу життя.

Приєднуйтеся до міжнародної сім'ї "Англійська Хелен Дорон", яка наразі налічує 3 000 000 студентів.

Запрошуємо Вас відвідати пробний урок та поспілкуватись з нами! Welcome!

Новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запрошуємо найкращих викладачів англійської мови в Дніпрі

Зовсім скоро перші учні завітають до нового навчального центру в Дніпрі, у Соборному районі, на вул. Олеся Гончара, 32. І вже сьогодні ми шукаємо найкращих викладачів англійської мови для майбутніх студентів.   Викладачам англійської мови в Дніпрі Ми пропонуємо: систему професійної підготовки,