Англійська для дітей та підлітків, Дніпро

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

Англійська для дітей та підлітків (Дніпро, вул. Гончара)

У навчальному центрі «Англійська Хелен Дорон» (м. Дніпро, вул. Олеся Гончара, 32) ми пропонуємо якісні послуги з вивчення англійської мови для дітей та підлітків за міжнародною методикою, яка довела свою ефективність у 40 країнах світу. Навчання дітей англійській мові з дитинства дає змогу опанувати іноземну як другу рідну мову.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
становить 2300 грн
Знижка 10% для другої дитини, дітям воїнів ЗСУ та дітям працівників центру.

blank

Курси англійської для дітей з нуля у Дніпрі

Оскільки на заняттях англійською для дітей (Дніпро, вул. Гончара) звучить тільки англійська, ваша дитина легко зможе зануритися в англомовне середовище. Під керівництвом сертифікованих викладачів міжнародного рівня, діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. 

Навчальні програми вивчення англійської для дітей

Для дошкільнят англійська для дітей – Дніпро, вул. Гончара, викладається в ігровій формі. На заняттях діти співають, танцюють, граються – навіть не помічають, як вивчають англійську. Курс англійської для школярів допомагає опанувати English по-справжньому глибоко – граматику, читання, уміння сприймати англійську від носіїв мови.  

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Helen Doron English 

На заняттях англійською для дітей (Дніпро, вул. Гончара, 32) підлітки значно розширюють кругозір і виражають себе англійською мовою. Вони отримують досвід публічних виступів, створення молодіжних проєктів, зокрема письмових. Отже, в залежності від віку та рівня володіння іноземною, для кожної дитини ми запропонуємо оптимальний курс вивчення англійської мови. Методика ефективно працює, навіть якщо батьки не говорять англійською.

 • Helen Doron Stream – онлайн-додаток з аудіо- та відеоматеріалами до навчальних програм.
 • Kangi Club – портал онлайн-ігор і розвиваючих завдань.
 • Helen Doron Song Club – пісенний клуб на YouTube з авторськими піснями та відеороликами.
 • та ще більш ніж десяток додатків для мобільних пристроїв, які можна завантажити прямо зараз на App Store та Google Play.
 
icon-1
Scroll to Top