Англійська для дітей Дніпро

Англійська для дітей у Дніпрі

У навчальному центрі “Англійська Хелен Дорон”, що за адресою м. Дніпро, вул. Олеся Гончара, 32, ми пропонує якісні послуги з вивчення англійської мови для дітей та підлітків за міжнародною методикою, яка довела свою ефективність у 37 країнах.

Оскільки на заняттях звучить тільки англійська, Ваша дитина легко зможе зануритися в 100% англомовне середовище. Під керівництвом сертифікованих викладачів міжнародного рівня, діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Ми пропонуємо широкий спектр навчальних програм, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою.

Запрошуємо Вас разом з дитиною відвідати пробний урок та поспілкуватися с нами! Звичайно ж, зі всіма запобіжними заходами в умовах карантину :)

НАША ФІЛОСОФІЯ - БЕЗДОГАННА РЕПУТАЦІЯ, ЗАВДЯКИ ПРОФЕСІЙНОМУ НАДАННЮ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ ТА ОРІЄНТАЦІЇ НА ПОТРЕБИ СТУДЕНТІВ.

blank

Курси англійської мови Дніпро для дітей і підлітків

Батьки, які прагнуть бачити свою дитини освіченою, цінують наш творчий підхід та ентузіазм у викладанні. Двічі поспіль -  у 2019 та у 2020 роках, Helen Doron Educational Group визнана кращою в світі в категорії “Best Children’s & Education Franchise” у міжнародному конкурсі “The Global Franchise Awards”.

Школа англійської мови у Соборному районі викладає за всесвітніми стандартами. Ми використовуємо унікальну авторську методику, передові технології та провідне програмне забезпечення Helen Doron English.

Английська для малюків у місті Дніпро.

Наймолодші 2 - 3 років вивчають англійську так само природно, як від народження вони вчать рідну мову. Переконайтесь у цьому самі!

Англійська для дітей. Курси англійської

Англійська для дітей у місті Дніпро

Курси для дітей 4 - 6 років знайомлять з цікавими героями та з їх допомогою вчать розмовній англійській мові.

Англійська для дітей. Курси англійської мови

Англійська для школярів Дніпро

Курси для дітей від 7 до 10 років націлені на навчання 4 основним напрямкам: читання, письмо, слухання і говоріння. В ігровій формі діти сприймають основи граматики.

blank

Англійська для підлітків Дніпро

Курси для підлітків від 10 до 14 років - це ґрунтовне і водночас веселе навчання. Заняття фокусуються на темах, актуальних для сучасної молоді. Викладачі працюють, враховуючи індивідуальний підхід до кожного студента. Курси для підлітків відповідають загальноєвропейським стандартам оцінювання володіння англійською мовою (рівні від А2 до В2) та гарантують якісну підготовку до іспитів, визнаних у всьому світі.

blank
Як бачите, Helen Doron English - це англійська мова для дошкільнят, дітей шкільного віку та підлітків!

Переваги вивчення англійської мови для дітей з Helen Doron English

Розташування
Наш навчальний центр розташований в історичній частині міста, в мікрорайоні "Нагорний", що в декількох хвилинах пішки від ділового центру міста. Поруч знаходиться торгово-розважальний центр - можна не марнувати час і зробити всі необхідні покупки, поки дитина вивчає англійську.

У дворі знаходиться затишний майданчик, де в теплу погоду батьки зможуть почекати свою дитину. До речі, пам’яткою та прикрасою двора є єдиний в Україні пам’ятник кенгуру. Ця скульптура має цікаву легенду, про яку ми розповили на нашій сторінці у Facebook.

Найвища якість
Все в нашому центрі сприяє досягненню максимального результату:

  • Наша методика працює вже 35 років!!! Наповнення програм регулярно оновлюється, щоб задовольнити потреби сучасних студентів. Наприклад, цього року освітній портал Kangi Club поповнився 50 іграми. Всі пісні, мультфільми, завдання  створюються спеціально для Helen Doron English з урахуванням словникового запасу відповідних програм.
  • Затишні навчальні класи яскраво оформлені та достатньо обладнані.
  • Викладачі проходять спеціальне навчання у міжнародних тренерів по роботі з кожною віковою групою, щоб уроки англійської мови для дітей та підлітків у місті Дніпро, що навчаються в нашому центрі, були ще цікавішими.
  • Домашня атмосфера допомагає дітям швидше адаптуватися та включитися в цікавий навчальний процес.
  • Контроль викладацької діяльності здійснюється завдяки очному моніторингу з боку адміністрації та відео-аудіоспостереженню.
  • Гнучкість - у разі необхідності, навчання може проводитись в режимі on-line!

В кімнаті для очікування батьки мають можливість посмакувати запашною кавою або випити горнятко ароматного чаю.

Всебічний розвиток
Кожна навчальна програма - це не лише весела англійська для дітей, вона має на меті розвинути пам'ять, увагу, логічне та критичне мислення, виховує дбайливе ставлення до навколишнього світу та наслідування здорового способу життя.

Приєднуйтеся до міжнародної сім'ї "Англійська Хелен Дорон", яка наразі налічує 3 000 000 студентів.

Новітні авторські навчальні матеріали
Де б не були наші студенти - в будь-якому місці в зручний для них час, за допомогою інноваційних мультимедійних розробок Освітньої Групи Хелен Дорон, вони можуть поглиблювати свої знання англійської мови!

 

  • Helen Doron Stream – онлайн-додаток з аудіо- та відеоматеріалами до навчальних програм.
  • Kangi Club – портал онлайн-ігор і розвиваючих завдань.
  • Helen Doron Song Club – пісенний клуб на YouTube з авторськими піснями та відеороликами.
  • та ще більш ніж десяток додатків для мобільних пристроїв, які можна завантажити прямо зараз на App Store та Google Play.
Запрошуємо Вас відвідати пробний урок та поспілкуватись з нами! Welcome!
blank

Наші новини

Back to School!

Цьогоріч літо видалось дуже швидкоплинним, і вже зовсім скоро дітлахи знов повернуться до своїх улюблених гуртків та курсів. Ми сподіваємось (навіть – впевнені!), що заняття англійською у нашому центрі “Англійська для дітей Хелен Дорон” є саме такими, тому запрошуємо нових та діючих

Формуємо команду на 2020/2021 навчальний рік з найкращих викладачів англійської!

Зовсім скоро розпочнеться новий навчальний сезон у нашому навчальному центрі Англійська Хелен Дорон в Дніпрі, у Соборному районі, на вулиці Олеся Гончара, 32. Вже за місяць, з 17 серпня, ми розпочнемо проводити регулярні демо-уроки! А з 1-го вересня учні, які провели з

Набір учнів на 2020-2021 навчальний рік

Триває набір на новий навчальний сезон 2020-2021 в “Англійська Хелен Дорон” Дніпро, що за адресою: вулиця Олеся Гончара, 32. Методика Хелен Дорон базується на максимальному зануренні дитини в англомовне середовище. Такий метод створює умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають

Карантин: вимушений перехід на навчання в on-line

Шановні батьки! У зв’язку з введенням карантинних заходів по всій Україні і, як наслідок, неможливість проведення уроків в звичайному режимі, центр на Олеся Гончара, 32 переходить на навчання в форматі on–line з 18 березня 2020 року. Ми щиро впевнені в кожному з

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запрошуємо найкращих викладачів англійської мови в Дніпрі

Зовсім скоро перші учні завітають до нового навчального центру в Дніпрі, у Соборному районі, на вул. Олеся Гончара, 32. І вже сьогодні ми шукаємо найкращих викладачів англійської мови для майбутніх студентів.   Викладачам англійської мови в Дніпрі Ми пропонуємо: систему професійної підготовки,

Запишіться на безкоштовний урок!