Англійська для дітей та підлітків в Дніпрі

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

Англійська для дітей та підлітків в Дніпрі

Наш навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» у м. Дніпро, проспект Гагаріна навчає англійської мові дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Ми є частиною успішної міжнародної мережі вивчення англійської для дітей, яка має 40-річний досвід навчання понад 3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
становить: 2100 грн / 2600 гр

blank

Для кожного віку – унікальний курс англійської для дітей

В системі Helen Doron англійської для дітей у Дніпрі розроблено понад 20 курсів на кожен вік і рівень володіння мовою. Усі курси послідовні, а навчальний матеріал логічно структурований. Ви точно будете знати, якими знаннями володітиме ваша дитина, завершивши певний курс англійської мови. Цікаві заняття за методикою Helen Doron дарують дітям любов до вивчення мови, допомагають повірити у власні сили та оволодіти мовою по-справжньому глибоко.

Навчальний центр англійської для дітей у Дніпрі

Англійська для дітей та підлітків у Helen Doron – навчання з нуля до вільного володіння іноземною мовою, ефективна підготовка до тестування. Англійська для дітей в ранньому віці дає змогу малюку опанувати другу рідну мову. Ця методика працює, навіть якщо батьки не знають англійську. Крім вивчення мови, наші курси англійської для найменших є розвивальними – сприяють розвитку додаткових навичок: дрібної та великої моторики, логіки. 

Вивчення англійської для дітей – Дніпро 

Викладання англійської для дітей дошкільного віку та школярів засноване на ігровій формі подачі матеріалу. Діти природним чином освоюють читання, розвивають правильну вимову. На заняттях діти танцюють, співають, грають і творять. Програма англійської для дітей розрахована не тільки на розмовну англійську. Підлітки поглиблено вивчають англійську граматику, працюють над аудіюванням, творчими молодіжними проєктами. 

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

 

icon-1
Scroll to Top