Англійська для дітей в Дніпрі

Курси англійської мови Дніпро для дітей і підлітків

У червні 2008 року в місті Дніпро у Шевченківському районі було відкрито центр  “Англійська Хелен Дорон“, щоб дати дітям та підліткам можливість познайомитися з англійською, мотивувати їх до вивчення та пізнання англійської мови.

Зараз центр на проспекті Гагаріна, 74 навчає англійської мові дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання майже 3-х мільйонів дітей у 37 країнах світу.
Завітайте на безкоштовний пробний урок до нашої школи англійської мови у Дніпрі на проспекті Гагаріна, 74.

Курси англійської мови Дніпро для дітей і підлітків

Вивчення англійської мови для дітей та підлітків за авторською методикою Хелен Дорон відбувається весело, легко та невимушено. Ми розробили власні матеріали, цікаві ігри та все необхідне, щоб зацікавити Вашу дитину до навчального процесу.  Helen Doron English - це весела англійська для дітей.

Як проходять уроки англійської мови для дітей

У нас панує атмосфера тепла та радості, сюди діти приходять із задоволенням. Всі заняття проводяться на англійській мові. Діти вивчають англійську так само природно, як від народження вони вчать рідну мову.

Починаючи з раннього віку, малюки в ігровій та веселій формі через розвиваючі завдання, пісні, вірші та мову жестів пізнають світ англійської, яка не закінчується за дверима навчального центру.  Завдяки можливості присутності дорослих на занятті для найменших студентів , з’являється  додаткова тема для спілкування між батьками та дитиною. Деякі батьки удосконалюють свої знання з англійської або починають її вивчати.

Курси англійської для школярів розроблені з урахуванням потреб та інтересів молоді таким чином, щоб максимально зацікавити підлітків. Заняття проходять у маленьких групах до 8 студентів під керівництвом викладачів міжнародного рівня. Старшокласники поглиблено вивчають граматику, лексику та фонетику англійської мови. Навчальні програми відповідають рівням А2-В2 міжнародної шкали оцінювання володіння іноземною мовою (CEFR) та KET- FCE від Cambridge ESOL.

Цікава англійська для дітей та новітні навчальні матеріали

За допомогою інноваційних мультимедійних розробок Освітньої Групи Хелен Дорон студенти можуть у будь-якому місці у зручний для них час поглиблювати знання англійської мови:
  • Helen Doron Stream – онлайн-додаток з аудіо- та відеоматеріалами до навчальних програм.
  • Kangi Club – портал онлайн-ігор і розвиваючих завдань.
  • Helen Doron Radio – власна радіостанція, яка об’єднує підлітків у всьому світі.
  • Helen Doron Song Club – пісенний клуб на YouTube з авторськими піснями та відеороликами.
  • Helen Doron Read– мобільний додаток для формування та вдосконалення навичок читання та письма.
  • Fun With Flupe English Words – мобільний додаток для вивчення нових слів наймолодшими студентами.

Результати навчання англійській мові

Англійська для найменших за нашою методикою допомагає досягти хороших результатів, і до моменту, коли дитина іде в школу, вона вже має чималий запас лексики, вміє говорити англійською цілими реченнями, вміє читати та писати, любить і цікавиться англійською мовою. Ті, хто з нами починав вісім років тому і продовжують з нами рости, зараз отримують перші місця на олімпіадах і допомагають вчителям у школі.

Переконайтесь у якості та стандартах навчання міжнародного рівня. Завітайте на безкоштовний пробний урок до нашої школи англійської мови у Дніпрі на проспекті Гагаріна, 74.

blank

Наші новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запишіться на безкоштовний урок!