Англійська для дітей, Дрогобич

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

"Англійська Хелен Дорон" Дрогобич

Хелен Дорон – основоположниця унікальної методики, яку розробила сама. Суть цієї інноваційної методики викладання англійської мови у ранньому віці полягає у тому, що дозволяє дітям вчитись і говорити англійською і розуміти її ще до того, як вони почнуть читати і писати( так само і їхньою мовою).

Ефективність цієї методики доведена безліччю проведених досліджень, всі курси розроблені експертами – лінгвістами, а навчальні матеріали продумані до найменших дрібниць.

blank
blank

Методика вивчення англійської мови для дітей в місті Дрогобич

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” відкрився у м. Дрогобич у 2009 році. Це був перший у місті центр раннього розвитку, де могли навчатися діти від 3 місяців до 19 років. Малюки із величезним задоволенням біжать на заняття, адже це не просто урок, тут діти пізнають світ через різноманітні ігри, танці, співи.

“Англійська Хелен Дорон” – це міжнародна мережа з 40-річним досвідом успішного навчання англійській мові. Вже більше 2-х мільйонів дітей у 40 країнах світу розмовляють англійською завдяки “Англійська Хелен Дорон”.

Вивчення англійської мови для дітей в Дрогобичі

Навчаючи дітей віком від 3-х місяців до 19-ти років, ми пропонуємо чітко складені програми, підібрані індивідуально під рівень знань дитини. Завдяки тому, що у групі навчаються до 8 осіб, кожна дитина може проявити себе та отримати максимальну увагу від викладача. Такий підхід сприяє найшвидшому засвоєнню мови, особливо розмовної англійської.

У нас працюють сертифіковані викладачі, які пройшли спеціалізоване навчання та отримали міжнародні сертифікати. Вони знайдуть підхід до вашої дитини та подарують їй знання.

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у місті Дрогобич щомісяця організує для своїх студентів тематичні уроки англійської для дітей, під час яких діти поринають у вир пригод.

Запишіться на безкоштовне пробне заняття

Запрошуємо в центр іноземних мов малюків, школярів та підлітків. Чекаємо вас на безкоштовному демонстраційному занятті.

Наш адміністратор готовий підібрати зручний для вас час занять, а для вашої дитини групу, відповідну до її рівня знання англійської та де навчатимуться її однолітки. Ми знаходимося в самому центрі міста на Площі Ринок, в затишному дворику на вул. Гончарській, 11.

Завітайте у наш навчальний центр та подаруйте своїй дитині успіх у майбутньому!

icon-1
Scroll to Top