Англійська для дітей Дрогобич

Англійська для дітей Дрогобич

Хелен Дорон – основоположниця унікальної методики, яку розробила сама. Суть цієї інноваційної методики викладання англійської мови у ранньому віці полягає у тому, що дозволяє дітям вчитись і говорити англійською і розуміти її ще до того, як вони почнуть читати і писати( так само і їхньою мовою).

Ефективність цієї методики доведена безліччю проведених досліджень, всі курси розроблені експертами – лінгвістами, а навчальні матеріали продумані до найменших дрібниць.

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” відкрився у м. Дрогобич у 2009 році. Це був перший у місті центр раннього розвитку, де могли навчатися діти від 3 місяців до 19 років. Малюки із величезним задоволенням біжать на заняття, адже це не просто урок, тут діти пізнають світ через різноманітні ігри, танці, співи.

“Англійська Хелен Дорон” – це міжнародна мережа з 30-річним досвідом успішного навчання англійській мові. Вже більше 2-х мільйонів дітей у 35 країнах світу розмовляють англійською завдяки “Англійська Хелен Дорон”.

Вивчення англійської мови для дітей в Дрогобичі

Навчаючи дітей віком від 3-х місяців до 19-ти років, ми пропонуємо чітко складені програми, підібрані індивідуально під рівень знань дитини. Завдяки тому, що у групі навчаються до 8 осіб, кожна дитина може проявити себе та отримати максимальну увагу від викладача. Такий підхід сприяє найшвидшому засвоєнню мови, особливо розмовної англійської.

У нас працюють сертифіковані викладачі, які пройшли спеціалізоване навчання та отримали міжнародні сертифікати. Вони знайдуть підхід до вашої дитини та подарують їй знання.

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у місті Дрогобич щомісяця організує для своїх студентів тематичні уроки англійської для дітей, під час яких діти поринають у вир пригод.

Запишіться на безкоштовне пробне заняття

Запрошуємо в центр іноземних мов малюків, школярів та підлітків. Чекаємо вас на безкоштовному демонстраційному занятті.

Наш адміністратор готовий підібрати зручний для вас час занять, а для вашої дитини групу, відповідну до її рівня знання англійської та де навчатимуться її однолітки. Ми знаходимося в самому центрі міста на Площі Ринок, в затишному дворику на вул. Гончарській, 11.

Завітайте у наш навчальний центр та подаруйте своїй дитині успіх у майбутньому!

blank blank blank

Наші новини

Навіщо здавати Cambridge Exams?

Навіщо здавати Cambridge Exams?  Друзі, сьогодні поговоримо з вами про екзамени з англійської мови.  А саме про Cambridge Exams . У чому ж їх перевага?   ⠀1. Cambridge Exams визнані по всьому світу Якщо ви плануєте вчитися за кордоном, то ці іспити будуть потрібні при вступі. Але навіть в українських вузах

ЧОГО МИ ДОСЯГЛИ ЗА ЦЕЙ ЧАС?

Доброго дня, друзі! Сьогодні ми хочемо нагадати, що наша школа існує з далекого 1985 року!  ЧОГО МИ ДОСЯГЛИ ЗА ЦЕЙ ЧАС?  Школа Helen Doron представлена ​​в 38 країнах світу.  У світі налічується понад 1000 центрів Helen Doron  Ми навчили більше 3-х мільйонів студентів.  Створили унікальну ігрову методику вивчення англійської

ЧОМУ МИ НЕ СТАВИМО ОЦІНОК?

Від учнів першого року навчання в Helen Doron часто чуєш: “А ви нам оцінки ставити будете?” Відповідь “ні, але можна заробити смайлик, а потім наклейку” дітей швидкоплинно дивує – і тут же радує.   Давайте трохи поговоримо про оцінки! Зараз, дійсно, оцінки – це і заохочення, і

Навіщо ми використовуємо метод фізичної взаємодії?

Перш за все розберемось, що це таке:  Метод фізичної взаємодії розроблений в 60-70 роках професором психології Джеймсом Ашером. TPR (Total Physical Response) націлений на сприйняття мови через органи чуття і підходить для кінестетиків, аудіалів і візуалів.  Суть методу полягає в запам’ятовуванні нових слів, фраз і лексичних конструкцій за допомогою жестів, виконання команд,

Неймовірні канікули разом з RainbowlandCamp

Пре старт ЛІТА, травневі свята разом із #rlcamp 6-10.05 Staryidub поєднай відвідини старовинних міст Галичини та релакс у затишку дубового лісу Трускавця Гаряче літо яскравих вражень #rlcamp стартуємо в сонячній Болгарії! Два заїзди в Tarsis Club: 18-29.06 22-29.06 Максимум англійської для дитини та безліч розваг для

What’s your favourite fruit?

What’s your favourite fruit? Learn new fruits and review the previous ones 

Запишіться на безкоштовний урок!