Helen Doron English Tennis Camp

запрошує дітей від 7 років в англомовний табір у Бучі

На дітей чекає 10 днів вивчення англійської мови, тренування з тенісу, цікавих проектних робіт, всебічного розвитку, пізнання себе і світу, справжнього кемпівського драйву та веселощів, і все це — англійською мовою!

Дайте можливість дітям отримати те, про що Ви самі мріяли в їхньому віці!

Про табір

Організатор табору – міжнародна мережа навчальних центрів «Англійська Хелен Дорон», яка має успішний досвід роботи з дітьми від 3 місяців до 19 років у 40 країнах світу вже понад 35 років.

Викладачі та адміністрація – 24 години на добу з дітьми будуть викладачі Англійська Хелен Дорон, які допоможуть дитині краще адаптуватись та з користю провести літо. Адміністрація табору постійно на зв’язку з батьками. На вас чекатиме щоденний фото- та відео-звіт в закритій групі Viber.

Програма табору

Програма табору розроблена сертифікованими викладачами компанії з урахуванням віку та інтересів дітей і підлітків.

програма 2

Місце проведення

Заміський комплекс «Campa», що розташований в мальовничому сосновому лісі в м. Буча, 18 км. від Києва. Безпечна та затишна територія зі спортивними майданчиками, кортами, галявинами та басейном.

Комфортне проживання в двомісних, трьохмісних та чотирьохмісних номерах, з усіма зручностями (умивальник, душ, WC), TV та Wi-Fi. 4-х разове збалансоване харчування з урахуванням індивідуальних побажань.

blank

Дати заїздів

20.06-29.06

30.06-09.07

11.07-20.07

21.07-30.07

Відео табору

Відгуки
батьків та студентів

Хочемо подякувати викладачам і Англійська Хелен Дорон за цю можливість. Враховуючи, що їй тільки 7 років і це перший досвід життя окремо від батьків (взагалі перший), я й уявити не могла, як чудово все вийде! Вона розповідає і про квести, і про Мафію, і про те, що табір з ночівлею - це цікавіше, ніж просто денний. Ми з нетерпінням чекаємо наступної можливості. З вами дітям точно веселіше, ніж дома на канікулах 🙂
blank
Ольга Гудзь
мама дитини, яка навчається у нас
Дякуємо вам за такий приємний, активний і повчальний відпочинок. Нарешті діти насолодилися спілкуванням з однолітками. Ми вже вдруге відпочиваємо з вами. Дуже сподіваємося до зустрічі в наступному році. Дякуємо викладачам та організаторам за таку ідею табору і за її втілення. Особливо радує поєднання англійської мови, тенісу, активного відпочинку та особлива атмосфера. Дякуємо.
blank
Марина Пархомчук
мама дитини, яка навчається у нас
Дочь делилась впечатлениями от каждого проведённого дня в лагере! Спасибо Вам за любовь к детям и внимательное отношение к каждому. Насыщенная программа, интересно, познавательно, дружно! Спасибо за отлично выбранную локацию для отдыха, всё на высоком уровне! Хотим повторить.
blank
Анна Шатило
мама дитини, яка навчається у нас

Знижки на раннє бронювання

Повна вартість: 25 900 грн

При умові раннього бронювання до 15.03.2022 – 👍23400 грн👍

Вартість денного перебування – 16500 грн

Бажаєте дізнатись більше про табір, програму та умови?
Залиште нам свої контакти і ми оперативно зв’яжемось з Вами.

Догори