Бізнес, що змінює життя!

blank

Франчайзинг від Helen Doron English – це бізнес, що може перевернути ваше життя. Це чудова можливість для українців створити свій власний бізнес і внести значний вклад у процес навчання дітей у своєму регіоні.

Успішний бренд і досвід

Побудувати успішний бізнес разом із Helen Doron English означає стати частиною  глобальної спільноти з широким спектром моделей франчайзингу. Компанія є провідною європейською освітньою організацією «Англійська мова як іноземна» (EFL), яка має 40 років успішного досвіду у викладанні англійської мови для малюків, дітей та підлітків від 3-х місяців до 19 років. Міжнародна мережа шкіл працює по всьому світу, нараховуючи понад 1100 навчальних центрів, 5500 сертифікованих викладачів і понад 3 мільйони випускників в 40 країнах світу.

blank

Однією з ключових переваг є використання авторської методики та інноваційних навчальних програм для дітей та підлітків від 3 місяців до 19 років. Helen Doron English пропонує понад 25 різних курсів, враховуючи різні рівні знань та інтереси дітей. Крім того, наявність унікальних мобільних додатків, інформаційно-пізнавального порталу та власної радіостанції робить бізнес із Helen Doron English інноваційним та успішним у будь-якому регіоні України.

Франчайзинг від Helen Doron English не обмежується лише брендом, але також включає в себе широкий спектр навчання, підтримки та консультування від професіоналів галузі. Це допомагає новим франчайзі та викладачам швидко освоїти методику та вирішити всі питання з управління, маркетингу та викладання англійської мови дітям. Детальну інформацію можна знайти на https://helendoron.ua/franchising/

Робота з відомим брендом

Франчайзі отримують можливість працювати під відомим брендом, якому довіряють в усьому світі з 1985 року і який має успішний досвід роботи в Україні понад 20 років, що сприяє легкому залученню клієнтів та забезпечує впевненість батьків у якості навчання.

На сьогодні в Україні успішно працює 65 навчальних центрів в 27 містах України та навчається понад 10 000 студентів. Ми активно розвиваємо бізнес в усіх куточках України і запрошуємо стати нашими франчайзі  в містах: Біла Церква, Буча, Васильків, Ірпінь, Обухів, Переяслав-Хмельницький, Славутич, Фастів, Боярка, Коцюбинське, Ворзель, Гостомель , Українка, Чернігів , Черкаси, Умань, Суми, Мукачево, Ужгород, Хуст, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Камʼянець-Поділький, Житомир, Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський та інші. 

 Не втрачайте час та приєднуйтеся до глобальної спільноти Helen Doron English, сприяючи якісній освіті дітей в кожному місті України. Будуємо успішну країну та навчаємо дітей разом!

.

icon-1
Scroll to Top