Про центр

Англійська для дітей у Харкові

Ласкаво просимо до навчального центру Helen Doron English у Харкові, на вул. Сумська, 37-Б. З 2006 року в нас навчаються діти від 3 місяців та підлітки до 19 років.

Уроки англійської мови проводимо так, щоб зберігати і формувати пізнавальний інтерес у дітей. А щоб студенти краще запам’ятали інформацію, підкріплюємо її емоціями. Відчувши позитивні емоції, у дітей виникає бажання отримувати подібний досвід знову.

Курси англійської мови в Харкові

Харків – місто з неймовірною історією, чарівними пейзажами та чудовими людьми. Воно славиться своєю інтелектуальністю. Саме тому в Шевченківському районі не випадково зародилося джерело міжнародного стандарту навчання – центри мережі «Англійська Хелен Дорон».

Методика вiдомого лiнгвiста та викладача Хелен Дорон поширена у 37 країнах. Учні нашої школи в самісінькому центрі Харкова теж підтверджують результативність методики і залюбки вивчають англійську мову за допомогою гри в колі своїх однолітків на таких курсах:

Англійська для дітей у Харкові

Ми завжди зустрінемо Вас з посмішкою і теплом, адже найдорожче, що ми маємо – це наші студенти. Величезні оченята з блиском і азартом, спраглі до знань, завжди надихали нас на звершення і розвиток.

Тому ми постійно вдосконалюємо систему навчання, поглиблюємо курси, знаходимо підхід до кожної дитини. Ми мотивуємо дітей отримувати знання, граючись з ними і роблячи поробки, дивлячись цікаві мультфільми та не боронячи робити те, що їм хочеться – малювати, співати, танцювати, бігати, змагатись, веселитись.

Старші студенти теж весело вивчають англійську. Їх рівень достатній для спілкування та навчання за кордоном, і успішної здачі кембриджських іспитів.

Заняття англійської мови Харків

Викладачі англійської мови

Наші викладачі – це яскраві особистості, які люблять свою роботу і люблять проявлятися в ній творчо й унікально. Перед тим, як приступити до викладацької діяльності, наші педагоги проходять спеціальний тренінг, на якому їх готують викладати саме по методиці Хелен Дорон тренери з Міжнародного центру підготовки викладачів.

Тематичні англомовні заходи

Протягом навчального року ми завжди організовуємо тематичні заняття та свята, аби Ваші дітки були щасливі та наповнювалися яскравими емоціями і спогадами. Організовуємо поїздки на канікули по Україні та закордон, щоб Ваша дитина могла проявити і закріпити свої знання, набути впевненості у володінні мовою при зміні середовища.

Результати англійської мови Харків

Ми робимо все, аби наші студенти могли ступити в світле майбутнє впевнено і володіючи тим багажем знань, з яким їм буде легко підкорювати будь-які вершини!

Розпочніть вивчати англійську мову, записавшись на безкоштовне пробне заняття!

blank blank blank

Наші новини

Англійський табір в Харкові.

Англійський табір в Харкові. Літо – час відпочинку. Коли можна все: бігати, стрибати, веселитися, кататися на гойдалках, є смачну їжу, грати в ігри з друзями. Але ще крутіше, коли це все можна робити на англійській мові. Адже літні канікули – зовсім не

Тест з англійської мови.

Тест з англійської мови. Чудова новина. Вже є перші результати кембриджських тестів, які здавали наші студенти. Всі впоралися з іспитами і підтвердили свій рівень володіння англійською мовою. Результати кембриджських тестiв І ось які результати тесту з англійської мови: – 13 студентів успішно

Літній англомовний табір у Харкові

Щодня захоплююча програма для дітей 4-13 років у літньому англомовному таборі “SUMMER ENGLISH CAMP with Helen Doron English”.

Slumber party в Харкові: весела англійська для підлітків

І знову в нас пройшла, ставша традиційною, вечірка “Slumber party”. Цей розважальний захід вже так полюбили наші студенти. “Slumber party” – це ночівля в навчальному центрі Helen Doron Харків з веселими і захоплюючими іграми. І головне – спілкування повністю англійською мовою. Весела

Як діти здавали кембріджські іспити YLE Tests в Харкові

Багато батьків і діти мріють про освіту за кордоном. Однак навчання за кордоном майже завжди передбачає володіння іноземною мовою, в більшій мірі – англійською. При цьому багато вищих навчальних закладів вимагають підтвердження достатнього знання мови, на якому буде вестися навчання. Кембриджські іспити

Запишіться на безкоштовний урок!