Переверніть уявлення про літній табір!

Holiday English Fun – це ідеальний спосіб поєднання цікавого дозвілля з вивченням англійської мови у період літніх канікул.

В денному таборі від Англійська Хелен Дорон кожен знайде цікаве хобі, познайомиться з новими друзями, разом з якими досліджуватиме світ англійської, братиме участь в цікавих майстер-класах та інтерактивних завданнях. Завдяки програмам, які були розроблені Освітньою Групою Helen Doron English, Ваша дитина зможе чудово провести час, поглиблюючи знання з англійської весело та без зусиль.

Повне занурення в мовне середовище. Максимум розмовної практики, індивідуальні завдання та командна робота.

blank

Творчі активності, завдання та майстер-класи. Засвоєння розмовної мови у цікавих завданнях.

blank

Розвиток акторської майстерності та вивчення традицій Британської пантоміми.

blank

Рухливі ігри, музика, різноманітні види творчої діяльності допоможуть максимально розвинути любов дітей до вивчення мови та пізнання нового

ЯК НАС ЗНАЙТИ?

76 навчальних центрів «Англійська Хелен Дорон» у 32 містах України. Знайдіть найближчий поруч з Вами.

blank

Відгуки
батьків та студентів

Рекомендуємо всім денні табори в навчальних центрах. Діти із радістю відвідують уроки, розвивають свої акторські здібності, вчаться читати та писати англійською. Після занять діти постійно розповідають про нові знання, нові країни, тварини та постійно використовують англійську мову. Наступним літом обов’язково знову приєднаємось.
blank
Юлія Скляр
мама дитини, яка відвідала табір
Денний табір від Англійська Хелен Дорон - це безцінний досвід і неймовірна практика англійськоі мови для мого сина Микити. Вже 3 роки поспіль ми відвідуємо літні табори. Дитина під час занять дізнається дуже багато енциклопедичних знань, розширює свій словниковий запас і знаходить нових друзів. Рекомендуємо.
blank
Ірина Радченко
мама дитини, яка відвідала табір
Чудова альтернатива для дозвілля дитини під час літніх канікул. Денний табір Хелен Дорон - це не тільки місце веселощів, але і чудовий цетр розвитку дитини. Щовечора донька із захопленням розповідала як в неї пройшов день, що нового вона дізналася, при чому використовувала АНГЛІЙСЬКІ СЛОВА! Для нас з чоловіком це справжній шок. Обов’язково будемо в цьому році! Радимо на 100%
blank
Уляна Романюк
мама дитини, яка відвідала табір
Догори