Важливість безперервного вивчення англійської

blank

За останні роки одних із найбільших трансформацій зазнає сфера освіти. Велика кількість дорослих та дітей відкривають для себе нову можливість — заняття по відеозв’язку. Відтак, віддалене навчання вдома може бути корисним, якщо правильно скористатись цим часом. 

Чому так важливо навчатися безперервно?

Заняття англійською мовою чимось схожі на тренуваннях в спортзалі: поки ти тренуєшся, твоє тіло виглядає підтягнутим і привабливим, але варто закинути на місяць, як поступово починаєш набирати зайві грами-кілограми, а бажання вправлятися тане з кожним днем. Вивчення іноземних мов триває безперервно, адже мова як живий організм, поповнюється новими словами та формами, які швидко забуваються, якщо немає постійної практики. Англійська мова для дітей на сьогодні є однією із важливих складових розвитку та освіти кожного малюка, школяра та підлітка.

Ставимо перед собою реальну ціль.

Розбиваємо нашу велику мету, яку ставили на 3 чи 6 місяців, на маленькі цілі, з яких мета складається. Визначаємо цілі тижня або 2 тижнів. Наприклад: вивчити 10 слів за певною тематикою, прочитати одну книгу, переказати 2 тексти тощо. Таким чином практикуючи англійську, краще щодня витрачати час на вивчення мови, і робити це регулярно. Слід організувати заняття так, щоб мозок під час вивчення не був перевантажений інформацією.

Поринаємо в англійську.

Впустіть англійську в себе та не сприймайте її лише формально, як набір слів та правил. Знайдіть те, що вам цікаво про мову. Звісно, можна і треба займатися самостійно: переглядаючи серіали без перекладу, онлайн-курси та тренінги, читаючи цікаві статті. Варто використовувати для вивчення соцмережі і всі гаджети перевести на англійську. Курси англійської для дітей – це чудовий варіант спланувати навчання так, щоб дотримуватись дисципліни та безперервної практики іноземної мови. Англійська Хелен Дорон пропонує заняття на онлайн платформах, а також ряд безкоштовних додатків для вивчення англійської. Саме це зробить навчання не лише корисним, але й цікавим. Завдяки їх використанню, дитяча англійська мова стає максимально зрозумілою, батькам не обов’язково контролювати та залучатися до процесу, діти можуть самостійно поглиблювати свої знання.

Декілька порад для вивчення англійської для школярів: 

  • повторіть правила читання в англійській мові
  • записуйте старі і нові слова в словник
  • повторіть прості граматичні конструкції
  • практикуйте англійську з друзями і знайомими.

Практикуйте англійську тим способом, який перетинається з вашим хобі. Любите ходити в кіно – дивіться фільми в оригіналі, любите читати – прочитайте ту книгу, яку давно хотіли, цікавитеся життям знаменитостей – підпишіться на їх сторінки в Instagram або Facebook і стежте за новинами. 

Головне – це знайти комфортний спосіб безперервно розширювати свої знання, щоб після перемоги не було необхідності починати вивчати іноземну мову з нуля.

icon-1
Scroll to Top