Про центр

Англійська для дітей та підлітків в Ірпіні

Наш навчальний центр “Англійська Хелен Дорон”, що в м. Ірпінь, ЖК "Rich Town" навчає англійській мові дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має 30-річний досвід успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

В 2019 році Helen Doron Educational Group визнана кращою в категорії “Best Children’s & Education Franchise” у міжнародному конкурсі “The Global Franchise Awards”.

Методика вивчення англійської для дітей

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Щоб кожна дитина мала достатньо часу і можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 осіб.

Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Незнайомі слова і поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою спеціально розроблених навчальних матеріалів.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Англійська для дітей. Курси англійської

 

Курси англійської мови

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Новини

В Ірпіні Seriously fun English з носієм англійської мови

27 серпня відбудеться безкоштовне пробне заняття для підлітків “Seriously fun English” з носієм англійської мови!

Набір на 2019-2020 рік в Ірпіні

Встигніть відвідати безкоштовні пробні заняття протягом останнього тижня літа та обрати зручний час занять для Вашої дитини.

Запрошуємо на фестиваль Happy Mom Fest в Ірпіні

Ми підготували веселі ігри та поробки англійською мовою, казку про пригоди Флупа та фотозону з британським автобусом.
Шукайте нашу брендову палатку Helen Doron English в парку та до зустрічі на веселому святі!

Запрошуємо на День відкритих дверей!

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” за адресою м. Ірпінь, вул. Західна, 10 (ЖК Rich Town) запрошує всіх-всіх-всіх на День відкритих дверей! Безкоштовні демонстраційні заняття у нашому центрі в Ірпіні розпочнуться вже з 28 серпня 2017 року. У суботу ж, 2 вересня 2017 року, відбудеться святкове