Англійська для дітей в Ірпіні

Англійська для дітей та підлітків в Ірпіні

Наш навчальний центр "Англійська Хелен Дорон" в Ірпені, який знаходиться на вул.Західна 10, ЖК Rich Town, навчає англійській мові дітей від 3-х місяців до 19 років. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має 30-річний досвід успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 37 країнах світу.

Окрім яскравих навчальних матеріалів, неймовірної авторської методики, власного навчального порталу, ми прагнемо знайти індивідуальний підхід до кожного юного студента. Любов і повага до дитини - найважливіші цінності нашої школи.

Методика вивчення англійської для дітей в Києві та області

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Щоб кожна дитина мала достатньо часу і можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 осіб.

Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Незнайомі слова і поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою спеціально розроблених навчальних матеріалів.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Англійська для дітей. Курси англійської

 

Курси англійської мови

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank

Наші новини

Набір у групи на 2021-2022 навчальний рік триває! Запрошуємо діток від 3 місяців до 19 років вивчати англійську разом з нами!

авторська методика з досвідом роботи понад 35 років інтерактивні заняття в ігровій формі емоційний, інтелектуальний та фізичний розвиток дитини маленькі групи (4-8 учнів) Під час навчання діти вчаться не тільки вільно говорити англійською, а й впевнено читати і писати. Навчальні програми включають

Англійський інтенсив для дітей 4-8 років у липні від школи Helen Doron Irpin!

Запрошуємо дітей 4-5 та 6-8 років на захоплюючі літні заняття з англійської за міжнародною методикою!  Заняття англійською мовою без перекладу Невеликі групи (до 8 дітей) Ігрова форма навчання, 2 ексклюзивні мультепізоди з казковими героями, art та наукові експерименти англійською мовою 8 занять

Безкоштовний вебінар з психологом та викладачем “Як отримати 100% результату від вивчення англійської?”

10 червня о 19.00. Основні питання вебінару: Особливості сприйняття інформації відповідно до віку дітей. Як запам’ятати нову інформацію та які техніки працюють найкраще? З якого віку краще починати вивчати англійську? Фонове прослуховування, аудіо та відеоматеріали як необхідна умова для досягнення успішного результату.

На період з 22.03.2021 року по 9.04.2021 року наш Центр Англійська Хелен Дорон переходить на дистанційне навчання.

Повідомляємо, що згідно з протоколом № 4 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій “Про вжиття заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2” На період з 22.03.2021 року по 9.04.2021 року наш Центр

Розігруємо місяць безкоштовного навчання у нашій школі!

Різдвяні свята перетворюють усіх батьків на справжніх чарівників, а щасливі посмішки і щирі емоції дітей повертають нам, дорослим, віру в казку. Helen Doron Irpin та irpinkids в мережі Instagram дарує ще одну сторінку до яскравої книги новорічних див, яку створює кожна родина

Новий учбовий рік 2020-2021 – як же ми зачекалися!

Запишіться на безкоштовний урок!