Англійська для дітей в Ірпіні

Англійська для дітей та підлітків в Ірпіні

Наш навчальний центр "Англійська Хелен Дорон" в Ірпені, який знаходиться на вул.Західна 10, ЖК Rich Town, навчає англійській мові дітей від 3-х місяців до 19 років. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має 30-річний досвід успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 37 країнах світу.

Окрім яскравих навчальних матеріалів, неймовірної авторської методики, власного навчального порталу, ми прагнемо знайти індивідуальний підхід до кожного юного студента. Любов і повага до дитини - найважливіші цінності нашої школи.

Методика вивчення англійської для дітей

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Щоб кожна дитина мала достатньо часу і можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 осіб.

Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Незнайомі слова і поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою спеціально розроблених навчальних матеріалів.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Англійська для дітей. Курси англійської

 

Курси англійської мови

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank

Наші новини

Новий учбовий рік 2020-2021 – як же ми зачекалися!

Приєднуйтесь до Online занять вже сьогодні!

Літні онлайн курси – це безліч пісень, ігор, крафтів, веселощів із улюбленими героями, а взяти участь в усьому цьому можна з будь-якого місця з гарним інтернетом. Приєднуйтеся! Подробиці – за телефоном 0674864907.

В Ірпіні Seriously fun English з носієм англійської мови

27 серпня відбудеться безкоштовне пробне заняття для підлітків “Seriously fun English” з носієм англійської мови!

Набір на 2019-2020 рік в Ірпіні

Встигніть відвідати безкоштовні пробні заняття протягом останнього тижня літа та обрати зручний час занять для Вашої дитини.

Запрошуємо на фестиваль Happy Mom Fest в Ірпіні

Ми підготували веселі ігри та поробки англійською мовою, казку про пригоди Флупа та фотозону з британським автобусом.
Шукайте нашу брендову палатку Helen Doron English в парку та до зустрічі на веселому святі!

Запрошуємо на День відкритих дверей!

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” за адресою м. Ірпінь, вул. Західна, 10 (ЖК Rich Town) запрошує всіх-всіх-всіх на День відкритих дверей! Безкоштовні демонстраційні заняття у нашому центрі в Ірпіні розпочнуться вже з 28 серпня 2017 року. У суботу ж, 2 вересня 2017 року, відбудеться святкове

Запишіться на безкоштовний урок!