Англійська для дітей та підлітків, Ірпінь

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

"Англійська Хелен Дорон" Ірпінь

Ми є частиною міжнародної мережі, яка має 40-річний досвід успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу.

Окрім яскравих навчальних матеріалів, неймовірної авторської методики, власного навчального порталу, ми прагнемо знайти індивідуальний підхід до кожного юного студента. Любов і повага до дитини – найважливіші цінності нашої школи.

ОНЛАЙН НАВЧАННЯ

blank
blank

Англійська для дітей та підлітків в місті Ірпінь

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Щоб кожна дитина мала достатньо часу і можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 осіб.

Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Незнайомі слова і поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою спеціально розроблених навчальних матеріалів.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

icon-1
Scroll to Top