Англійська для дітей, Івано-Франківськ

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

Англійська для дітей в Івано-Франківську

Наш навчальний центр «Англійська Хелен Дорон», що у м. Івано-Франківську, навчає англійської мови дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Курси англійської для дітей є частиною міжнародної спільноти з 40-річним досвідом успішного навчання понад 3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу. Діти та підлітки опановують англійську як другу рідну мову – із задоволенням занурюючись в ігри, творчість, створюючи власні проєкти, мюзикли та театральні постановки.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
становить: 1590 грн при оплаті до 1 числа місяця, 

1790 грн після 1 числа.

blank

Найкраща підготовка до майбутньої кар'єри

Вивчення англійської для дітей в Івано-Франківську з раннього дитинства є дуже важливим. English є мовою міжнародного та ділового спілкування, використовується в багатьох галузях, таких як бізнес, наука, технології та інші. Знання англійської допоможе дитині краще підготуватися до майбутньої кар’єри. Більшість міжнародних компаній вимагають знання англійської від співробітників. Тому, діти, які володіють англійською мовою, матимуть переваги при пошуку роботи.

Вивчення англійської для дітей в Івано-Франківську 

Дитина, яка вивчає англійську мову з раннього віку, розвиває свій мозок і когнітивні функції. Дослідження показують, що діти, які знають кілька мов, мають більшу здатність до розвитку логічного та абстрактного мислення, творчості. Знання англійської допоможе дитині легше спілкуватися з людьми з інших країн, розширить можливості для дружнього спілкування з однолітками.

Курси англійської для дітей

Секрет вивчення англійської для дітей в Івано-Франківську – в науковій основі методики, адже вона містить 7 наукових методів з навчання дітей. Завдання спеціально розроблені для дітей з різним рівнем сприйняття інформації: аудіали, кінестетики, візуали, дигітали. Також враховуються психологічні та емоційні аспекти викладання англійської дітям різного віку. 

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

 

icon-1 icon-5
Scroll to Top