1042 Views

Казковий курс англійської мови для дітей Jump with Joey

Сучасній людині важко уявити своє життя без володіння іноземними мовами, безумовним лідером серед яких є англійська. Тому школа англійської мови Helen Doron English особливо уважно й ретельно продумала цікаві й захопливі курси для активних і допитливих дітей.

Одним з них є казковий курс англійської мови для дітей віком від 6 до 7 років Jump with Joey.

За 80 уроків, які передбачено курсом за рік навчання, діти вивчають понад 900 слів та виразів, долають страх незнання мови, сміливо йдуть на комунікацію.

Також цей курс багатий на 25 пісень, які діти наспівуватимуть не лише на заняттях, а й вдома, в дорозі, граючи з друзями.

Ми розуміємо, що кожна дитина обожнює мультфільми й не залишили це без уваги. 12 епізодів про пригоди хлопчика Пола та його подружки Міллі в чарівній країні не лише збагатять лексичний запас студентів, а й навчать дружити, любити природу й жити у мирі зі світом.

Достатньо   уваги приділяється й роботі над розвитком читання та письма, завдяки цікавим інтерактивним книгам, сторінки яких зачаровані і «оживають» при наведенні телефона чи планшету. Герої з книжок не лише рухаються, а й промовлять до дітлахів, стимулюють до нових знань!

англійська для першачків

Навчання проходить двічі на тиждень, а заняття триває 60 хвилин. Діти почувають себе невимушено, зручно вмощуються на яскравих подушечках, співають пісні, грають в ігри, й непомітно для себе вивчають англійську.

Ми любимо своїх студентів й з нетерпінням чекаємо на зустріч!

Катерина Цибаровська, викладач “Англійська Хелен Дорон” на Позняках та Осокорках, у Києві