Англійська для дітей в місті Хмельницький

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

"Англійська Хелен Дорон" Хмельницький

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон у м. Хмельницькому, вул. Свободи, 18/2 навчає англійській мові дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має успішний досвід роботи у 40 країнах світу вже понад 40 років.

Helen Doron Educational Group визнана найкращою в галузі освіти, отримавши нагороди Best Children’s & Educational Franchise та Global Mentorship Award у 2019, 2020 та 2021 роках. 

blank
blank

Курси англійської мови Хелен Дорон у м. Хмельницький

Понад мільярд людей вільно спілкуються англійською, ще мільярд займається вивченням English. Курси англійської для дітей у Хмельницькому допоможуть вашій дитині увійти до їх число.

Helen Doron English: особливості методики

Основним принципом методики «Англійська Хелен Дорон» є навчання англійської як другої рідної мови для дітей віком від 3-х місяців до 19 років.

  • Всі заняття проводяться виключно англійською мовою без перекладу.
  • Авторські навчальні матеріали максимально враховують вікові інтереси дітей. 
  • На заняттях діти зможуть подолати мовний бар’єр, розвинути комунікативні та лідерські навички, навчитися ефективно працювати у команді та креативно мислити.
  • Сертифіковані викладачі курсів англійської мови для дітей у Хмельницькому систематично беруть участь у міжнародних тренінгах, конференціях і семінарах. Це допомагає підтримувати високий рівень успішності студентів.
  • Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Англійська для дітей у Хмельницькому: для найменших

У віці до 3 років малята вбирають нові знання, як губка. Завдання батьків – допомогти дитині у якомога ранньому віці швидко й ефективно освоїти іноземну мову з нуля. Навчання на курсах англійської мови для дітей у Хмельницькому – це можливість максимально швидко досягти поставленої мети. Кожне заняття не тільки дає нові знання та вміння, а й дарує заряд позитивних вражень.    

Уроки англійської мови для дошкільнят

Методика Helen Doron English надає унікальну можливість з найперших занять використовувати англійську для дітей дошкільного віку як єдиний інструмент спілкування. Адаптація до нового мовного середовища відбувається комфортно – завдяки візуальній підтримці, вивченню пісень, барвистим роздатковим матеріалам, високому професіоналізму викладачів. 

Інтерактивні заняття з англійської мови для дітей проводяться в ігровій формі, але організовані так, щоб малюки паралельно освоювали English. У процесі навчання дитина освоює лексику, граматику, усне мовлення, читання й письмо. Матеріал поділяється на теми: алфавіт, рахунок, кольори, дні тижня, час, частини тіла, одяг. 

Англійська мова для дітей у Хмельницькому: легко й з задоволенням    

Курси англійської мови для дітей у Хмельницькому – це зовсім не стомливе заучування, а активна участь у тематичних програмах, цікава розмовна практика. В рамках дитячих програм вивчення англійської розвиваються усі аспекти освоєння іноземної мови, розширюється кругозір дитини. 

Методика вивчення англійської для дітей Хмельницькому враховує вікові та психологічні особливості слухачів. Залежно від віку, можна вибрати різноманітні програми:

  • Курси англійської мови для дітей від народження.
  • Весела й захоплива англійська для дошкільнят 3-6 років.
  • Пізнавальна англійська мова для підлітків.

Про важливість англійської говорити не доводиться – це мова міжнародного спілкування, бізнесу й сучасних технологій. Спробуйте, перше пробне заняття, безсумнівно, надихне на великі звершення!

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Англійська Хелен Дорон Хмельницький
Average rating:  
 6 reviews
 by Людмила Бедрій

Два роки ми відвідували школу англійської І дуже задоволені і вже записалися на третій курс. Донечка з нетерпінням чекає заняття, які завжди проводяться в цікавій ігровій формі. Викладачі суперові, завжди привітні, ставляться з розумінням, мають до кожного свій підхід. Граючись дома, донечка завжди...

 by Mar Pol

Прекрасне місце для навчання із особливою методикою, де завжди душевно,панує дружня атмосфера, дитина із задоволенням відвідує заняття,а я,як мама, не можу натішитись тими знаннями,які вона отримала протягом кількох місяців навчання. Бажаємо процвітання і натхнення...

 by Аліна Коломієць

Найкращі!!!Донечка обожнює заняття. Завжди з нетерпінням чекає. Результат вражаючий! Ми з Вами надовго!!! Дякуємо за знання та Ваш підхід до діток! Уроки завжди цікаві та захоплюючі...

 by Anna Sen

Відвідуємо вже не перший рік та плануємо продовжувати навчання в наступному році! Дитині дуже подобається!

 by Світлана Чуфищук

Дитина ходить із задоволенням на заняття уже два роки. Методика викладання у ігровій формі заохочує діток до навчання. Чудовий викладач Маша, яка має особливий підхід до діток...

 by Тетяна Ковальчук

Це однозначно найкращий навчальний заклад англійської в нашому місті! Дитина відвідує 3 роки даний заклад, біжить завжди з задоволенням!! Багато різноманітних цікавих і пізнавальних занять, а також є святкування різноманітних свят, які діти обожнюють...

icon-1
Scroll to Top