Про центр

Англійська для дітей та підлітків у м. Хмельницький

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон у м. Хмельницькому, вул. Свободи, 18/2 навчає англійській мові дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має успішний досвід роботи у 40 країнах світу вже понад 35 років.

Helen Doron Educational Group визнана найкращою в галузі освіти, отримавши нагороди Best Children’s & Educational Franchise та Global Mentorship Award у 2019, 2020 та 2021 роках. 

Курси англійської мови Хелен Дорон у м. Хмельницький

Понад мільярд людей вільно спілкуються англійською, ще мільярд займається вивченням English. Курси англійської для дітей у Хмельницькому допоможуть вашій дитині увійти до їх число.

Helen Doron English: особливості методики

Основним принципом методики «Англійська Хелен Дорон» є навчання англійської як другої рідної мови для дітей віком від 3-х місяців до 19 років.

  • Всі заняття проводяться виключно англійською мовою без перекладу.
  • Авторські навчальні матеріали максимально враховують вікові інтереси дітей. 
  • На заняттях діти зможуть подолати мовний бар'єр, розвинути комунікативні та лідерські навички, навчитися ефективно працювати у команді та креативно мислити.
  • Сертифіковані викладачі курсів англійської мови для дітей у Хмельницькому систематично беруть участь у міжнародних тренінгах, конференціях і семінарах. Це допомагає підтримувати високий рівень успішності студентів.
  • Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Англійська для дітей у Хмельницькому: для найменших

У віці до 3 років малята вбирають нові знання, як губка. Завдання батьків – допомогти дитині у якомога ранньому віці швидко й ефективно освоїти іноземну мову з нуля. Навчання на курсах англійської мови для дітей у Хмельницькому – це можливість максимально швидко досягти поставленої мети. Кожне заняття не тільки дає нові знання та вміння, а й дарує заряд позитивних вражень.    

Уроки англійської мови для дошкільнят

Методика Helen Doron English надає унікальну можливість з найперших занять використовувати англійську для дітей дошкільного віку як єдиний інструмент спілкування. Адаптація до нового мовного середовища відбувається комфортно – завдяки візуальній підтримці, вивченню пісень, барвистим роздатковим матеріалам, високому професіоналізму викладачів. 

Інтерактивні заняття з англійської мови для дітей проводяться в ігровій формі, але організовані так, щоб малюки паралельно освоювали English. У процесі навчання дитина освоює лексику, граматику, усне мовлення, читання й письмо. Матеріал поділяється на теми: алфавіт, рахунок, кольори, дні тижня, час, частини тіла, одяг. 

Англійська мова для дітей у Хмельницькому: легко й з задоволенням    

Курси англійської мови для дітей у Хмельницькому – це зовсім не стомливе заучування, а активна участь у тематичних програмах, цікава розмовна практика. В рамках дитячих програм вивчення англійської розвиваються усі аспекти освоєння іноземної мови, розширюється кругозір дитини. 

Методика вивчення англійської для дітей Хмельницькому враховує вікові та психологічні особливості слухачів. Залежно від віку, можна вибрати різноманітні програми:

  • Курси англійської мови для дітей від народження.
  • Весела й захоплива англійська для дошкільнят 3-6 років.
  • Пізнавальна англійська мова для підлітків.

Про важливість англійської говорити не доводиться – це мова міжнародного спілкування, бізнесу й сучасних технологій. Спробуйте, перше пробне заняття, безсумнівно, надихне на великі звершення!

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank

Наші новини

Свято випускного

Рік радості, щастя та англійської добігає кінця і ми з радістю святкуємо випускні вечірки.
Дякуємо всім батькам та студентам, які обрали нас для розвитку та вдосконалення, для спілкування та вивчення англійської мови.

Новий центр. Ідеальний та сучасний.

Раді повідомити Вам, що ми відкриваємо двері нової сучасної міжнародної школи англійської мови для дітей в м. Хмельницький по вул. Свободи 18/22.

Наші студенти – амбасадори компанії Англійська Хелен Дорон в Україні.

2 наші студентки стали переможницями всеукраїнської кампанії та обличчям Англійська Хелен Дорон. Тепер їх можно побачити рекламних макетах у всьому світі!

Англійська Хелен Дорон – це свято англійської мови для дітей та їх батьків.

Міжнародна мовна школа Helen Doron English по вул. Свободи 18/22 створює атмосферу любові та затишку. Це місце, куди діти поспішають з посмішкою на обличчі.

Карантин – не канікули. Навчання продовжується.

Англійська Хелен Дорон в м.Хмельницькому є частиною міжнародної мережі, яка працює за авторською методикою викладання англійської мови як рідної і швидко реагує на зміни в світі.
Під час пандемії ми оперативно запустили онлайн-навчання, яке повністю зберігає ефективність та основні принципи методики Helen Doron English.

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запишіться на безкоштовний урок!