Англійська для дітей та підлітків в місті Ковель

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

Англійська для дітей в місті Ковель

Наш навчальний центр «Англійська Хелен Дорон», що у м. Ковель по вул. Косачів, 8 навчає англійської мови дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має успішний досвід навчання більше 3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу вже понад 40 років. У нас діти опановують English по-справжньому глибоко – граматику, читання, уміння сприймати англійську від носіїв мови.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(45 хв / 60 хв)
становить: 1200 грн / 1250 грн

blank

Методика Helen Doron English

Слова, правильну вимову, дитячі пісні англійською мовою – все це на заняттях англійською для дітей у місті Ковель ми вчимо через повторюване фонове прослуховування. Авторська методика Хелен Дорон не вимагає від малюків концентрації та глибокого розуміння матеріалу. Потрібно просто двічі на день вмикати їм спеціально розроблені навчальні записи.

Курси англійської для дітей у місті Ковель

Спочатку дитина просто чує веселу пісеньку і не розуміє, про що саме співається. Це відбувається в процесі ігор, їжі, підготовки до сну. При цьому в мозку відбувається повторювана стимуляція, яка поступово формує специфічні нейронні зв’язки, необхідні для вивчення English. Звук і зміст із часом співвідносяться. А коли дитина приходить на урок англійської, вона вже впізнає мелодію та пісню, підспівує, навіть якщо ще не знає всіх слів.

Програми вивчення англійської для дітей

Для учнів від 2 до 9 років наші програми вивчення англійської для дітей у місті Ковель містять також мультимедійний контент, який супроводжує історії та пісеньки. Ці відео посилюють засвоєння мови, оскільки звукова доріжка супроводжується зображенням. Однак ми знаємо, що багато батьків не хочуть, щоб їхні діти дивилися відео, поки не стануть старшими, тому наші програми випускаються також і без візуальної складової.

icon-1
Scroll to Top