Мовні курси англійської Троєщина

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

Англійська для дітей у Києві (Бальзака)

Наш навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» у Києві на Троєщині з 2011 року навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. З цього часу ми безліч разів переконалися в ефективності методики Helen Doron. Адже ми є частиною міжнародної мережі, яка успішно навчає дітей англійської мови вже понад 30 років у 40 країнах світу.

blank
blank

Курси англійської для дітей на Троєщині

Якщо ви хочете виростити дитину-білінгва, то почніть займатися англійською з малюком в ігровій формі якомога раніше. Більшість дітей, які розмовляють двома мовами з раннього віку, показують високі результати у навчанні, вони більш розвинені та швидше навчаються нового. Викладання англійської для дітей на Троєщині з 3 місяців до трирічного віку закладає базу для подальшого успішного занурення малюка в англійську мову та розвиває дитину.

Унікальні програми та навчальні матеріали  

Для вивчення англійської для дітей на Троєщині розроблено спеціальні програми та навчальні матеріали. На заняттях ми приділяємо велике значення аудіюванню за допомоги музики. Вловлюємо інтонацію, синтаксис, риму, навички попереднього читання – все це за допомогою музики. Навчання стає набагато більш інтегрованим у саму сутність дитини завдяки музиці та пісням. 

Англійська для дітей у Києві на Троєщині – переваги 

На наших курсах англійської для дітей на Троєщині періодично організовуються різні тематичні свята. Це чудова можливість взяти участь у житті центру, виграти призи та отримати подарунки. Усі святкові заходи проводяться англійською мовою. У нас неймовірно захопливі навчальні матеріали. Школярам та підліткам завжди допомагаємо зі шкільною програмою. Учні мають можливість спілкуватися з однолітками з усього світу.

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Відчуйте переваги методики і ви! Запрошуємо на перше безкоштовне демонстраційне заняття за адресою: м. Київ, вул. Оноре де Бальзака, 55-Б.

icon-1
Scroll to Top