“Англійська Хелен Дорон” для дітей на Бальзака, Троєщина

Англійська для дітей та підлітків на Бальзака, Троєщина

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на Троєщині,  навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років  з 2011 року. З цього часу ми безліч разів переконалися в ефективності методики Хелен Дорон.  Адже ми є частиної міжнародної мережі, яка  успішно навчає дітей англійській мові більш ніж 30 років у 36 країнах світу.  Відчуйте переваги методики і Ви! Запрошуємо Вас на перше безкоштовне демонстраційне заняття за адресою: вул. Оноре де Бальзака, 55-Б.

"

Методика вивчення англійської

Ми навчаємо за міжнародними стандартами, оскільки є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу. Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику.

У нашому центрі працюють сертифіковані вчителі, для яких робота є покликанням. Наші викладачі знаходять свій неповторний підхід до кожної дитини і бачать у кожній дитині талановиту особистість, яку намагаються ще більше розкрити на уроках англійської мови.

 

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Курси англійської мови в Києві

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

  • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
  • Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
  • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
  • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank

Наші новини

Набір на навчальний 2021/2022 рік

В “Англійська Хелен Дорон”Троєщина, Бальзака  триває набір на навчальний рік 2021/2022 Методика Хелен Дорон – це методика вивчення англійської мови, як другої рідної. Вона базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, через те  викладання на уроках відбувається виключно англійскою мовою. Ми

Договір оферта та Правила навчального центру “Англійська Хелен Дорон” 

Шановні Батьки! Будь-ласка, уважно ознайомтесь з Договором офертою та Правилами навчального центру “Хелен Дорон Англійська”, що наведені у Додатку 1 до цієї оферти,  завчасно,  до внесення оплати за навчання Вашої дитини. Дякуємо!З повагою, адміністрація навчального центру “Хелен Дорон Англійська”.

Конкурс до свята Halloween

На це свято з нетерпінням чекають не тільки наші студенти, а і їх батьки. Адже напередодні свята наші викладачі перевтілюються у казкових героїв, а заняття у страшенно цікаві  квести, конкурси. Цей рік не став винятком , і наші навчальні центри вже готові

Запишіться на безкоштовний урок!