Англійська для дітей та підлітків, Березняки

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

"Англійська Хелен Дорон" Березняки

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на проспекті Павла Тичини, 18-Б навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років англійській мові. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Ми цінуємо особистість кожного нашого маленького учня і віримо, що зможемо якнайповніше розкрити таланти і можливості кожного з них. Адже “Англійська Хелен Дорон” – це не тільки заняття англійською мовою, а й творчість, акторське мистецтво, розвиток логічного мислення та розширення знань про навколишній світ. У нашому центрі також проводяться тематичні та святкові заняття, костюмовані вечірки та святкуються Дні народження – і це робить вивчення англійської мови ще більш цікавим і захоплюючим.

blank
blank

Методика вивчення англійської мови для дітей в Києві

Ми навчаємо за міжнародними стандартами, оскільки є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу. Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику.

У нашому центрі працюють сертифіковані вчителі, для яких робота є покликанням. Наші викладачі знаходять свій неповторний підхід до кожної дитини і бачать у кожній дитині талановиту особистість, яку намагаються ще більше розкрити на уроках англійської мови.

Курси “Англійська Хелен Дорон” в м. Київ, Бориспіль, Бровари, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Святопетрівське.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Розмовна англійська для дітей

Головний акцент у навчанні ми робимо на розвитку та практиці розмовної англійської та подоланні мовного бар’єра. Наші учні успішно складають міжнародні іспити та з легкістю спілкуються з носіями мови.

Для наших учнів ми розробили унікальні курси з англійської мови та програми з урахуванням вікових особливостей та рівня володіння англійською.
Обирайте вже зараз той, що підходить саме для Вас!
Англійська Хелен Дорон – це весела англійська для дітей за авторською методикою.

icon-1
Scroll to Top