Англійська для дітей на Березняках

Англійська для дітей на Березняках

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на проспекті Павла Тичини, 18-Б навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років англійській мові. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Ми цінуємо особистість кожного нашого маленького учня і віримо, що зможемо якнайповніше розкрити таланти і можливості кожного з них. Адже “Англійська Хелен Дорон” – це не тільки заняття англійською мовою, а й творчість, акторське мистецтво, розвиток логічного мислення та розширення знань про навколишній світ. У нашому центрі також проводяться тематичні та святкові заняття, костюмовані вечірки та святкуються Дні народження – і це робить вивчення англійської мови ще більш цікавим і захоплюючим.

Методика вивчення англійської

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Творчий підхід до роботи є одним із визначальних у роботі наших викладачів. Кожен із них є сертифікованим викладачем за методикою Хелен Дорон і має свій власний неповторний стиль викладання. Діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Курси англійської мови в Києві

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

  • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
  • Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
  • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
  • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank

Наші новини

105 способів розважити дитину вдома

Проводите багато часу вдома зі своєю дитиною? Вже пограли з усіма іграшками, в усі ігри та не знаєте чим зайняти дитину? Ми підготували для вас 105 різних варіантів, які допоможуть провести час весело та з користю, а також статті для батьків, відеоекскурсії,

Інтерактивні завдання на канікули

Зима – це казковий час, а канікули – унікальна можливість провести вечори з родиною в затишній святковій атмосфері. Ми підготували для вас веселі завдання на кожний день канікул, щоб Ваша дитина провела цей час з користю! Заходьте щодня, натискайте на сьогоднішню дату

По-святковому!

Заняття у Центрі “Англійська Хелен Дорон” напередодні новорічних свят особливі! Яскраві вогники та пухнаста ялинка створюють неперевершене відчуття свята! Ми готові до зустрічі Нового року, який, впевнені,  принесе нам всім ще більше нових знань, відкриттів, цікавих знайомств, емоцій та вражень! Вірте у

Різдвяний квіз для підлітків!

Готовий перевірити свої знання з англійської на тему “Christmas”? Ми підготували tricky questions, які потребують не лише розуміння тематичної лексики, а й знання Різдвяних традицій. Так ти не лише перевіриш себе, а й дізнаєшся цікаві факти! Не знаєш відповіді – Google it!

Створіть новорічний настрій за допомогою інтерактивного адвент календаря!

Створіть новорічний настрій вже сьогодні – перетворіть очікування зимових свят в справжнє диво та наповніть корисним дозвіллям: ❄️кожного дня нове завдання ❄️розширення словникового запасу, нова тематична лексика ❄️ зустріч з улюбленими героями, які оживають під час виконання завдань Переходьте за посиланням 👇🏻

Запрошуємо Вас на онлайн-вебінар на тему важливості безперервного навчання

За останній рік світ змінився повністю. Змінились наші пріоритети, формат зустрічей та конференцій, ми більше часу проводимо з нашими близькими та дітьми в сімейному колі, готуємо смаколики та граємо в настільні ігри. Єдине, що не змінилось – це необхідність у розвитку дітей

Запишіться на безкоштовний урок!