Англійська для дітей на Березняках

Англійська для дітей на Березняках

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на проспекті Павла Тичини, 18-Б навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років англійській мові. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Ми цінуємо особистість кожного нашого маленького учня і віримо, що зможемо якнайповніше розкрити таланти і можливості кожного з них. Адже “Англійська Хелен Дорон” – це не тільки заняття англійською мовою, а й творчість, акторське мистецтво, розвиток логічного мислення та розширення знань про навколишній світ. У нашому центрі також проводяться тематичні та святкові заняття, костюмовані вечірки та святкуються Дні народження – і це робить вивчення англійської мови ще більш цікавим і захоплюючим.

Методика вивчення англійської

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Творчий підхід до роботи є одним із визначальних у роботі наших викладачів. Кожен із них є сертифікованим викладачем за методикою Хелен Дорон і має свій власний неповторний стиль викладання. Діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Курси англійської мови в Києві

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

  • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
  • Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
  • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
  • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank

Наші новини

Набір у групи 2021-2022!

У Центрі «Англійська Хелен Дорон Березняки» розпочато набір у групи на 2021-2022 навчальний рік. Понад 35 років Методика Хелен Дорон доводить свою ефективність по всьому світу. Основний її принцип – вивчення англійської мови, як другої рідної через максимальне  заглиблення дитини в англомовне середовище

Нова ранкова програма

Вже з 1 вересня  наш Центр  запускає нову ранкову програму Helen Doron Plus: для дітей від 3 до 6 років 4 години 3-5 разів на тиждень міні-групи На Ваших дітей чекає математика, логічне мислення, ейдетика, розвиток дрібної моторики, театральна майстерність та творчі

Літо з користю та зануренням у англійську!

Хочете, щоб Ваша дитина влітку не засиджувалася за гаджетами, а проводила час з користю? Тоді Центр Helen Doron на Березняках запрошує до  денного ЛІТНЬОГО ТАБОРУ! Тут Ваша дитина буде спілкуватися з однолітками, грати в цікаві ігри  та проводити час з максимальною користю, 

Безкоштовний вебінар з психологом та викладачем “Як отримати 100% результату від вивчення англійської?”

Як же отримати найкращий результат від вивчення англійської мови? Запрошуємо Вас на безкоштовний вебінар з психологом та викладачем “Як отримати 100% результату від вивчення англійської?”, який відбудеться 10 червня о 19.00. Основні питання вебінару: 1. Особливості сприйняття інформації відповідно до віку дітей.

Завантажуйте Checklist ігор на вулиці

  Традиційно 1 червня відзначається День захисту дітей, і колектив Центру “Хелен Дорон” на Березняках вітає всіх діток з цим святом!   Разом з ним розпочинається безтурботна пора відпочинку, розваг та незабутніх літніх вражень! Тож ми підготували для вас невеликий сюрприз –

Англомовний літній табір 2021

Літо вже зовсім скоро, тож саме час обрати, як саме Ваша дитина його проведе! Англомовний літній табір у Центрі «Хелен Дорон» на Березняках – це чудова можливість провести його не тільки весело, але й з користю! Що саме буде робити Ваша дитина

Запишіться на безкоштовний урок!