Англійська для дітей на Березняках

Англійська для дітей на Березняках

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на проспекті Павла Тичини, 18-Б навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років англійській мові. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Ми цінуємо особистість кожного нашого маленького учня і віримо, що зможемо якнайповніше розкрити таланти і можливості кожного з них. Адже “Англійська Хелен Дорон” – це не тільки заняття англійською мовою, а й творчість, акторське мистецтво, розвиток логічного мислення та розширення знань про навколишній світ. У нашому центрі також проводяться тематичні та святкові заняття, костюмовані вечірки та святкуються Дні народження – і це робить вивчення англійської мови ще більш цікавим і захоплюючим.

Методика вивчення англійської

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Творчий підхід до роботи є одним із визначальних у роботі наших викладачів. Кожен із них є сертифікованим викладачем за методикою Хелен Дорон і має свій власний неповторний стиль викладання. Діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Курси англійської мови в Києві

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

  • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
  • Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
  • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
  • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank

Наші новини

Безкоштовний вебінар з профорієнтологом та викладачем “Як обрати професію майбутнього?”

Запрошуємо батьків старшокласників відвідати онлайн-вебінар на тему «Як обрати професію майбутнього?», який відбудеться 22 квітня о 19:00. Основні питання вебінару: Коли варто вирішувати питання вибору професії? Емоційний стан дитини в школі, вдома та по відношенню до самого себе. Як це впливає на

Важливість безперервного вивчення англійської

Під час карантинних обмежень, одних із найбільших трансформацій зазнає сфера освіти. Велика кількість дорослих та дітей відкривають для себе нову можливість — заняття по відеозв’язку. Відтак, віддалене навчання вдома може бути корисним, якщо правильно скористатись цим часом. Чому так важливо навчатися безперервно?

Три додатки, які допоможуть запам’ятати слова

Хороша англійська – це не лише комплексні знання з граматики, вміння говорити та розуміти співрозмовника, а й багатий словниковий запас. Останній фактор є досить важливим, якщо Ви хочете постійно покращувати свій рівень та мати можливість читати книжки та дивитись фільми в оригіналі.

Online навчання на період локдауну

Попередній досвід навчив нас бути готовими до подібних ситуацій, тому наші викладачі встигли підготувати безліч цікавого матеріалу для формату online навчання, щоб кожен студент зміг займатися так само інтенсивно та із захопленням. Дякуємо нашим батькам та студентам за розуміння та співпрацю з

Гімн на честь 35-річчя компанії!

На честь 35-річчя компанії  Ела Дорон написала та виконала гімн, який  ще раз підкреслює цінності компанії Helen Doron English, нашу глобальність та унікальність. Запрошуємо Вас переглянути це захоплююче відео до гімну, зняте на Занзібарі та в Польщі, з крутою хореографією, яка не

Виграйте навчальні матеріали та інші подарунки!

Вітаємо! Виграйте навчальні матеріали та інші подарунки! 🎁 Ми оголошуємо новий конкурс, в якому Ви можете виграти: 👍 навчальні матеріали на наступний рік 👍5 брендових ігор 👍3 брендові бейсболки Умови за посиланням: https://helendoron.ua/why-do-you-learn-english/

Запишіться на безкоштовний урок!