Англійська для дітей та підлітків, Березняки

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

Англійська для дітей – Київ, Березняки

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» у м. Києві на проспекті Павла Тичини, 18-Б навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійської мови. Ми є частиною міжнародної мережі з 40-річним досвідом успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у всьому світі.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
становить: 2750 грн

blank

Весела англійська для дітей у Березняках, Тичини

Важливо пам’ятати, що для кожного віку існують свої оптимальні моделі вивчення англійської для дітей, особливо для дошкільного. Ось на що ми звертаємо увагу під час навчання малечі англійської мови у Березняках (Тичини):

  • Весела англійська для дітей – це ігри, зарядка, пісні, вправи для постійної активності.
  • Підтримка батьків – навіть якщо малюк не грає з усіма, а захоплений своїми справами в компанії мами, то він все одно запам’ятає все, що відбувалося на занятті.
  • Зміна активностей – протягом заняття англійською для дітей 17-20 різних активностей.
  • Емоційне залучення – найкращий спосіб зацікавити малюків. Вони веселяться, спостерігаючи, як кошеня грається з метеликом, і легко запам’ятовують нові слова, звикають чути англійську мову. 

Курси англійської для дітей Київ, Березняки

Ми цінуємо особистість наших маленьких учнів і віримо, що зможемо якнайповніше розкрити таланти та можливості кожного з них. Адже «Англійська Хелен Дорон» – це не тільки заняття англійською мовою, а й творчість та акторське мистецтво, розвиток логічного мислення та розширення знань про навколишній світ, спілкування в міні-групах. 

Навчальний центр англійської 

У нашому центрі також проводяться тематичні та святкові заняття, костюмовані вечірки та святкування дня народження – і це робить вивчення англійської мови у Києві (Березняки) ще більш цікавим і захоплюючим. Саме так пізнається світ і здобуваються нові знання. Почати знайомство дошкільнят з іноземною мовою можна вже зараз!

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Англійська Хелен Дорон Березняки
Average rating:  
 5 reviews
 by Irysia:3

Найкраще місце для вивчення англійської 🙂 всім рекомендую

 by Veronika Shyrokova

Дуже затишний центр, працювати в якому - одне задоволення! Якщо ви хочете, щоб Ваша дитина знала англійську і з задоволенням навчалася - раджу саме Helen Doron English!

 by Natalia Gorbonos

Донька з 11 років вчить тут англійську. Їй дуже рідко щось довго подобається. Але сюди вона вже 3 роки ходить з величезним задоволенням! Без наших нагадувань! Слідкує за розкладом, вчасно біжить на уроки. І навіть домашні завдання робить сама, без будь-якого контролю з нашої сторони. І все тому, ...

 by Віра Драгомарецька

Сину 12 років, займається вже другий рік. Бачу прогрес, але головне - відсутність мовного бар’єру та радість від навчання (завжди біжить на урок із задоволенням).

 by Янина Ковалевская

Син дуже любить ходити в цей центр англійської мови! Рекомендую!

icon-1
Scroll to Top