Англійська для дітей Борщагівка

Англійська для дітей та підлітків на Борщагівці

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ, на бульварі Кольцова, 14-Е, навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові з 2011 року. Знаходиться школа в самому серці Борщагівки — тихому спальному районі неподалік від парків "Юність" і "Генерала Потапова".

Поруч з нашим центром є безліч дитячих майданчиків, магазинів, зручна транспортна розв'язка. В самій школі панує дружня, домашня атмосфера. Ми також подбали про місце очікування для батьків. В нашому центрі ви можете посмакувати ароматною кавою, чаєм на вибір та через монітор телевізора слідкувати за дитиною на уроці.

https://youtu.be/H0bfc5KikmQ

Методика вивчення англійської

Головним принципом методики є вивчення англійської як другої рідної мови, тому кожне заняття передбачає занурення в англомовне середовище. Через активні ігри, ритмічну музику, автентичні пісні, цікаві завдання учні з легкість засвоюють необхідний лексичний та граматичний матеріал. З великим задоволенням діти вивчають англійську та всебічно розвиваються, адже кожен навчальний рік наповнений веселощами  та подарунками. Команда нашої школи яскраво та весело відзначає свята, заохочуючи при цьому не тільки дітей, а й батьків.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

На заняттях наші сертифіковані вчителі використовують безліч цікавих матеріалів зроблених власноруч, а також різноманітні електронні додатки, які роблять навчальний процес веселим та захоплюючим.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Приходьте зі своїми дітьми на заняття англійської мови для дітей у наш навчальний центр, і ви допоможете їм у майбутньому успішніше освоювати шкільну програму і розвиватися у вивченні англійської мови. Дякуємо вам за довіру!

Наші новини

Англійська для дітей онлайн

Карантин – не канікули! Продовжуємо навчатись в онлайн-форматі!  Заняття стали ще більш цікавими! Багато веселих ігор, майстер-класів, різноманітних завдань, розмовної практики та пізнавальних відеороликів. Крім основних занять, ми також проводимо прямі ефіри в соціальних мережах. Кожного вівторка та четверга – ранкова зарядка

Happy Valentine`s Day!

Святкування Дня Святого Валентина стало невід’ємною традицією нашого навчального центру Хелен Дорон. І цей рік також не став винятком, бо до Дня закоханих наші вчителі підготували й провели цікаві тематичні уроки.  Як завжди, свято супроводжувалось конкурсами, піснями й танцями, іграми та квестами!

Новорічні свята в Helen Doron на Борщагівці!

Новорічні свята в Helen Doron на Борщагівці пройшли неперевершено і яскраво, подарувавши масу приємних емоцій дітям та батькам! Ще за два тижні до Нового року діти написали листи Санта-Клаусу.                     На тематичних уроках

Святкування Halloween!

В останній тиждень жовтня в нашому навчальному Центрі пройшли тематичні заняття присвячені святу Halloween!  В костюмах вампірів, скелетів, відьом, зомбі та мумій діти брали участь в різноманітних конкурсах, іграх та квестах, від яких отримали лише позитивні емоції. Тематичні декорації в самій школі

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запишіться на безкоштовний урок!