Англійська для дітей та підлітків, Київ, Борщагівка

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

"Англійська Хелен Дорон" Борщагівка

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ, на бульварі Кольцова, 14-Е, навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові з 2011 року. Знаходиться школа в самому серці Борщагівки — тихому спальному районі неподалік від парків “Юність” і “Генерала Потапова”.

Поруч з нашим центром є безліч дитячих майданчиків, магазинів, зручна транспортна розв’язка. В самій школі панує дружня, домашня атмосфера. Ми також подбали про місце очікування для батьків. В нашому центрі ви можете посмакувати ароматною кавою, чаєм на вибір та через монітор телевізора слідкувати за дитиною на уроці.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
становить: 2600 грн

blank

Англійська для дітей та підлітків на Борщагівці

Від самого початку ми розвиваємося разом з нашими дітками — саме наші маленькі студенти надихають нас на створення нових, більш цікавих, персоніфікованих курсів. Саме наші безпосередні і талановиті дітки підштовхують нас підключати фантазію і творчість, яскраві поробки і цікаві демонстраційні матеріали.

В такий спосіб ми намагаємось продовжити дитинств дітей, даючи їм максимум знань без надзвичайно трудоємних домашніх завдань, бо перевагою нашого центру є вивчення англійської мови легко і невимушено, як рідної. Багаторівневна програма сприяє всебічному поглибленню знань, а додаткові граматичні класи допоможуть заповнити прогалини і покращити шкільні показники.

Курси розмовної англійської для дітей у Святошинському районі, Борщагівка

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

На заняттях наші сертифіковані вчителі використовують безліч цікавих матеріалів зроблених власноруч, а також різноманітні електронні додатки, які роблять навчальний процес веселим та захоплюючим.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Англійська Хелен Дорон Борщагівка
Average rating:  
 5 reviews
 by Наталья Кр

Дуже подобається дитині! За рік навчання результат гарний! До цього займалися в іншому місці. Подобається адміністрація, завжди чемно все розповість і дасть відповіді на всі питання. Якщо дитина по якійсь причині не змогла відвідати школу, то адміністрація завжди запропонує відпрацювання в інший...

 by Lyudmila Skripka

Завдяки вчителям з Хелен Дорон на Борщагівці, мої діти значно підвищили рівень англійської. Старшому сину 13 років і він вже вільно спілкується англійською мовою, хоча почав з 7 років ходити на заняття. Меншому сину 8, але він скоро вже наздожене старшого брата, тому що почав займатись англійською з...

 by scrapbooking store (scrapway)

чудова атмосфера, відвідуємо літній табір з задоволенням)

 by Ольга Гречанюк

Безмежно у захваті від Хелен Дорон!!! Мені дуже подобається система за якою дітей навчають. Вже два роки вчимося, дитина розуміє мене, коли я говорю англійською і відповідає мені англійською. Дуже ввічливий персонал, який завжди піде тобі на зустріч. Є онлайн заняття, за що окрема подяка! Мої побажання...

 by Borys Volkov

Ходимо займатися в цю школу. 3,5 років дитині. Ходить із задоволенням, сподіваємося на результати. Діти граючись та співаючи розширюють свій словниковий запас.

icon-1
Scroll to Top