Англійська для дітей та підлітків, Київ, Борщагівка

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

"Англійська Хелен Дорон" Борщагівка

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ, на бульварі Кольцова, 14-Е, навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові з 2011 року. Знаходиться школа в самому серці Борщагівки — тихому спальному районі неподалік від парків “Юність” і “Генерала Потапова”.

Поруч з нашим центром є безліч дитячих майданчиків, магазинів, зручна транспортна розв’язка. В самій школі панує дружня, домашня атмосфера. Ми також подбали про місце очікування для батьків. В нашому центрі ви можете посмакувати ароматною кавою, чаєм на вибір та через монітор телевізора слідкувати за дитиною на уроці.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
становить: 2000 грн

blank

Англійська для дітей та підлітків на Борщагівці

Від самого початку ми розвиваємося разом з нашими дітками — саме наші маленькі студенти надихають нас на створення нових, більш цікавих, персоніфікованих курсів. Саме наші безпосередні і талановиті дітки підштовхують нас підключати фантазію і творчість, яскраві поробки і цікаві демонстраційні матеріали.

В такий спосіб ми намагаємось продовжити дитинств дітей, даючи їм максимум знань без надзвичайно трудоємних домашніх завдань, бо перевагою нашого центру є вивчення англійської мови легко і невимушено, як рідної. Багаторівневна програма сприяє всебічному поглибленню знань, а додаткові граматичні класи допоможуть заповнити прогалини і покращити шкільні показники.

Курси розмовної англійської для дітей у Святошинському районі, Борщагівка

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

На заняттях наші сертифіковані вчителі використовують безліч цікавих матеріалів зроблених власноруч, а також різноманітні електронні додатки, які роблять навчальний процес веселим та захоплюючим.

icon-1
Scroll to Top