Про центр

Англійська для дітей та підлітків

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на Бощагівці, на бульварі Кольцова, 14-Е, навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові з 2011 року. Знаходиться школа в самому серці Борщагівки — тихому спальному районі неподалік від парків "Юність" і "Генерала Потапова". Поруч з нашим центром є безліч дитячих майданчиків, магазинів, зручна транспортна розв'язка. В самій школі панує дружня, домашня атмосфера. Ми також подбали про місце очікування для батьків. В нашому центрі ви можете посмакувати ароматною кавою, чаєм на вибір та через монітор телевізора слідкувати за дитиною на уроці.

В 2019 році Helen Doron Educational Group визнана кращою в категорії “Best Children’s & Education Franchise” у міжнародному конкурсі “The Global Franchise Awards”.

Методика вивчення англійської

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Кожний учбовий рік  наповнений веселощами та подарунками. Команда нашої школи яскраво та весело відзначає свята, заохочуючи при цьому не тільки дітей, а й батьків.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Курси англійської мови в Києві

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

  • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
  • Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
  • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
  • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Приходьте зі своїми дітьми на заняття англійської мови для дітей у наш навчальний центр, і ви допоможете їм у майбутньому успішніше освоювати шкільну програму і розвиватися у вивченні англійської мови. Дякуємо вам за довіру!

Новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку