Англійська для дітей Осокорки | Helen Doron English

Англійська для дітей Осокорки

Запрошуємо Вас до нашого затишного та комфортного навчального центру “Англійська Хелен Дорон” на вул. Чавдар, 8 , який є частиною міжнародної мережі, що налічує понад два мільйона дітей, більш ніж у тридцяти країнах світу.

blankНаш навчальний центр на Осокорках пропонує широкий спектр навчальних програм  та уроки англійської мови для дітей  віком від 3 місяців до 19 років. Учні вивчають англійську мову не як іноземну, а як рідну, що значно полегшує процес навчання.

Записуйтесь на безкоштовне демонстраційне заняття та дізнайтеся про переваги вивчення англійської мови для дітей з Helen Doron English.

Уроки англійської для дітей базуються на чотирьох основних принципах:

  • Навчання проходить в невеликих групах від 4 до 8 учнів, які формуються, спираючись на вік та рівень знань дитини
  • Мотивація до навчання через задоволення та інтерес
  • Впевненість завдяки підтримці та схваленню
  • Багаторазове фонове прослуховування англійських матеріалів, пісень

blankВивчення англійської мови в нашому центрі починається з окремих слів, фраз, віршів та діалогів, що супроводжуються аудіо та відео матеріалами. Для підлітків від 10 до 18 років велика увага приділяється граматиці та підготовці до складання міжнародних іспитів (Cambridge Young Learners Tests, Preliminary English Test та ін.). Розмовна англійська для дітей за нашими програмами дає можливість подолати мовний бар'єр та підготувати наших учнів до спілкування з носіями мови. 

Наші викладачі – це команда професіоналів. Кожен має високий рівень підготовки, проходить безперервне та інтенсивне навчання, в результаті чого отримують відповідний сертифікат міжнародного зразка. Вчителі Хелен Дорон на заняттях створюють атмосферу радості, творчості та любові до англійської мови, тому навчання проходить легко й невимушено.

Англійська для малечі завжди проходить в комфортній та затишній атмосфері

Велика увага приділяється комфорту та умовам навчання: просторі яскраві навчальні кімнати, які оснащенні всім необхідним обладнанням та автентичними навчальними матеріалами. Заняття проходить в невимушеній атмосфері, на яскравому килимку та м’яких подушках, а не за твердими партами. Також ми не забули про зону відпочинку для маленьких учнів з цікавими іграшками для дітей різного віку та зручні дивани для батьків, які очікують на своїх дітей під час навчання.

Записуйтесь на безкоштовне демонстраційне заняття й отримуйте максимум задоволення від спілкування та розвитку Вашої дитини в нашому центрі.

Новини

Запрошуємо на навчання дітей від 3 місяців до 19 років

Навчальний центр Англійська Хелен Дорон по вул.Чавдар, 8 запрошує продовжити навчання студентів від 3 місяців до 19 років. Реєструйтеся вже зараз!

Англійська для дітей онлайн

Англійська для дітей онлайн з Хелен Дорон – це не тільки надзвичайно корисні та цікаві заняття, але й безліч пісень, веселощів та ігор! Спробуйте вже зараз!

Новорічні дива!

До нашого центру завітало свято! Що може бути краще ніж подарунки, пісні, танці і дитячі посмішки? Саме цими днями у нашому центрі проходять святкові новорічні заняття, до яких готувалися діти. Молодші учні на своїх заняттях рятували сніговичка, який танув. Тільки завдяки відмінному

Завітайте до нашого навчального центру!

Наш навчальний центр вже декілька років навчає англійській мові дітей від 3 місяців до 19 років. У нас є все для комфортного та результативного навчання: затишні кімнати; якісні навчальні матеріали; висококваліфіковані викладачі; сучасні онлайн додатки. Чекаємо Вас у гості! Приходьте на демонстраційне

Піжамна вечірка – довгоочікуване свято!

Студенти-підлітки з великим захопленням чекають на піжамні вечірки, адже тут вони мають змогу спілкуватися англійською, грати у настільні та активні ігри у компанії однолітків. До того ж, вони вчаться бути самостійними та відповідальними, тому що залишаються у навчальному центрі на ночівлю. Діти

Відмінне закінчення навчального року

Логічним завершенням навчального року є випускні заняття. Викладачі та учні нашого центру старанно до них готувалися і показали все, чого досягли за пройдені курси. Учні впевнено говорили англійською, співали, танцювали та просто отримували задоволення від того, що відбувалося на занятті. Ми завжди

Запишіться на безкоштовний урок!