Англійська для дітей на Осокорках, Київ

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” на Осокорках.

blank

"Англійська Хелен Дорон" Осокорки

Запрошуємо Вас до нашого затишного та комфортного навчального центру “Англійська Хелен Дорон” на вул. Бориса Гмирі, 8Б , який є частиною міжнародної мережі, що налічує понад три мільйона дітей, більш ніж у сорока країнах світу.

blank

Вартість навчання на місяць
Light: 1 заняття на тиждень (4 заняття в місяць) в online/offline форматі: 2100 грн.
Standard: 2 заняття на тиждень (8 занять в місяць) в online/offline форматі: 2800/3100 грн.
Intensive: 2 заняття на тиждень (8 занять в місяць) в online/offline форматі + 4 індивідуальні заняття в місяць: 4800 грн.

blank

Англійська для дітей у Києві (Осокорки)

Методика Хелен Дорон викладання англійської дітям в Осокорках для дітей віком від 3 місяців до 19 років використовує різні інструменти, але всі так чи інакше виключають суворі правила. Сидіти без руху й активності дітям просто нестерпно. Тому різноманітність ігрових форм навчання англійської дітьми також враховує фізичну активність.

Повне занурення в англомовну атмосферу

Рухливі ігри й танці поєднуються зі спокійними заняттями англійської в Осокорках, де потрібна уважність. Наприклад, картки або обговорення картинок для дошкільнят, у старшому віці – тематичні проєкти, творчі роботи. Це тонкий психологічний аспект формування правильної, природної атмосфери уроків. Для дітей заняття англійською тривають миттєво, на одному диханні, багато хто не помічає, як пролітає година та просять продовжити урок. Це саме те, чого ми добиваємося: інтерес і захопленість.

Курси англійської в Осокорках – хвалити і не оцінювати

Багато європейських систем освіти не використовують оцінки учням у ранньому віці. Така практика застосовується і в центрі вивчення англійської дітьми в Осокорках. Це допомагає уникати стресових ситуацій, комплексів неповноцінності, розшарування учнів у групі на здібних та слабеньких. В юному віці набагато важливішими є похвала та підтримка, ніж докори чи оцінки.

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Навчання в міні-групах

Методика Helen Doron викладання англійської дітям враховує такий аспект, як оптимальна кількість дітей в одній групі – 4-8 учнів. Ми надаємо батькам можливість відвідати пробний урок англійської в Осокорках. Ви побачите, як працюють викладачі, оціните відчуття дітей від занять, атмосферу уроку – все, що важливо для ефективного процесу навчання. 

Запрошуємо вас до нашого затишного та комфортного навчального центру «Англійська Хелен Дорон» на вул. Бориса Гмирі, 8Б, який є частиною міжнародної мережі, що налічує понад три мільйона дітей, більш ніж у сорока країнах світу.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Англійська Хелен Дорон Осокорки
Average rating:  
 5 reviews
 by Polina

Ходимо 3 роки, дитина дуже задоволена, цікава подача матеріалу, привітливий персонал, різний додатковий матеріал.

 by Тетяна Рижкова

Чудова школа та якісне вивчення англійської для дітей. Подобається ігровий та цікавий формат, індивідуальний підхід до дітей. Ходимо вже два роки, все продумано до дрібниць! Класні вчителя та привітні адміністратори. Таку школу з легкістю можна радити...

 by Макар Безручко

Лише позитивні враження. Дуже уважний персонал, вся інформація подається чітко і оперативно. Завжди є зворотній зв'язок на будь-яке звернення. Креативний підхід до навчання допомагає подолати у дитини внутрішній страх та почати спілкуватись англійською. Результат від занять побачили вче після першого...

 by Инна Илишена

Добрий день!Я із задоволенням хочу залишити відгук про центр.Ми навчаємося уже 5років у Хелен Дорон.Там працюють хороші викладачі,професійно та індивідуально подають знання для кожної дитини.Нам дуже подобається навчатися у цій школі☺️.Окремо дякуємо вчителю Насті.Ви найкраща...

 by Olena Ryzhak

Чудовий центр! Донька, 3 роки відвідує з великим задоволенням і прогрес у знанні англійської мови очевидний. Прекрасні вчителі і дуже приємні адміністратори 😊

icon-1
Scroll to Top