Англійська для дітей на Осокорках, Київ

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” на Осокорках.

blank

"Англійська Хелен Дорон" Осокорки

Запрошуємо Вас до нашого затишного та комфортного навчального центру “Англійська Хелен Дорон” на вул. Бориса Гмирі, 8Б , який є частиною міжнародної мережі, що налічує понад два мільйона дітей, більш ніж у тридцяти країнах світу.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(Online / Offline)
становить: 2100 грн / 2600 грн

blank

Англійська для дітей у Києві (Осокорки)

Методика Хелен Дорон викладання англійської дітям в Осокорках для дітей віком від 3 місяців до 19 років використовує різні інструменти, але всі так чи інакше виключають суворі правила. Сидіти без руху й активності дітям просто нестерпно. Тому різноманітність ігрових форм навчання англійської дітьми також враховує фізичну активність.

Повне занурення в англомовну атмосферу

Рухливі ігри й танці поєднуються зі спокійними заняттями англійської в Осокорках, де потрібна уважність. Наприклад, картки або обговорення картинок для дошкільнят, у старшому віці – тематичні проєкти, творчі роботи. Це тонкий психологічний аспект формування правильної, природної атмосфери уроків. Для дітей заняття англійською тривають миттєво, на одному диханні, багато хто не помічає, як пролітає година та просять продовжити урок. Це саме те, чого ми добиваємося: інтерес і захопленість.

Курси англійської в Осокорках – хвалити і не оцінювати

Багато європейських систем освіти не використовують оцінки учням у ранньому віці. Така практика застосовується і в центрі вивчення англійської дітьми в Осокорках. Це допомагає уникати стресових ситуацій, комплексів неповноцінності, розшарування учнів у групі на здібних та слабеньких. В юному віці набагато важливішими є похвала та підтримка, ніж докори чи оцінки.

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Навчання в міні-групах

Методика Helen Doron викладання англійської дітям враховує такий аспект, як оптимальна кількість дітей в одній групі – 4-8 учнів. Ми надаємо батькам можливість відвідати пробний урок англійської в Осокорках. Ви побачите, як працюють викладачі, оціните відчуття дітей від занять, атмосферу уроку – все, що важливо для ефективного процесу навчання. 

Запрошуємо вас до нашого затишного та комфортного навчального центру «Англійська Хелен Дорон» на вул. Бориса Гмирі, 8Б, який є частиною міжнародної мережі, що налічує понад два мільйона дітей, більш ніж у тридцяти країнах світу.

icon-1
Scroll to Top