Англійська для дітей Осокорки | Helen Doron English

Англійська для дітей Позняки Осокорки

Запрошуємо Вас до нашого затишного та комфортного навчального центру “Англійська Хелен Дорон” на вул. Бориса Гмирі, 8Б , який є частиною міжнародної мережі, що налічує понад два мільйона дітей, більш ніж у тридцяти країнах світу.

blankНаш навчальний центр на Осокорках пропонує широкий спектр навчальних програм  та уроки англійської мови для дітей  віком від 3 місяців до 19 років. Учні вивчають англійську мову не як іноземну, а як рідну, що значно полегшує процес навчання.

Записуйтесь на безкоштовне демонстраційне заняття та дізнайтеся про переваги вивчення англійської мови для дітей з Helen Doron English.

Центр Хелен Дорон Осокорки (Позняки)

Уроки англійської для дітей базуються на чотирьох основних принципах:

  • Навчання проходить в невеликих групах від 4 до 8 учнів, які формуються, спираючись на вік та рівень знань дитини
  • Мотивація до навчання через задоволення та інтерес
  • Впевненість завдяки підтримці та схваленню
  • Багаторазове фонове прослуховування англійських матеріалів, пісень

blankРозмовна англійська для дітей у Києві

Вивчення англійської мови в нашому центрі починається з окремих слів, фраз, віршів та діалогів, що супроводжуються аудіо та відео матеріалами. Для підлітків від 10 до 18 років велика увага приділяється граматиці та підготовці до складання міжнародних іспитів (Cambridge Young Learners Tests, Preliminary English Test та ін.). Розмовна англійська для дітей за нашими програмами дає можливість подолати мовний бар'єр та підготувати наших учнів до спілкування з носіями мови. 

Наші викладачі – це команда професіоналів. Кожен має високий рівень підготовки, проходить безперервне та інтенсивне навчання, в результаті чого отримують відповідний сертифікат міжнародного зразка. Вчителі Хелен Дорон на заняттях створюють атмосферу радості, творчості та любові до англійської мови, тому навчання проходить легко й невимушено.

Курси англійської для малечі проходять в комфортній та затишній атмосфері

Велика увага приділяється комфорту та умовам навчання: просторі яскраві навчальні кімнати, які оснащенні всім необхідним обладнанням та автентичними навчальними матеріалами. Заняття проходить в невимушеній атмосфері, на яскравому килимку та м’яких подушках, а не за твердими партами. Також ми не забули про зону відпочинку для маленьких учнів з цікавими іграшками для дітей різного віку та зручні дивани для батьків, які очікують на своїх дітей під час навчання.

Записуйтесь на безкоштовне демонстраційне заняття й отримуйте максимум задоволення від спілкування та розвитку Вашої дитини в нашому центрі.

Новини

Відкрито набір в групи в навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» на Осокорках. 

2022/2023 навчальний рік буде проходити одразу в двох форматах: Online та Offline. Ви зможете обрати для себе зручний формат безпосередньо у адміністратора школи за адресою: вул. Бориса Гмирі, 8Б.

Приєднуйтесь до навчання! Почніть новий рік з користю!

В січні відкрито набір в групи для дітей від 3 місяців до 19 років. Англійська може бути легкою та веселою – з Хелен Дорон ви переконаєтеся в цьому вже на першому занятті! 

Англомовний садок для дітей від 3 років на Осокорках – найкращий старт для Вашої дитини.

Англомовний сад для дітей від 3-х років за унікальною авторською методикою! Ваша дитина полюбить англійську! Реєструйтеся вже сьогодні.

Літній денний табір на Осокорках

Компанія Англійська Хелен Дорон пропонує Вам відвідати літній денний табір на Осокорках. Навчання проходить англійською мовою, тож Ваша дитина матиме 40 годин англійської на тиждень.

Онлайн-батл для дітей 8-11 років!

8 квітня викладач нашого центру Анастасія Петрушина провела онлайн-батл для студентів англійська Хелен Дорон Чавдар та інших центрів Києва.

Відкрито зимовий набір

Відкрито зимовий набір в групи дітей від 3 місяців до 19 років в навчальному центрі «Англійська Хелен Дорон» на Осокорках в місті Києві. Записуйтесь на перше безкоштовне демонстраційне заняття.

Запишіться на безкоштовний урок!