Про центр

Англійська для дітей Осокорки

Запрошуємо Вас до нашого затишного та комфортного навчального центру “Англійська Хелен Дорон”, який є частиною міжнародної мережі, що налічує понад два мільйона дітей, більш ніж у тридцяти країнах світу.

Навчальний центр пропонує широкий спектр навчальних програм для дітей віком від 3 місяців до 18 років. Учні вивчають англійську мову не як іноземну, а як рідну, що значно полегшує процес навчання.

Викладання в нашому центрі базується на чотирьох основних принципах:

  • Навчання проходить в невеликих групах від 4 до 8 учнів, які формуються, спираючись на вік та рівень знань дитини
  • Мотивація до навчання через задоволення та інтерес
  • Впевненість завдяки підтримці та схваленню
  • Багаторазове фонове прослуховування англійських матеріалів, пісень

Вивчення англійської мови в нашому центрі починається з окремих слів, фраз, віршів та діалогів, що супроводжуються аудіо та відео матеріалами. Для підлітків від 10 до 18 років велика увага приділяється граматиці та підготовці до складання міжнародних іспитів (Cambridge Young Learners Tests, Preliminary English Test та ін.).

Наші викладачі – це команда професіоналів. Кожен має високий рівень підготовки, проходить безперервне та інтенсивне навчання, в результаті чого отримують відповідний сертифікат міжнародного зразка. Вчителі Хелен Дорон на заняттях створюють атмосферу радості, творчості та любові до англійської мови, тому навчання проходить легко й невимушено.

Велика увага приділяється комфорту та умовам навчання: просторі яскраві навчальні кімнати, які оснащенні всім необхідним обладнанням та автентичними навчальними матеріалами. Заняття проходить в невимушеній атмосфері, на яскравому килимку та м’яких подушках, а не за твердими партами. Також ми не забули про зону відпочинку для маленьких учнів з цікавими іграшками для дітей різного віку та зручні дивани для батьків, які очікують на своїх дітей під час навчання.

Записуйтесь на безкоштовне демонстраційне заняття й отримуйте максимум задоволення від спілкування та розвитку Вашої дитини в нашому центрі

Новини

Завітайте до нашого навчального центру!

Наш навчальний центр вже декілька років навчає англійській мові дітей від 3 місяців до 19 років. У нас є все для комфортного та результативного навчання: затишні кімнати; якісні навчальні матеріали; висококваліфіковані викладачі; сучасні онлайн додатки. Чекаємо Вас у гості!

Піжамна вечірка – довгоочікуване свято!

Студенти-підлітки з великим захопленням чекають на піжамні вечірки, адже тут вони мають змогу спілкуватися англійською, грати у настільні та активні ігри у компанії однолітків. До того ж, вони вчаться бути самостійними та відповідальними, тому що залишаються у навчальному центрі на ночівлю. Діти

Відмінне закінчення навчального року

Логічним завершенням навчального року є випускні заняття. Викладачі та учні нашого центру старанно до них готувалися і показали все, чого досягли за пройдені курси. Учні впевнено говорили англійською, співали, танцювали та просто отримували задоволення від того, що відбувалося на занятті. Ми завжди

Наші вітання найкращим матусям

Хочемо поділитися з Вами, як у нашому центрі пройшов День матері. Це міжнародне свято завжди наповнене теплими почуттями та приємними емоціями. Діти навчилися англійською виражати свою любов до матусь, говорити компліменти та найщиріші побажання. Також студенти виготовили вітальні листівки для матусь та

Оволодійте здібностями супергероя!

Запрошуємо дітей від 4 до 8 років на захоплюючий квест Супергероїв. На дітей чекає безліч активностей та цікавих ігор, які допоможуть дітям повірити в свою SUPER силу. вул. Є. Чавдар, 8 тел. +38 (067) 327-86-88 Кількість місць обмежена!

Страшено веселе свято

Радісне та незабутнє свято пройшло в навчальному центрі Англійська Хелен Дорон по вул. Є. Чавдар, 3. Маленькі студенти ознайомились із цікавими звичаями свята Halloween, брали участь в активних іграх та конкурсах, створювали поробки, танцювали та співали пісні. І все це виключно англійською мовою!